Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 13.12.2009 o 14:32, Niewiernus napisał:

Chyba piszesz im, że ów konta nie miałeś ;]

Tak też napisałem

Dnia 13.12.2009 o 14:32, Niewiernus napisał:

Ew. jakiś inny wariant, mało(nieznany) znany mi.

Lepiej nic nie kombinować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie niektóre run-y bawią np. runnowanie Arachnii w opisie tego runu wynika, że trzeba zabrać 1 esencje na dobiegnięcie 1-2 na 1 poziom 1 na drugi poziom czyli mamy run, który zajmuje ponad 1h. A w dwie osoby z nekrusami można to zrobić w podobnym czasie więc jaki jest sens tego runu? (Arachnia to mój ulubiony dung czysta anihilacja żadnych pytań). Innym absurdalnym runnem jest The Greater Darkness w DoA na HM ten run trwa ponad 25 minut. A można to zrobić herowayem nm w 20 minut (różnica jednego gema ze skrzynki)

Ja sam trochę runuje, ale raczej hobbystycznie i dla znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2009 o 22:23, Bartex69 napisał:

O_o Pokaż zdjęcie :OO


Nie mam, ale może złapię, bo potem się okazało, ze pojawia się tam na prawdę często, mimo to nie ma go wpisanego na wiki. Trzeba będzie poprawić. Aha, gwoli ścisłości to nie Ice Elemental, a Ice Golem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem od kolegi GW Prophercies, widziałem te poradniki, ale da się przyśpieszyć jakoś pobieranie? Mam 20kb/s i nie wiem czy to wina mojego łącza, czy ich:D

Kiedyś grałem w jakieś demo Nightfalla, takie z chińskimi domkami, tamto konto będzie do wykorzystania? To było dawno.

I 3 pytanie, gra była rozpakowana, ale to oryginał, jeśli ktoś grał na tym keyu, nie będę miał problemów?
To jest premierówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2009 o 17:07, queertin napisał:

Albo wbijasz title na PvP

Bez wszystkich kampanii za bardzo sobie tych tittlów nie powbija. Zwłaszcza bez pewnego stażu w grze.
Polecam Nightfall.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z sensownych buildów jest ograniczony do sina i trochę do rt....
Ogólnie ciężko jak wiesz grać na PvP z jedną kampanią, ale plusik za pomysł ;]


Pytanie do jasnowidzów(chwila napięcia)..... Kiedy będzie ten "rewelacyjny" updejt tych wszystkim fam buildów? Nie mogę się doczekać tego płaczu i zgrzytania zębami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2009 o 17:18, Niewiernus napisał:

Pytanie do jasnowidzów(chwila napięcia)..... Kiedy będzie ten "rewelacyjny" updejt tych wszystkim fam buildów? Nie mogę się doczekać tego płaczu i zgrzytania zębami....


Stawiam, że nigdy. ANet ma głęboko w nosie fakt, że ludzie marudzą na powszechny farm i runnowanie misji/dungów. Przykład raptorów, których farmienie można znerfić wrzucając do jaskini grupę toucherów. Tyle czasu tego nie zrobili to znaczy, że absolutnie im to nie wadzi. Jedynie farm w UW spsuli ostatnio, ale to chyba w trosce o to, by nie położyć ekonomii Gw do końca, bo ectosy dla 99% graczy są walutą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wiem tym światem rządzą się prawa wokół kasy... nawet w GW. Niby banują za handel kulkami i kasą, a to chyba najlepszy sposób na rozwiązanie tego problemu(?)

Okej, siadam an allegro, zobaczy się co tym razem wystawiają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2009 o 17:18, Niewiernus napisał:

Pytanie do jasnowidzów(chwila napięcia)..... Kiedy będzie ten "rewelacyjny" updejt tych
wszystkim fam buildów? Nie mogę się doczekać tego płaczu i zgrzytania zębami....


IMO z wprowadzeniem Winters Day. Czyli mało czasu a armbraces dalej czekają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Regina zapowiadała nerf sfa i update skilli już jakiś czas temu. Chciałbym, żeby się wyrobili do wintersday, ale kto to wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2009 o 18:59, owca95 napisał:

też tak słyszałem ,ale dobrze że wracasz :) ja już winterday się doczekać nie moge.


Iiii tam Wintersday. Co roku to samo. Już mi się ostro obrzydło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2009 o 19:02, Piotrbov napisał:

Iiii tam Wintersday. Co roku to samo. Już mi się ostro obrzydło.


A g...uzik prawda, ze co roku to samo :P
W zeszlym roku dodali snowball tournament, ktore jak dla mnie jest jedna z najlepszych rzeczy w GW :] Poza tym praktycznie na kazde wintersday dodaja nowe questy i nie inaczej powinno byc w tym roku, bo juz Linsey i Regina jakis czas temu zapowiadaly, ze pracuja nad nowym contentem na wintersday :P
Miedzy innymi wlasnie dlatego opoznia sie obiecany balans skilli czy reszta updatu zwanego "pvp love" gdzie mieli dodac juz dawno temu nowa mape HoHa :<

walgierz:

Dnia 14.12.2009 o 19:02, Piotrbov napisał:

Przykład raptorów, których farmienie można znerfić wrzucając do jaskini grupę toucherów. Tyle czasu tego nie zrobili to znaczy, że absolutnie im to nie wadzi.

Szkodliwosc raptorow dla ekonomii w GW jest imo znikoma, to jest bardzo mało oplacalny farm, wiec nie dziwie sie, ze sie tego nie czepiaja. Gorsze juz dla mnie jest runnowanie dungow czy misji, bo to jak dla mnie kompletnie psuje filozofie rozgrywki i oglupia graczy. IMO to gorsze niz ursan, bo wlasciwie praktycznie zadnego wysilku juz nie trzeba robic zeby miec pozaliczane dungi czy misje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować