Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Obecnie na golda możesz uzupełnić tylko te misje na których byłeś ale nie miałeś kssiążki. Tylko jednorazowo i w określonym czasie. Kiedyś tam można było kupić tyle uzupełnień że miałeś max asur, czy czy kogo tam, teraz już to naprawili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2009 o 13:33, Budo napisał:

/.../

Za golda? możesz mi zapłacić i dać konto na weekend, a zrobię Ci całą książkę.

Nie, dzięki :E Jeszcze mi chaoski zsalvagujesz xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2009 o 21:00, Some_kind_of_Devil napisał:

Taki problem niemały. Braciszkowi zhakowali konto i zmienili hasło. Jakieś rady co z
tym począć? Ja specjalnie się nie orientuję, a młody jest trochę za młody, żeby się samemu
z tym ogarnąć ;]


Na stronie Guild Wars masz maile do supportu- musisz napisać im liścik po angielsku z opisem co się stało, a oni w odpowiedzi podadzą Ci jakie dane chcą w celu weryfikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 09:27, Rajazan napisał:

Chciałbym pójść w najbliższym czasie na UW SC, stąd pytanie, czy da się gdzieś wcisnąć
ryta na speed cleara. Macie jakieś pomysły?

Zrób sina, w jeden dzień będzie gotowy do SC :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 16:05, Infinitas napisał:

Zrób sina, w jeden dzień będzie gotowy do SC :P


Nie mam EotN, domyślam się, że chodzi o perma A/E albo perma A/Me z Radiation Field. Dobra, pokombinuję sam, ale jestem otwarty na dalsze sugestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 19:41, Rajazan napisał:

Kreatywność FTW ;)


Nie jeżeli chodzi o ludzi na UWSC :) Tam biorą tylko sinów i necro, rytem nie wciśniesz się do żadnego party na sc ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 19:41, Rajazan napisał:

To akurat nie jest UWSC, ale dzięki. Pobawię się i coś wymyślę. Kreatywność FTW ;)


Skoro na UWSC bierze się N/Rt to mozesz zrobić Rt/N z tym, że będzie 20% różnicy w zadawanym dmg z SS-a. Nie masz EotN czyli kolejne -25%. Jeśli miałbyś znajomych, który chodzą na UWSC to pewnie przymkną oko i zabiorą Ciebie Pug szczerze wątpie.

Kreatywność kreatywnością, tylko weź pod uwagę, że to czy pójdziesz czy nie zależy od 7 innych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 21:16, Rzezim napisał:

Skoro na UWSC bierze się N/Rt to mozesz zrobić Rt/N z tym, że będzie 20% różnicy w zadawanym
dmg z SS-a. Nie masz EotN czyli kolejne -25%. Jeśli miałbyś znajomych, który chodzą na
UWSC to pewnie przymkną oko i zabiorą Ciebie Pug szczerze wątpie.

O ile dmg z SS to mały problem, vale necro bazuje na manie z soul reaping. Jak nietrudno zgadnąć, na Rt/N mogłoby to sprawiać niejaki problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 21:16, Rzezim napisał:

Skoro na UWSC bierze się N/Rt to mozesz zrobić Rt/N z tym, że będzie 20% różnicy w zadawanym
dmg z SS-a. Nie masz EotN czyli kolejne -25%. Jeśli miałbyś znajomych, który chodzą na
UWSC to pewnie przymkną oko i zabiorą Ciebie Pug szczerze wątpie.


Akurat ze znajomymi nie miałbym większego problemu. Spróbuję wykrzesać trochę kasy na EotN, zrobię necro albo sina i po sprawie. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 21:16, Rzezim napisał:

Kreatywność kreatywnością, tylko weź pod uwagę, że to czy pójdziesz czy nie zależy od
7 innych osób.

No chyba, że jest aktywny jakiś wymaksowany tytulik (np. z pvp), który wskazuje, że gość raczej potrafi walczyć (o ile nie kupił wylansowanego konta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zacząłem grać w GW(mam 20lvl) i myślę nad połączeniem derwisza(main class) z wojownikiem który walczyłby za pomocą młota. Czy takie połączenie ma w ogóle jakiś sens? Kolega mówi że młot się akurat mało dla derwisza nadaje. A jakie jest zdanie weteranów GW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować