Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 18.10.2009 o 22:22, Mohair napisał:

Ja trochę nie w temacie... Mógłby mi ktoś powiedzieć, czym jest ten cały RR day? ^_^

Red Resign Day.
Mamy jako Zaishen Combat Hero Battles i "każdy" na HB ma "obowiązek" wpisać resign jak gra po czerwonej stronie.
To tylko teroia, w praktyce to różnie bywa
Jak i tak bije nubków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 22:22, Mohair napisał:

Ja trochę nie w temacie... Mógłby mi ktoś powiedzieć, czym jest ten cały RR day? ^_^


Dodam do tego co powyżej- ANet uważa to za pogwałcenie zasad gry (wpływ na wynik meczu pvp) i cziterstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.10.2009 o 23:24, Budo napisał:

Dodam do tego co powyżej- ANet uważa to za pogwałcenie zasad gry (wpływ na wynik meczu
pvp) i cziterstwo.


I tego właśnie nie rozumiem. Skoro wszyscy wpisują /resign z włąsnej woli i w chwili wpisania nic nie zyskują, to czemu są cheaterami? :D Oczywiście wiem, że oni zyskują w późniejszym terminie, no ale... ;)
A tak w ogóle, to dla mnie to jest forma protestu na to, co się dzieje z GW, tzn. z tego co słyszałem, to AN już prawie zupełnie olało tą grę i jest ona pozostawiona tylko po to, aby umarła powolną śmiercią. Więc logiczne, że gracze protestują... W ten czy inny sposób - każdy jest dobry, jak dla mnie. To podobnie jak z PZPN - kibice strajkują, a oni jeszcze ich obrażają od chuliganów itp. Chore... Wiadomo coś, jak AN ma zamiar karać (i jak wykryć... ?) tych, co się w to bawili? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2009 o 00:03, Mohair napisał:

I tego właśnie nie rozumiem. Skoro wszyscy wpisują /resign z włąsnej woli i w chwili
wpisania nic nie zyskują, to czemu są cheaterami? :D Oczywiście wiem, że oni zyskują
w późniejszym terminie, no ale... ;)


Przeczytaj gw rules of conduct, albo zajrzyj na bloga Reginy to będziesz wiedział.

Dnia 19.10.2009 o 00:03, Mohair napisał:

A tak w ogóle, to dla mnie to jest forma protestu na to, co się dzieje z GW


Nie ściemniaj, to tylko sposób na title, a nie żaden protest. Wchodzi nowy tryb pvp, w grze ciągle coś się dzieje i nie możesz mówić, że umiera, czy umarła. Gw ma swoje lata świetności za sobą, jednak nie jest to jeszcze tytuł martwy. Usprawiedliwianie cziterstwa dla nabijania tytułu jakimś marnym i wymyślonym protestem jest śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2009 o 00:03, Mohair napisał:

A tak w ogóle, to dla mnie to jest forma protestu na to, co się dzieje z GW, tzn. z tego
co słyszałem, to AN już prawie zupełnie olało tą grę i jest ona pozostawiona tylko po
to, aby umarła powolną śmiercią. Więc logiczne, że gracze protestują... W ten czy inny
sposób - każdy jest dobry, jak dla mnie. To podobnie jak z PZPN - kibice strajkują, a
oni jeszcze ich obrażają od chuliganów itp. Chore... Wiadomo coś, jak AN ma zamiar karać
(i jak wykryć... ?) tych, co się w to bawili? :|


To nie żaden protest tylko forma umowy społecznej pomiędzy graczami. Happy RRday jest formą farmu. Z jednej strony bardzo opłacalny w końcu dostajemy 1k złota, +6k balktów, które można liczyć jako 1 ZK+1 odblokowany skill. W niecałe 3 minuty. Nieźle. Tyle, że w dłuższej perspektywie ilość czasu się wydłuża (błędy zmęczenie materiału itd.). W przypadku Happy RRday opłacalne jest jak ktoś ma dwa konta. Moim zdaniem nic z tym nie zrobią. Niby wiedzą, że to jest oszustwo pisała o tym Gaila, ale nie znają odpowiedzi co z tym zrobić. Z racji tego, że ten tryb wypada to nie bardzo wiadomo co zrobić bo trzeba brać pod uwagę dobro gry. Bo na jakiej zasadzie sprawdzą czy ktoś nie miał problemów z netem i musiał wyjść z gry (bo większość osób wychodzi a nie rezygnuje) a to że robił to 100-200 razy ;-) to już inna kwestia. Nic nie zrobią bo zbyt dużo osób jest w to zamieszane a robiąc nic nie zyskują, przecież nie ma sensu banować graczy, który grają w grę, w którą gra coraz mniej osób. Tryb HB i tak będzie kasowany. Moim zdaniem nic nie zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm....
Inni biorą to za farm kasy, inni za title, a ja mam inna teorię.....
Jedyne miejsce, gdzie możesz sobie pokosić nabki, "korzystające" z dnia i jeszcze zarabiasz na tym *,...,*
25 X- następny dzień mordu(nie liczę innych pomniejszych świąt) ;)
Przyznam się, że z początku "bawiłem się" z nimi, ale po 35 loss stwierdziłem, że nikt nie będzie na mnie żerował i trochę zmieniłem tok zabawy ]:->

Zmiana tematu: Wiadomo coś o Halloween? Jakieś zmiany? Dalej zostaje Costume Brawl z takimi samymi skillami? Czy na tym trybie będzie zmniejszona szansa na "synchro"? Z góry dzięki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od razu mogę zaproponować abyś swoje pytanie skierował pod ten link:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=36105&u=1779 Guild Wars - targ z itemkami

Dobra żeby nie było jakiś skarg za spam to pytanie:
Kto bawi się w CB?:> Organizujecie sync z guild/znajomymi na tą okazje? Jak się nie mylę, to tą "opcje" znerfili i trudniej się to udaje..... Chyba, że to było na same RA(już nie pamiętam) ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak wadomo gracze GW to kwiat MMO-wej ekologii.

Szczerze, eventy w stylu Halloween to tylko nowa okazja do zarobienia i nowa "kiedy bendom kutfa" maska. Kiedyś było inaczej, szkoda że materialiści przejęli community :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gram w gw 2,5 lata i dobrze pamietam ze hallowen to najlepsyz event w gw jak dla mnie nie chodzi mi o latwy farm kasy i pkt baltka tylko o klimat i tych nobków w kamadanie :0 ach ten klimat aż ocieka miodem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2009 o 21:02, Ha_Xior napisał:

> Kto bawi się w CB?:>

Szkoda czasu, trzeba przecież mordować masowo raptory i vaetirry :>

Bluznisz!

Costume Brawl to, zaraz po turnieju sniezek, najlepsza zabawa w GW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2009 o 11:30, Daelor napisał:

CB zawsze było dla mnie za trudne, tak samo jak każde pvp bardziej skomplikowane niż
AB :P


A śnieżki ogarniasz? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2009 o 11:37, Budo napisał:

> CB zawsze było dla mnie za trudne, tak samo jak każde pvp bardziej skomplikowane
niż AB :P
A śnieżki ogarniasz? xD


nie :P
dwa razy grałem z OLA, gdyby ktoś nie wrzeszczał na TSie ''URWA BIEGNIJ DO NIEGO!!'' to bym się kręcił w kółko i odbijał od ścian jak zombie ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Sheep i Budo
Macie u mnie wielkiego plusa za ten tekst ;)
@Daelor
Dlatego tak mało "nóbuff" nie ma nawet tego r1 skillza(mówię tutaj o polskiej "arenie")


Jak dla mnie to tylko takie wydarzenia da się powspominać ;)

Spoiler

Kurcze najgorsze jest to, że znów przez głupotę NCSoftu nie da się grać -czyt. znów będę lagi ;(



Tak poza tym... znerfili sync na takich zabawach eventowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łeh.. czekam już prawie 4 miechy na nowe hasło i nic. Z tydzień temu napisałem do nich formularz zgłoszeniowy o skradzonym koncie, napisałem all, wysłałem zdjęcia z Game Card Activation i nic. Mam jakieś szanse, że odzyskam konto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować