Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

/.../

Bronie Niszczycieli nie są customized (przypisane do postaci)- także można je sprzedawać, kupować itd., można je też przypisać u npc tak jak każdą inną broń, co doda 20% obrażeń. Tylko znajdź zaufanego kumpla do tego, bo jakiś dalszy znajomy może się połasić na te 30k, czy ileś tam k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2009 o 17:02, Infinitas napisał:

Kup od razu wszystkie części, teraz jak to ujął Ostrowiak gra bez jakiejkolwiek części
to samobójstwo :/


Samobójstwo to np. udany skok z wieżowca. Gra w gw bez jakiejś części to gra w gw bez jakiejś części. Często przeszkadza to np. w pvp, ale jak ktoś nie ma kasy, albo nie jest pewien czy giera mu się spodoba, to niech sobie kompletuje po kolei. Poza tym nie wiem czy w kraju można w ogóle complete edition dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2009 o 14:51, Budo napisał:

/.../

Bronie Niszczycieli nie są customized (przypisane do postaci)- także można je sprzedawać,
kupować itd., można je też przypisać u npc tak jak każdą inną broń, co doda 20% obrażeń.
Tylko znajdź zaufanego kumpla do tego, bo jakiś dalszy znajomy może się połasić na te
30k, czy ileś tam k.

dzieki, ale wracjac do mojego pytania moge do destroyera dorzucić obrażenia od ognia i +30hp ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.09.2009 o 18:31, DarkWolf_PL napisał:

dzieki, ale wracjac do mojego pytania moge do destroyera dorzucić obrażenia od ognia
i +30hp ??


pewnie, że możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz wrzucić dowolny mod, potem go wyjąć, wymienić, cokolwiek. Wystarczy 5-użyciowy ssalv zestaw za r3 u frakcji. A ogień i 30hp można wsadzić i bez tego, bo są wolne miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu może krew zalać. Odzyskałem konto, zrobiłem format, zabezpieczyłem komputer, nie właziłem na inne strony niż interia, gram.pl, last.fm i inne raczej zaufane. I co, człowiek nie może sobie pograć.
Code=045
"Twoje konto zostało zablokowane z powodu problemów z kontem"
Spotkał się ktoś z czymś takim? Bana raczej nie miałem za co dostać, nie udzielam się w żadnych dyskusjach, a nazwy postaci też bez problemów powinny cenzurę przechodzić. Pech chcioł...

Edit: znalazłem na gwguru. Ban... nie pisze mi za co... sam ni cholery nie jestem w stanie sie domyślić za co... w grze gadałem góra z 5 osobami i wszystkie znam osobiście... szlag może trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Taa, ostatnio zalew problemów z kontem, sam też dostałem bana, na szczęście nikt mi się nie włamał. Szczerze mówiąc, nie wiem co można zrobić, ludzie narzekają, że formaty nic nie dają i ponownie tracą konta- próbuj różne skany antywirusowe, jakiś program przeciwko malware (np. Ad-aware, Spyware Doctor, Spybot) i skanuj takimi progsami, bo antywirus może keyloggera nie wykryć, szczególnie jakiś darmowy. Do tego firewall i ponowny kontakt z supportem. Szkoda, że tak się dzieje, taka masowa fala włamów i banów nie powinna mieć miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 08:54, Budo napisał:

/.../


Wczoraj przed snem szukałem. To NCsoft sam z siebie strzela tymi banami. Nie chce teraz mi się linków szukać (wujek google ;]). Ludzie masowo na całym świecie dostają bany, a pomoc techniczna im mówi jeszcze, że sobie zasłużyli. Czekam teraz na odpowiedz supportu, ciekaw jestem co mi powiedzą ;]
Btw założyli mi sami konto na stronie NCsoftu, problem w tym, że login mi zrobili za długi, więc z tego powodu nie mogę się zalogować ;]
Paranoja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 12:42, Some_kind_of_Devil napisał:

> /.../

Wczoraj przed snem szukałem. To NCsoft sam z siebie strzela tymi banami. Nie chce teraz
mi się linków szukać (wujek google ;]). Ludzie masowo na całym świecie dostają bany,
a pomoc techniczna im mówi jeszcze, że sobie zasłużyli. Czekam teraz na odpowiedz supportu,
ciekaw jestem co mi powiedzą ;]
Btw założyli mi sami konto na stronie NCsoftu, problem w tym, że login mi zrobili za
długi, więc z tego powodu nie mogę się zalogować ;]
Paranoja...

Tacy to już są chińczycy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 16:59, L33T napisał:

Co mają dawać skoro przyczyna może się znajdować po stronie Anet ?

Stoi po ich stronie. Z powodu ostatniej fali kradzieży kont, anet napisali nowy program do wychwytywania i banowania kont korzystających z botów i innych pierdół. Skończyło się na tym, że na przykład osoby próbujące zrobić tytuł "ocalałego" (jak ja) były banowane, bo nie ginęły. "Nie zdycha... znaczy bot, trzeba banować". Tak to wygląda ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 17:25, Some_kind_of_Devil napisał:

> Co mają dawać skoro przyczyna może się znajdować po stronie Anet ?
>
Stoi po ich stronie. Z powodu ostatniej fali kradzieży kont, anet napisali nowy program
do wychwytywania i banowania kont korzystających z botów i innych pierdół. Skończyło
się na tym, że na przykład osoby próbujące zrobić tytuł "ocalałego" (jak ja) były banowane,
bo nie ginęły. "Nie zdycha... znaczy bot, trzeba banować". Tak to wygląda ;]


To jakby GW okroili do wersji "demo" ;)

Dobra, żeby nie robić OT to ja z pytaniem...
Przy robieniu LDoA można wykonać 2 questy? Wiem, że polega na tym, by ich nie robić, ale nie będę za pomocą staffa/sworda i innego żelastwa walczył,bez jakichkolwiek skilli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 16:59, L33T napisał:

Co mają dawać skoro przyczyna może się znajdować po stronie Anet ?


Może to słowo klucz. Jeśli dane nie są wykradane z bazy ANet, czy NCSoftu, to programy, które wymieniłem mogą pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 08:54, Budo napisał:

Szczerze mówiąc, nie wiem co można zrobić, ludzie narzekają, że formaty nic nie dają i ponownie tracą konta


Nie zawsze dają, bo ludzie formatują kompa, a potem infekują go od nowa z pendrivów, albo drugiej partycji. Wiem, że nie zawsze, ale takie przypadki też się zdarzają.
Do Twojej porady dodam jeszcze zrobienie loga i zamieszczenie go na fachowym forum z prośbą o pomoc.
Na przykład można skorzystać z porad:
http://forum.dobreprogramy.pl/hijackthis-rsit-otl-dds-inne-instrukcja-t36654.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 18:20, Niewiernus napisał:

Przy robieniu LDoA można wykonać 2 questy? Wiem, że polega na tym, by ich nie robić,
ale nie będę za pomocą staffa/sworda i innego żelastwa walczył,bez jakichkolwiek skilli..

Robisz kilka pierwszych questów, tzn te na 3 podstawowe skille, plus quest na ressurection signet. Reszte skilli z pre po prostu odblokowujesz sobie poprzez branie na to różnych questów - ale potem od razu odrzucanie ich. nie wiem jak to jest z questami na druga profesje, ale pamietam ze grajac mesem mialem na pasku glyph of lesser energy a drugiej profesji nie miałem. Mozna wiec powiedziec ze po prostu za bardzo zinterpretowałeś ten wymóg. Chodzi jedynie o to, zeby zrobic jak najmniej questów aby potem deathleveling nie przedłużał robienie LDoA bo potem to juz jest roznica z rzedu kilkunastu jak nie setka godzin jesli mowimy o jednym lvlu przy deathlevelingu.

Co do tych włamań - po raz enty polecę program combofix, który większość śmieci które raczej nie są usuwane przez pozostale programy usuwa praktycznie sam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować