Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 28.11.2009 o 13:14, hammerfall87 napisał:

Czyli rozumiem jak bym chciał kupić guild warsa to już za pózno bo juz predzej czy pozniej
nikt nie będzie grać ?


Dokładnie tak. Na samym tym forum prawie 3k stron o GW, co chwile coś nowego się dzieje a Ty myslisz, że niedługo powyłączają serwery bo ma ''wyjsc'' gw2.
Niezłe rozumowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 13:14, hammerfall87 napisał:

Czyli rozumiem jak bym chciał kupić guild warsa to już za pózno bo juz predzej czy pozniej
nikt nie będzie grać ?



Prędzej czy później w każdą grę nikt nie będzie grał. Premiera gw2 prawdopodobnie będzie w 2011 roku, a serwery gw będą działać jeszcze przez jakiś czas. Więc masz jeszcze trochę czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 13:18, Ha_Xior napisał:

> Czyli rozumiem jak bym chciał kupić guild warsa to już za pózno bo juz predzej czy
pozniej
> nikt nie będzie grać ?

Dokładnie tak. Na samym tym forum prawie 3k stron o GW, co chwile coś nowego się dzieje
a Ty myslisz, że niedługo powyłączają serwery bo ma ''wyjsc'' gw2.
Niezłe rozumowanie.


A skąd mam wiedzieć skoro nie interesowałem się tą grą ..... więc daruj sobie tą gadkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 13:20, Budo napisał:

> Czyli rozumiem jak bym chciał kupić guild warsa to już za pózno bo juz predzej czy
pozniej
> nikt nie będzie grać ?


Prędzej czy później w każdą grę nikt nie będzie grał. Premiera gw2 prawdopodobnie będzie

wątpię bo jednak ultima ma dalej graczy :)

Dnia 28.11.2009 o 13:20, Budo napisał:

w 2011 roku, a serwery gw będą działać jeszcze przez jakiś czas. Więc masz jeszcze trochę
czasu.


aha ok bo sobie myślałem by zacząć przygodę z tą grą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 13:14, hammerfall87 napisał:

Czyli rozumiem jak bym chciał kupić guild warsa to już za pózno bo juz predzej czy pozniej
nikt nie będzie grać ?

Do premiery GW2 pozostały jeszcze 2 lata jak nie więcej więc masz czas. Po za tym fpsy i inne gry też żyją w okolicach 2 lat a ludzie je kupują. GW ma już swoje lata. Jeśli chcesz rozpocząć grę to spróbuj sobie załatwić triala, a wtedy podejmiesz decyzję o zakupie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 10:22, Budo napisał:

> Hmmm, ja już dość dawno przestałem gra c w GW, dla mnie ta gra powoli zaczęła stracić

> sens, ile razy robi e nową postać i mówię sobie że wracam do gry. Nie umiem znaleźć
punktu
> zaczepienia, który by mnie przy tej grze zatrzymał.

To co piszesz może się zgadzać, ale to nie wina twórców. Nie wszystkich kręci gw i może
po prostu to nie jest gra dla Ciebie.

> Twórcy chyba już sami skazali tę
> grę na powolną śmierć, tym bardziej, że już dawno temu było mówione, że serwery
GW 1
> będą stać tak długo, dopóki będą grali ludzie.

Nie widzę związku między pierwszą częścią zdania, a drugą. Owszem, gw powoli odchodzi,
ale robi to z klasą, a gracze ciągle jeszcze dostają nowe rzeczy. Są regularne uaktualnienia,
balansowanie skilli, jest nowy content, nowe questy, są ciągle organizowane konkursy,
stałe eventy przeważnie z roku na rok dostają jakieś nowe elementy. Fakt, że jest decyzja
o podtrzymaniu serwerów gw po premierze gw2 to wg mnie też dobry znak- ludzie będą mieli
tyle czasu ile potrzeba na odpicowanie postaci i skończenie gry przed przejście do dwójki.

> Chyba AN specjalnie psuje grę patchami,
> żeby zniechęcić graczy do grania, bo w końcu po co utrzymywać serwery, skoro ta
gra już
> kasy nie zarobi na siebie?

Po co? Po to, żeby być fair w stosunku do graczy. Powiedz mi, które to patche popsuły
grę? Imo można przyczepić się jedynie do hard mode, który totalnie wywrócił handel w
grze, ale miał też swoje zalety. Cała reszta łatek imo jest pozytywna.



Według mnie rozgrywkę popsuł bardzo Ursan, to już była dla mnie tragedia, ale to moje zdanie. Choć użo osób żywiło złość za to. Wtedy zepsuli mi trohę zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No cóż, Ursan nie był w żadnym uaktualnieniu, tylko po prostu w dodatku. Zresztą znerfili go w końcu, chociaż dużo im to czasu zajęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 18:03, Budo napisał:

/.../

No cóż, Ursan nie był w żadnym uaktualnieniu, tylko po prostu w dodatku. Zresztą znerfili
go w końcu, chociaż dużo im to czasu zajęło.

Przepraszam, że sie wtrącę.
No, na 1 kwietnia Ursan był "no longer PvE only skill". Tylko czemu nie chciało im się naprawdę jakieś poprawnki wprowadzić(?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem za duzo pve, ale uwazam, ze ursan byl lepszy od dzisiejszej mety w pve.
Wtedy mozna bylo zrobic prawie kazda lokacje na luzie obojetnie jaka profesja, jednoczesnie grajac i jedzac obiad. Kto szukał "wyzwan" szedł jakims innym, trudniejszym do ogarniecia buildem. Dzisiaj wiekoszosc lokacji zdominowały siny z sf, ktore tez nie wymagaja zbyt duzo myslenia, a skutecznie ograniczaja ilosc profesji przydatnych w pve. Przykładowo, grajac derwiszem albo mesmerem za czasow ursana moglem spokojnie isc na doa/uw, a dzisiaj jestem zmuszony zrobic monka albo sina, bo inaczej nie da rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia i dlatego zapowiedziano nerf(m.in. farm) buildów, a nawet zmianę działań skilli(przykładowo SF)
Już widzę ten biedny płacz farmerów ];->
Kto powiedział, że nie można zrobić dervem, a nawet mesem elite lokacji? oO
Wydaje mi się, że albo grasz/grałeś solo lub z ludźmi na poziomie "paczcie robie DoA/inny syf w mniej niż xx minut" i na tym polegał ich sens grania w GW...
Każdą postacią da się zrobić elite lokacje, no ew. mogą być problemy z UW(na HM) po ostatnich update''ach. Liczy się pomysłowość buildu/składu z małą pomocą consetów ];->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 19:04, miszcz929 napisał:

Nie grałem za duzo pve, ale uwazam, ze ursan byl lepszy od dzisiejszej mety w pve.
Wtedy mozna bylo zrobic prawie kazda lokacje na luzie obojetnie jaka profesja, jednoczesnie
grajac i jedzac obiad. Kto szukał "wyzwan" szedł jakims innym, trudniejszym do ogarniecia
buildem. Dzisiaj wiekoszosc lokacji zdominowały siny z sf, ktore tez nie wymagaja zbyt
duzo myslenia, a skutecznie ograniczaja ilosc profesji przydatnych w pve. Przykładowo,
grajac derwiszem albo mesmerem za czasow ursana moglem spokojnie isc na doa/uw, a dzisiaj
jestem zmuszony zrobic monka albo sina, bo inaczej nie da rady.

Dodam ieszcze że np. taki war nie nadawał się do Discorda (tym shitem iuż każdy nub grał, a ia zwykłym DSem i 3 elemami cisnąłem) ze względu na ene. Imo obecnie metę pvp i pve bardzo spieprzyli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 20:00, Infinitas napisał:

Dodam ieszcze że np. taki war nie nadawał się do Discorda (tym shitem iuż każdy nub grał,
a ia zwykłym DSem i 3 elemami cisnąłem) ze względu na ene. Imo obecnie metę pvp i pve
bardzo spieprzyli...


Staff +20ene, Assassin Promise i spokojnie można ogarnąć grę z discordem :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 20:35, Ha_Xior napisał:

> Dodam ieszcze że np. taki war nie nadawał się do Discorda (tym shitem iuż każdy
nub grał,
> a ia zwykłym DSem i 3 elemami cisnąłem) ze względu na ene. Imo obecnie metę pvp
i pve
> bardzo spieprzyli...

Staff +20ene, Assassin Promise i spokojnie można ogarnąć grę z discordem :F



taa jestem ciekaw jak wypadnie farmw gw2 i takie sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 19:42, Niewiernus napisał:

Wydaje mi się, że albo grasz/grałeś solo lub z ludźmi na poziomie "paczcie robie DoA/inny
syf w mniej niż xx minut" i na tym polegał ich sens grania w GW...
Każdą postacią da się zrobić elite lokacje, no ew. mogą być problemy z UW(na HM) po ostatnich
update''ach. Liczy się pomysłowość buildu/składu z małą pomocą consetów ];->

Nigdy nie bylem w gildie stricte pve, wiec wiekszosc moich wypadow do uw odbywalo sie w pugach. Oczywiscie, ze przy odrobinie wysiłku da sie zrobic elitarna lokacje prawie kazda profesja, jednak w pugach ludzie przewaznie nastawieni sa na jak najszybsze skonczenie runu (wcale im sie nie dziwie), co z kolei oznacza brak miejsca w party dla klas ktorych nie ma w buildzie na speed clear.

Nie chce zeby ten post zostal odebrany jako narzekanie, albo cos w tym stylu, bo akurat uw w tej grze mi do szczescia nie jest potrzebne. Po prostu zwracam uwaga na fakt, ze tak atakowany przez wiekszosc graczy ursan mial tez swoje zalety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2009 o 01:13, miszcz929 napisał:

tak atakowany przez wiekszosc graczy ursan mial tez swoje zalety.


ch*j tam a nie zalety. Może po prostu wszystkim rozdać wymaksowane tytuły w nowym update''ie? to wtedy nawet bedziesz mogł sobie zjeść spokojnie obiad przy stole a nie przy kompie. Nie umiesz grać to nie musisz też miec najlepszych tytułów, proste. Uwazasz że twoja klasa jest słabsza to zrób sobie nową. Rozumiem że wszyscy zawsze idą na łatwiznę i teraz ci, którzy "uczciwie" (normalnymi buildami) zdobyli te tytuły wymieszali sie z dzieciakami (i nie tylko) na ursanach, ale zeby jeszcze sie usprawiedliwiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jak Ursan działał nie miałem EotN a gdy farmili ecto asasynami to nie miałem asasyna. ;d Tym sposobem przez dwa lata gry jedyne co farmiłem to raptory a jedyne ecto jakie miałem (chyba ze 30...) pochodziło ze sprzedaży everlastinga.
No w UW byłem na smitach warkiem ze trzy razy z efektem zero ecto to olałem ten farm. ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Akurat war w UW to był (i w zasadzie jest) całkiem niezły farm. Gdy ogarnie się coldfire''y i aatxe, to idzie w miarę szybko i bezstresowo, imo nie ma na co narzekać. To, że czasem ecto nie wypadnie to norma, czasami tak bywa. Kto wie czy w następnym runie nie wypadłyby 3? ;]

ps. ja tym farmem zbierałem na obsi i nieźle mi poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2009 o 17:38, pitah napisał:

> tak atakowany przez wiekszosc graczy ursan mial tez swoje zalety.

ch*j tam a nie zalety. Może po prostu wszystkim rozdać wymaksowane tytuły w nowym update''ie?
to wtedy nawet bedziesz mogł sobie zjeść spokojnie obiad przy stole a nie przy kompie.
Nie umiesz grać to nie musisz też miec najlepszych tytułów, proste. Uwazasz że twoja
klasa jest słabsza to zrób sobie nową. Rozumiem że wszyscy zawsze idą na łatwiznę i teraz
ci, którzy "uczciwie" (normalnymi buildami) zdobyli te tytuły wymieszali sie z dzieciakami
(i nie tylko) na ursanach, ale zeby jeszcze sie usprawiedliwiać?

hahahahaa, prosze nie rozsmieszaj mnie i zdefiniuj pojecie " najlepsze tytuly".
Jezeli chodzi o title pve, to z obecnymi skillami moze je zdobyc srednio rozgarniety 11 latek, za to reszta wymaga kasy na kupno miliona cukierkow albo piw. Powiedz mi jaka roznice widzisz w bezmozgich perma sinach, a bezmozgich ursanach? oprocz tego, ze perma sinem moze byc tylko sin (niespodzianka!) Tytuły w tej grze nie maja juz zadnego znaczenia, wiec bulwersowanie sie, ze ktos nabil legendary guardiana jakims syfem jest smieszne. Poza tym, jaka jest roznica miedzy tymi ktorzy nabili title normalnymi buildami, oraz tymi ktorzy grali syfami, nie liczac tego, ze ci drudzi stracili na to mniej czasu?
Mowilem to juz kilka razy ale powiem jeszcze raz, bo widze, ze do niekotrych dalej nie dociera. Title nie swiadcza o tym, ze dobrze grasz, a jedynie pokazuja ile czasu spedziles na biciu mobow/wygrywaniu pvp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bla bla bla

tytuly sa nedzne wiec przestan je nabijac widze niezły bulwers złapałeś bo ktos zakwestionował twoj sposob. koniec tematu z mojej strony bo mozna tak pier*olic bez końca. milego nabijania "bezsensownych tytulow"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować