Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 03.10.2009 o 16:23, Spolskee napisał:

Kupiłem GW Factions . Wcześniejszego doświadczenia z GW nie mam . Czy zabójca to dobra
postać do PvE ?


jasne, można ukręcić fajne combosy, do tego sporo skilli leczących i blokujących wrogie ataki.
no i możliwość stworzenia perma SF (elitarny skill, nie mieszaj sobie nim na razie w głowie), bez którego wielu ludzi nie wyobraża sobie teraz robienia trudniejszych misji / lochów (lochy to obszary w GWEN, nimi również się nie przejmuj).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2009 o 16:23, Spolskee napisał:

Kupiłem GW Factions . Wcześniejszego doświadczenia z GW nie mam . Czy zabójca to dobra
postać do PvE ?


Wszystkie są dobre, tylko trzeba ogarniać. Rada moja - nie pchaj się na pierwszą linię. Daj dobiec warriorom, potem shadow step do wroga, szybkie kombo, cooldown i powtórka z rozrywki na następnym wrogu. Do reszty sam dojdziesz albo gdzieś przeczytasz. Ogólnie Assasin to troszkę trudna klasa, przede wszystkim wątła jak na postać do walki wręcz. I lepiej, gdybyś zaczął od Propa, F jest trudne, szczególnie dla początkujących, ale dasz radę chyba.

Hm, troszkę spóźnienia... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2009 o 16:23, Spolskee napisał:

Kupiłem GW Factions . Wcześniejszego doświadczenia z GW nie mam . Czy zabójca to dobra
postać do PvE ?


Zabójca ma mały armor, więc musisz się oprzec pokusie lecenia na wrogów z okrzykiem na ustach- to nie będzie działać. Ogólnie przeciętny zabójca bardzo szybko ginie, żeby wykorzystać zalety tej klasy trzeba wiedzieć jak grać i dobrze dobrać skille.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2009 o 17:01, Budo napisał:

Zabójca ma mały armor, więc musisz się oprzec pokusie lecenia na wrogów z okrzykiem na
ustach- to nie będzie działać. Ogólnie przeciętny zabójca bardzo szybko ginie, żeby wykorzystać
zalety tej klasy trzeba wiedzieć jak grać i dobrze dobrać skille.


Co do zabójcy to zależy gdzie i z jakim buildem. Ja jakoś robię jak ty mówisz i nic mi się za bardzo nie dzieje. Mało HP: Shadow Refuge lub Heart of Shadow i tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omfg, wszedłem na RA i jest po prostu masakra >.< Kilkanaście razy wszedłem i prawie zawsze był nub team, a zobaczyć kogoś z grywalnym buildem (choćby i z wiki) to naprawdę rzadkość. Idąc z id1, jest gorzej niż jak kiedyś było wejść z ad1. TA/HB kasują to tylko HA/GvG zostanie do grania PvP :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2009 o 20:30, Infinitas napisał:

Omfg, wszedłem na RA i jest po prostu masakra >.< Kilkanaście razy wszedłem i prawie
zawsze był nub team, a zobaczyć kogoś z grywalnym buildem (choćby i z wiki) to naprawdę
rzadkość. Idąc z id1, jest gorzej niż jak kiedyś było wejść z ad1. TA/HB kasują to tylko
HA/GvG zostanie do grania PvP :/

AN próbowało wyeliminować sync "łącząc" wszystkie disy, więc niezależnie z jakiego disa startujesz team będzie dolosowany z różnych disów, swoją drogą sync działa nadal dobrze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No normalnie, to już wiadomo od dłuższego czasu. TA i HB zostaną usunięte, w ich miejsce wejdzie nowy tryb pvp sealed deck i nowy tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2009 o 23:06, Budo napisał:

No normalnie, to już wiadomo od dłuższego czasu. TA i HB zostaną usunięte, w ich miejsce
wejdzie nowy tryb pvp sealed deck i nowy tytuł.


Na czy ten tryb będzie polegać, możesz napisać? Wiem, jestem leniwy, nie chce mi się teraz szukać i mnie siostra wkurzyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojej siostra.. Ojej Lenistwo.. :P
http://wiki.guildwars.com/wiki/Sealed_Deck

http://wiki.guildwars.com/wiki/User:Linsey_Murdock/Journal#.28TA_.2B_HB.29.5ESealed_.3D_WIN.21
zakładka (po prawej stronie) # 3.6 (TA + HB)^Sealed = WIN!

http://www.guildwars.pl/forum/index.php?showtopic=40277
(Polskie tłumaczenie tekstu powyżej, niepełne, ale jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2009 o 11:19, Monark napisał:

Ojej siostra.. Ojej Lenistwo.. :P
http://wiki.guildwars.com/wiki/Sealed_Deck

http://wiki.guildwars.com/wiki/User:Linsey_Murdock/Journal#.28TA_.2B_HB.29.5ESealed_.3D_WIN.21
zakładka (po prawej stronie) # 3.6 (TA + HB)^Sealed = WIN!

http://www.guildwars.pl/forum/index.php?showtopic=40277
(Polskie tłumaczenie tekstu powyżej, niepełne, ale jest)


Dzięki! Zapowiada się całkiem ciekawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

warto i tyle, za 200 złotych (za wszystkie 4 części) dostajesz grę, w którą można grać 2000 godzin i nie zrobić wszystkiego. czego chcieć więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2009 o 13:22, zBiK93ck napisał:

Czy warto kupić Guild Wars? Jeżeli możecie dajcie argumenty. Lubię RPGi, ale nie grałem
nigdy w gry MMO.


U mnie ten wątek ma 1300 stron, myślisz, że ludzie pisaliby tyle o grze niewartej kupna? ;]
Mogę polecić Ci linki takie jak guildwars.pl, gdzie dowiesz się czegoś o grze- Poczytaj też recenzje w necie, obejrzyj jakieś filmy na youtube i sam zdecyduj czy Ci się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taką sprawę. Gram niedługi czas. Do tej pory trzymałem się z daleka od Mnicha/Rytualisty na Restoration Magic. Ale nachodzi mnie chęć na próby. I zastanawiam się nad tym, jak bardzo Ryt różni się od Monka. I tutaj proszę o pomoc bardziej doświadczonych graczy. Bo rozumiem, że Monk jest po to, by leczyć, więc różnica pomiędzy nim, a Rytem będzie dosyć duża. Ale czy aż tak kolosalna? Bo nie byłoby problemu, gdybym miał jeszcze jedno wolne miejsce na postać. Lecz wszystkie zajęte. Posiadam Ryta, a zastanawiam się, czy nie stworzyć Mnicha w miejsce Elema/Nekra. Postać ma działać w trybie PvP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2009 o 22:48, capral napisał:

Czy da się jakoś sprawdzić, które misje wykonałeś na master, a które nie?


powiększasz mapę, patrzysz na lokalizację misji i sprawdzasz jaki ma symbol :) (im więcej włóczni/mieczy czy innych pierdół na ''tarczy'' tym lepiej ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować