Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 04.10.2009 o 22:48, capral napisał:

Czy da się jakoś sprawdzić, które misje wykonałeś na master, a które nie?

Ilość mieczy "przeszywających" hełm/tarczę. W Propie 1 miecz - bez celu dodatkowego, 2 - z celem dodatkowym | FC i NF - 1 miecz - bez celów dodatkowych, 2 miecze - 1 cel dodatkowy, 2 miecze i włócznia - wszystkie cele zaliczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jeśli masz jakąś inną postać pvp, to możesz ją skasować i w jej miejsce zrobić monka. Żaden problem, jak Ci się nie spodoba, to zrobisz ele z powrotem i hej. Nic nie tracisz oprócz szansy na minipeta. Monk różni się mocno od ryta, zależnie jeszcze na jakie pvp chciałbyś się pchać. Generalnie monki to lepsi lekarze i w większości przypadków to właśnie oni wykonują całą robotę jeśli chodzi o leczenie.

btw ele też może leczyć, build E/Rt z ether prism. Ale Ether Prism miał 2 nerfy po drodze, nie wiem czy jeszcze działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2009 o 22:54, KubooPL napisał:

> Czy da się jakoś sprawdzić, które misje wykonałeś na master, a które nie?
Ilość mieczy "przeszywających" hełm/tarczę. W Propie 1 miecz - bez celu dodatkowego,
2 - z celem dodatkowym | FC i NF - 1 miecz - bez celów dodatkowych, 2 miecze - 1 cel
dodatkowy, 2 miecze i włócznia - wszystkie cele zaliczone.


Jeszcze jedna uwaga. W Propie miecz wchodzący od lewej odpowiada celowi głównemu, od prawej - bonusowi. W pozostałych kampaniach - miecz z lewej podstawa, m. z dwóch stron średni poziom wykonania, z włócznią oba miecze - misja wymasterowana na 100%(mam nadzieję, że nigdzie się nie pomyliłem).
Takie rzeczy można w instrukcji przeczytać chyba, a na pewno na guildwars.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie się zdecydowałem kupić Nigtfall. Jutro być może już kupie. Nadal jestem bardzo niezadowolony z powodu utraty fabuły podczas grania przeniesioną postacią z (w moim przypadku) Propa. Chyba zrobie nową postać. Jednakowoż gdyby "stara" postać zaczynała od początku, byłbym bardzo zadowolony. Niestety to jest minus (jedyny) tej gry. Ale mam pytanie. Czy w nowej kampani będę mógł grać nową postacią i starą? Np. Nową zrobię fabułę, starą odkryje sobie Elonę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy mógłby ktoś mi powiedzieć ile dokładnie stracę misji z Nightfall przenosząc postać i czy zaczynając grać od pewnego momentu będę kapował o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2009 o 14:03, Orion napisał:

A czy mógłby ktoś mi powiedzieć ile dokładnie stracę misji z Nightfall przenosząc postać
i czy zaczynając grać od pewnego momentu będę kapował o co chodzi?


Będziesz mógł wykonać te misje i tak, więc nie trząś portkami, bo tracisz niewiele (ot kilka questów zarezerwowanych dla nowych postaci). Fabułę też spokojnie skumasz. Omija Cię część, która w zasadzie jest taki tutorialem, a i tak możesz tam potem wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2009 o 14:07, Budo napisał:

> A czy mógłby ktoś mi powiedzieć ile dokładnie stracę misji z Nightfall przenosząc
postać
> i czy zaczynając grać od pewnego momentu będę kapował o co chodzi?

Będziesz mógł wykonać te misje i tak, więc nie trząś portkami, bo tracisz niewiele (ot
kilka questów zarezerwowanych dla nowych postaci). Fabułę też spokojnie skumasz. Omija
Cię część, która w zasadzie jest taki tutorialem, a i tak możesz tam potem wracać.


No to spoko ;) Dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2009 o 09:59, Budo napisał:


Nie pobijecie mnie, ja grałem na 128 :)

No to ja Ciebie jednak pobiłem. Grałem zarówno na jednym kanale ISDN (64 kbs), jak i na modemie 33,6 kbs (modem 56K to tylko ściema), a teraz podłączyłem sobie nawet bezprzewodówkę z fatalnym zasięgiem.
W każdym wypadku da się grać bez odczuwalnych lagów jeżeli tylko dostawca internetu nie ma problemów od swojej strony. Ale wtedy to i stałe nic nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2009 o 19:31, Olamagato napisał:

No to ja Ciebie jednak pobiłem. Grałem zarówno na jednym kanale ISDN (64 kbs), jak i
na modemie 33,6 kbs (modem 56K to tylko ściema), a teraz podłączyłem sobie nawet bezprzewodówkę
z fatalnym zasięgiem.
W każdym wypadku da się grać bez odczuwalnych lagów jeżeli tylko dostawca internetu nie
ma problemów od swojej strony. Ale wtedy to i stałe nic nie pomoże.


Podsumowując: do GW wystarczy każdy internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2009 o 19:40, Sebuuu98 napisał:

Podsumowując: do GW wystarczy każdy internet.

zeby zalogowac sie na konto pewnie tak, gorzej jak chcialbys sobie jeszcze pograc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat ostatnio trochę ucichł, więc zadam pytanie. Jakie tytuły są najbardziej godne "noszenia"? Ja mam aktualnie dwa: Komndat Słonecznych włóczni oraz Tyryjski odkrywca. Wiem że to też zależy od gustu, ale Wy na przykład jakie nosicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję wyłączyć tytuł. Na pewno Wszyscy zauważą oryginalność :D
Osobiście zazwyczaj używam tytułów, które dają jakieś profity w PvE, czyli tytuły Asura, Ebon Vanguard, Norn, Deldrimor, Lightbringer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Szpan titlami to był kiedyś, teraz każdy ma ich masę. Noś to co lubisz, ja sobie co jakiś czas zmieniam, moje ulubione to np. Skill Hunter, Gladiator albo Kurzick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2009 o 19:57, Piotrbov napisał:

> Zabójca ma mały armor, więc musisz się oprzec pokusie lecenia na wrogów z okrzykiem
na
> ustach- to nie będzie działać. Ogólnie przeciętny zabójca bardzo szybko ginie, żeby
wykorzystać
> zalety tej klasy trzeba wiedzieć jak grać i dobrze dobrać skille.

Co do zabójcy to zależy gdzie i z jakim buildem. Ja jakoś robię jak ty mówisz i nic mi
się za bardzo nie dzieje. Mało HP: Shadow Refuge lub Heart of Shadow i tyle ;)

Choć dawno przestałem grać w GW,to cię zapytam,bo nie znam takiego skilla "Heart of shadow", chyba,że Shadow refuge bądź Faigned Neutrality...

@Budo jaki r glada? ;d -z ciekawosci pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2009 o 20:18, Bartex69 napisał:

Choć dawno przestałem grać w GW,to cię zapytam,bo nie znam takiego skilla "Heart of shadow",
chyba,że Shadow refuge bądź Faigned Neutrality...


Sprawdź sobie na wiki. Ten skill to Shadow step, który ucieka od zaznaczonej jednostki i leczy x HP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2009 o 20:23, Piotrbov napisał:

> Choć dawno przestałem grać w GW,to cię zapytam,bo nie znam takiego skilla "Heart
of shadow",
> chyba,że Shadow refuge bądź Faigned Neutrality...

Sprawdź sobie na wiki. Ten skill to Shadow step, który ucieka od zaznaczonej jednostki
i leczy x HP.

Aaa o ten chodzi,my bad ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znudziło mi się GW już, grindować do 30 maxów mi się nie chce, bo title to już nie osiągnięcie, RA po updacie jest pełne nubuf, a TA idzie do kasacji. Na HA nie chcę mi się siedzieć i wiecznie tłuc się tymi samymi buildami. Wracam jak dodadzą Sealed Desk :O Krótko mówiąc PvE - perma sin farm wars, PvP - iway wars
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować