Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 12.09.2009 o 18:44, Ostrowiak napisał:

I nie ma serwerów, tylko jeden gigantyczny muł podzielony na dystrykty językowe.


A to ciekawe :P Czyli wszystko uruchamia się z jednego skrótu? Nie trzeba mieć 4 ikonek na pulpicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2009 o 18:48, Ostrowiak napisał:

uruchamia się pod jednym klientem, otwieranym jednym skrótem.


no, o to mi chodziło. Wielkie dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Escape (PvP): functionality changed to: "Elite Stance. For 1..8 seconds, you move 33% faster and have a 75% chance to block attacks. Ends if you make a melee attack."
w koncu...
ogolnie fajny update. na plus mozna zaliczyc nerf enther prisma ,distortion i mantry (imo troche zbyt drastyczny).
i najwazniejsze: po 3 latach ciezkich zmagan udalo im sie znerfic bspike!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 18:02, miszcz929 napisał:

"Escape (PvP): functionality changed to: "Elite Stance. For 1..8 seconds, you move 33%
faster and have a 75% chance to block attacks. Ends if you make a melee attack."
w koncu...
ogolnie fajny update. na plus mozna zaliczyc nerf enther prisma ,distortion i mantry
(imo troche zbyt drastyczny).
i najwazniejsze: po 3 latach ciezkich zmagan udalo im sie znerfic bspike!

Czyli mowiac krotko - padl sway i bspike .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. mam takie pytanie: przypuśćmy,że w Hall of Monuments wystawiłem 5 pomników symbolizujących osiągnięte tytuły. Teraz chciałbym je wymienić na inne. Można tak zrobić, ewentualnie usunąć wyświetlane pomniki? Na wiki nie znalazłem konkretnej odpowiedzi, możliwe, że jej nie zauważyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Można zrobić coś takiego jak "cycle miniatures" i wtedy będą się pojawiać różne kombinacje tytułów. Usunąć chyba się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 16:00, Budo napisał:

Można zrobić coś takiego jak "cycle miniatures" i wtedy będą się pojawiać różne kombinacje
tytułów. Usunąć chyba się nie da.

A o co w tym chodzi, bo jak na razie Hall of Monuments to dla mnie czarna magia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz zmieniać, wśród dowolnych, które włożyłeś. Służy do tego opcja dialogowa po "rozmowie" z danym pomnikiem. Z tego co wiem, można też ustawić wedle własnego widzi-mi-się za pomocą "Ułóż wystawę" czy coś w tym stylu. Sam z tego nie korzystam za bardzo, po prostu ładuję w HoMa ile wlezie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo u mnie sytuacja jest taka, ze mam wystawione dwa, a po rozmowie z tym pomnikiem i wybraniu opcji "Zmieniaj wystawione posągi", zmieniają one tylko miejsce. Dlatego właśnie pytam, czy jeżeli wystawię pozostałe 3, czy będzie szansa, by je wymienić na inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 16:53, KubooPL napisał:

Bo u mnie sytuacja jest taka, ze mam wystawione dwa, a po rozmowie z tym pomnikiem i
wybraniu opcji "Zmieniaj wystawione posągi", zmieniają one tylko miejsce. Dlatego właśnie
pytam, czy jeżeli wystawię pozostałe 3, czy będzie szansa, by je wymienić na inne.


Tak, jak najbardziej. Po prostu rotacja będzie większa. Aktualnie pokazywane osiągnięcia możesz zmieniać dowolnie, wśród tych, które włożyłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idziesz do HzH, FA (Kurzick) lub JQ (Kurzick) postacią, która nie ma skilli kurzicków po czym uczysz się u gościa Imię_NPCa [Faction Rewards]. Każdy taki skill to wydatek 3k faction, ale do tytułu idzie 6k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować