Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

witam mam pytanie...x)
doszly mnie sluchy ze wychodzi nastepna czesc GW i odrazu pomyslalem o koncie... co z nim bedzie?? bede musial zalozyc nowe czy to stare tez bedzie dzialalo w nowej czesci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2005 o 13:13, jimn0 napisał:

witam mam pytanie...x)
doszly mnie sluchy ze wychodzi nastepna czesc GW i odrazu pomyslalem o koncie... co z nim bedzie??
bede musial zalozyc nowe czy to stare tez bedzie dzialalo w nowej czesci??

Póki co wyjdzie 2rozdział do GW.To taki większy update za który trzeba będzie bulić.O nowych częściach GW nie słyszałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozdział drugio będzie się dodawało do już istniejącego konta tak samo jak np. edycję kolekcjonerską, specjalną czy kiedyś preorder - dostaniesz klucz, który poprostu dodasz do swojego konta. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2005 o 11:06, AN0WN1M napisał:

Mam pewne pytanie: otóż jutro zamierzam zakupić GW, a więc będę kolejnym noobem w grze. Zastanawia mnie ilość poziomów postaci...
wyczytałem że max lvl to 20 - czyżby to była prawda? Trochu mało jak na RPG - czyżby długość rozgrywki była tak krótka że
tórcy postanowili sie zatrzymać na 20 lvlu?


w tej grze nie licza sie lvl tylko skille a tych masz do zdobycia ok 450 :P (czyli musisz uzbierac ponad 6.000.000 expa )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie zrozumiałem tej wstawki o expie. Przecież można kupić za faction pointsy skille. Zresztą z twojego rozumowania wynika, że te skille zdobędziesz jedną postacią co jest możliwe, ale z tego co pamiętam, na każdy lvl jest potrzebna inna ilość expa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2005 o 15:21, P3NCZUL napisał:

Trochę nie zrozumiałem tej wstawki o expie. Przecież można kupić za faction pointsy skille. Zresztą z twojego rozumowania
wynika, że te skille zdobędziesz jedną postacią co jest możliwe, ale z tego co pamiętam, na każdy lvl jest potrzebna inna
ilość expa.


ja gram postacia PvE i tam skill pointy dostaje sie co 15.000 exp''a (po osagnieciu 20lvl)
za faction mozna odblokowywac skille dla postaci PvP ale nie dodaje to danego skilla dla postaci w PvE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2005 o 14:53, Arkadiusz napisał:

w tej grze nie licza sie lvl tylko skille a tych
masz do zdobycia ok 450 :P (czyli musisz uzbierac ponad 6.000.000 expa )


O widzisz... i właśnie taką informacją mnie podbudowałeś, bo prawde mówiąc juz myślałem że nie będzie wiele expa do zbierania, a tu taka informacja - no tylko się cieszyć.
Ogólnie thx za odp. No i do zobaczenia w świecie Tyrii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapominasz,że w Ember Light War Camp(czy jak to tam było) można kupić za hajs + skill pointy każdy skill z gry dla swojej klasy.Oczywiście bez elitarnych skilli.Teoretycznie i praktycznie możesz też kupić skille dla każdej klasy w grze-wystarczy zmienić klase na pustyni.Po kupieniu skilla u trenera w Ember Light skill ten odblokowuje sie też w PvP,jednakże punkty Faction łatwiej zdobyć niż hajs :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wspołczuję temu, kto chce zdobyć skillpointy i kasę potrzebną na wszystkie skille w grze. Nie mówiac juzo tym, że ukończenie Monk Path na pustyni jest tudne (chyba najtrudniejszy tego typu quest w grze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2005 o 19:29, Bambusek napisał:

Wspołczuję temu, kto chce zdobyć skillpointy i kasę potrzebną na wszystkie skille w grze. Nie mówiac juzo tym, że ukończenie
Monk Path na pustyni jest tudne (chyba najtrudniejszy tego typu quest w grze)


dlaczego wspołczujesz, trzeba miec jakis cel :P (oczywiscie najpierw kompletujesz wszystkie skille z klasy podstawowej, potem z dodatkowej, a potem reszte)

monk path to byl ten z wychodzacym z podziemi robactwem i na koncu demonem?? ten byl akurat w miare prosty (jestem elementalista, wiec "troche" ognia i po problemie :P w zadnym inym miejscu nie widzialem tylu cyferek z obrazeniami jednoczesnie na ekranie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o i wiesz, dla wielu zbroaj z FoW albo Granite Citadel to szczyt marzeń, a na wszystkie skille potrzeba 450 platyn + jeszcze czas, żeby na elity zapolować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2005 o 18:41, Jarzy napisał:

Zapominasz,że w Ember Light War Camp(czy jak to tam było) można kupić za hajs + skill pointy każdy skill z gry dla swojej
klasy.Oczywiście bez elitarnych skilli.Teoretycznie i praktycznie możesz też kupić skille dla każdej klasy w grze-wystarczy
zmienić klase na pustyni.Po kupieniu skilla u trenera w Ember Light skill ten odblokowuje sie też w PvP,jednakże punkty
Faction łatwiej zdobyć niż hajs :/


zeby dostac skill pointy i tak trzeba miec exp (15.000 za jeden), wedlug mnie duzo latwiej o kase niz o faction (caly czas oscyluje w okolicy 30.000gp, jak mam wiecej to wydaje :P, ale uwazam ze troche kasy warto miec odlozone)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2005 o 19:44, Bambusek napisał:

Taaaa, tylko z henchami nie moglem się przez same robactwo przebić. A demon nie palil się do wyjścia.


ja prawie wszystko robie z henchami (trzeba im tylko wydawac we wlasciwy sposob rozkazy, zeby wszyscy atakowali moj cel), a demon wychodzi dopiero jak sie ubije odpowiednia liczbe robactwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam sobie tak o GW i nasuwa mi się na myśl pewne porównanie. Mianowicie do Etherlords. Grał ktoś może? Chodzi mi tu o tryb PvP. W Etherlords przed walką budujesz talie z dostępnych zaklęć i za ich pomoca toczysz walkę z przeciwnikiem. W GW wybierasz skille i używasz ich podczas walki, tak? Wiem, wiem ,ze trzeba je wcześniej odblokować w trybie PvE, ale pod wzglęem PvP to podobieństwa są. Nie sądzicie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trafne porównanie. Sam jakiś czas temu (bodajże w czerwcu na starym forum CDP) porównywałem GW do Etherlords czy Magic the Gathering :D Skille są jak karty w MtG lub Etherlords, im więcej ich masz tym większe możliwości w budowaniu decku w wypadku GW buildu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mozre mi ktoś cośwytłumaczyć . Czyli teraz najblirzszy update będzie płatny? Czy morze odrazu zamiast update będzie rozdział 2 ? A jak niezabule to sie niepogram?
Prosze o jakieś potwierdzone odpowiedzi a nie domysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

acha i krutkie sprostowanie niezabule-Niezapłace
Morze mi ktoś podać namiary na fajnom (wporzo ludzie a nie wysoki status) Gildie?
Ja mam 8lvl Worior/Menser
Moje imie postaci jeżeli ktoś chciałby się skontaktować to" Assasian Riddic" i jestem od pon-pt w godz 14-16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować