Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

W Tombach jest milusio ^^
Twórcy w Droknar też nie leniuchowali ;)
Halloween to jedyny event gdzie możesz zrobić sobie screeny(dla niektórych) z ulubionymi hero(ew.henchie) :P
Co do Codex...
Dla niektórych tryb jest głupi, dla innych nie. Przytocz tutaj cytat:
"Co do CA, to rozgrywka ma swój urok. Sięgasz po skille, których nigdy wcześniej nie widziałeś."
Tryb dla poprawnie myślących :P
@Budo- Przygotowanie do Wintersday?:)

@Słowo ode mnie:
Zgodzę się z przedmówcą, co do klimatu. na Polskich disiach nie ma aż tak dużego flejmu i dzieciarni jak np. rok temu. O wiele przyjemniej bawić się na evencie z normalną społecznością(nie liczymy naszych guild/ally) ;)
No i można poznać ciekawych ludzi(czyt.- 2 nowych mentorów z r9 skillz ^^)
Dodaje screeny do tematu...

20091025114315

20091025114414

20091025114635

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 11:52, Niewiernus napisał:

W Tombach jest milusio ^^
Twórcy w Droknar też nie leniuchowali ;)
Halloween to jedyny event gdzie możesz zrobić sobie screeny(dla niektórych) z ulubionymi
hero(ew.henchie) :P
Co do Codex...
Dla niektórych tryb jest głupi, dla innych nie. Przytocz tutaj cytat:
"Co do CA, to rozgrywka ma swój urok. Sięgasz po skille, których nigdy wcześniej nie
widziałeś."
Tryb dla poprawnie myślących :P
@Budo- Przygotowanie do Wintersday?:)

@Słowo ode mnie:
Zgodzę się z przedmówcą, co do klimatu. na Polskich disiach nie ma aż tak dużego flejmu
i dzieciarni jak np. rok temu. O wiele przyjemniej bawić się na evencie z normalną społecznością(nie
liczymy naszych guild/ally) ;)
No i można poznać ciekawych ludzi(czyt.- 2 nowych mentorów z r9 skillz ^^)
Dodaje screeny do tematu...



Nie ma dzieciarni? Odwiedz czasem Shing Jea na polskim dystrykcie. To co tam sie dzieje czasem jest zalosne xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 12:41, Niewiernus napisał:

Tam nie ma Halloween(ogólnie w Fc i GWEN) ;)
Poza tym nie mam tam zwyczaju wchodzić, nawet do Kama idę tylko afkować :]



Twoje szczescie ;) Zbiera sie tam chyba najwieksze zbiorowiska idiotow chyba w calym swiecie GW. Dlatego rzadko wchodze na polskie dystrykty xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.10.2009 o 12:45, Izrafel92 napisał:

Twoje szczescie ;) Zbiera sie tam chyba najwieksze zbiorowiska idiotow chyba w calym
swiecie GW. Dlatego rzadko wchodze na polskie dystrykty xd


Ja właściwie tylko raz byłem w polskim spamadanie i to był mój najgorszy pobyt tam, na prawde, dzieciarnia straszna, ludzie się wyzywają, rozmawiają sobie o handlu na lokalu, i co najgorsze... piszą np. "muj".
Na szczęście na Amerykańskich dysach nie ma takiego burdelu brzydko mówiąc. Za to na amerykańskich kamadanach jest spam handlem, ofert jest czasem ze 400, ja nie wiem jak ludzie tam coś dla siebie znajdują, ja nie wiem. Aż nie wiadomo co gorsze.

No, ale nic, trzeba żyć dalej i nie martwić się z powodu takich idiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej ustalić ze znajomymi/gildią inną stolicę spotkań, wtedy ich znajomi przyjdą, znajomi znajomych, a spamboty zwyczajnie nie będą o czymś takim wiedziały. Brzmi nieco naiwnie (bo komu się chce biegać po miastach?), ale to jeden z jedynych sensownych sposobów odfiltrowania idiotów od reszty polskiego community.

Można też masowo piętnować bubków w Kama aż im psychika padnie, ale to niehumanitarne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na am dis nie ma flejmu z ich strony, ale często spotykam się z bluzgającymi/ośmieszającymi społeczność ww. dystryktu.
Jak się znajdują? Panel pod "P", wspomagane ctrl+c(v) ;)
Przydałby się w jakieś formie dom aukcyjny, ale to długa droga....
@Ostrowiak
Niehumanitarne? Hmmmmmm, mamy Halloween, podczas tego eventu nic nie jest humanitarne, nawet żarty "krula". Śmiałkowie mile widziani ]:->

@B1SH0P
Imo r1" Welcome back to real life" :P
A tak serio to bez znaczenia, title GWEN(oprócz Master of he North)+lb "jakoś" ułatawiają rozgrywkę w pewnych miejscach.
Trzymam się zasady PvP>PvE(gdyż God'a nawet 10-latek zrobi tym całym farmem >.>)-tyle ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 15:32, DambialkoX napisał:

> Witam, chciałbym się spytać jaki tytuł najlepiej maksować na początek nekrusem?


Legendary Survivor :)


Mam na elementaliście :-p i nie chcę już drugiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 15:42, B1SH0P napisał:

> > Witam, chciałbym się spytać jaki tytuł najlepiej maksować na początek nekrusem?

>
>
> Legendary Survivor :)

Mam na elementaliście :-p i nie chcę już drugiego :D


To skoro masz ten tytuł to jestes doświadczonym graczem i takie pytanie jest nie na miejscu.
Jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 15:47, kiri3321 napisał:

> > > Witam, chciałbym się spytać jaki tytuł najlepiej maksować na początek
nekrusem?
>
> >
> >
> > Legendary Survivor :)
>
> Mam na elementaliście :-p i nie chcę już drugiego :D

To skoro masz ten tytuł to jestes doświadczonym graczem i takie pytanie jest nie na miejscu.
Jestes?


Można tak powiedzieć ale robiłem sobie przerwę od GW na kilka miesięcy (6-8) i tak się tylko pytam :-P Bo wielu rzeczy już nie pamiętam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 17:00, Bartex69 napisał:

Oj! Nawet nie zauważyłem,że zapomniałem o Halloween ,a inaczej o GW ;O Btw. Dużo nowych
ludzi, ogólnie czy dużo ludzi na evencie ;d??


Myślę, że więcej noobów niż "ludzi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 18:08, DambialkoX napisał:

> Oj! Nawet nie zauważyłem,że zapomniałem o Halloween ,a inaczej o GW ;O Btw. Dużo
nowych
> ludzi, ogólnie czy dużo ludzi na evencie ;d??

Myślę, że więcej noobów niż "ludzi".

Człowiek też noob,a na szczęscie nie ork .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.10.2009 o 18:11, Bartex69 napisał:

Człowiek też noob,a na szczęscie nie ork .


"ludzi" - Chodziło mi o spoko ziomków, nie noobów ale co racja to racja :D.
Gdybym mógł to odpaliłbym teraz GW i poszedł do Kama nie wzracając uwagi na noobków xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 14:42, Markush napisał:


> Twoje szczescie ;) Zbiera sie tam chyba najwieksze zbiorowiska idiotow chyba w calym

> swiecie GW. Dlatego rzadko wchodze na polskie dystrykty xd

Ja właściwie tylko raz byłem w polskim spamadanie i to był mój najgorszy pobyt tam, na
prawde, dzieciarnia straszna, ludzie się wyzywają, rozmawiają sobie o handlu na lokalu,
i co najgorsze... piszą np. "muj".
Na szczęście na Amerykańskich dysach nie ma takiego burdelu brzydko mówiąc. Za to na
amerykańskich kamadanach jest spam handlem, ofert jest czasem ze 400, ja nie wiem jak
ludzie tam coś dla siebie znajdują, ja nie wiem. Aż nie wiadomo co gorsze.

No, ale nic, trzeba żyć dalej i nie martwić się z powodu takich idiotów.



Dokladnie ;) na plus amerykanskim dystryktom wychodzi jeszcze to, ze zawsze jest ktos, z kim mozna posmigac questy, z czym czasem na polskich jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Um... cześć. Nie grałem w GW od ponad pół roku, teraz o grze sobie przypomniałem, trafiłem akurat na Halloween no i pogram. W sumie to włączyłem GW też ze trzy miesiące temu ale przytłoczony jakimiś Zaishen Questami nie wiedziałem co z czym o co chodzi i wyłączyłem... ;d Jestem ciekawy czy były jakieś duże zmiany. Czy questy na Halloween nadal takie same itp. Chciałem poczytać na gw.pl ale widząc 6563438 tematów od mojej nieobecności nie ogarniam i nie wiem za co się zabrać więc pytam tu o coś w skrócie.
Ech czuję się jakbym na nowo zaczynał grę tylko teraz nie jestem taki biedny. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jeśli nie byłeś na 4 urodziny to masz do ogarnięcia zoo (zaishen menagerie na battle isles- nowy outpost do przechowywania zwierzaków) oraz zaishen quests (questy, które się codziennie zmieniają, do zdobycia w Świątyni Baltka). Oprócz tego sporo balansów umiejętności, nowe umiejętności dla wielu henczów. Ostatnio też usunięto hero battles i team arenas, a na ich miejsce wprowadzono nowy tryb- codex arena. Na Halloween standardowo costume brawl, ponoć jakieś nowe questy są w uw, ale nie obczaiłem jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2009 o 14:23, Budo napisał:

Na Halloween standardowo costume brawl, ponoć jakieś nowe questy są w uw, ale nie obczaiłem jeszcze.


Podobno mają je wprowadzić dziś o 20, jak będą tak fajne jak na ostatnim Wintersday''u to trzeba będzie je pokoksić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować