Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Wysłałem ticketa w niedzielę, nie tą wczorajszą, tylko tydzień temu, odpisali po paru godzinach, i nic, z 4 razy im pisałem, jak przy GW2 które mam zamiar kupić, będą takie problemy, to podziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak... szukałem sobie jakiegoś bui;da dla nekromanty ale proszę jakiegos profesjonaliste żeby mi pomógł.
Chciałbym żeby mój nekrus był bardzo ofensywny, obojętnie na co byle by miał dużo wydzierania duszy.

Ps. aaa i żeby nie był na przywoływanie stworków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 19:03, Izrafel92 napisał:

Eh, nekro. U nas w gildii jest szwedka, ktora ma nekromanta takiego builda, ze jest w
sumie niesmiertelna. Nie cierpie jej : ( heheh xd


ciekawe co ma za builda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojecia. Zapytam kiedys. Pamietam, jak sie nim chwalila. Tluklem ja askiem bez opamietania, ale to, co jej z paska zycia ubylo, w sekunde sie odnawialo z powrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 19:03, Izrafel92 napisał:

Eh, nekro. U nas w gildii jest szwedka, ktora ma nekromanta takiego builda, ze jest w
sumie niesmiertelna. Nie cierpie jej : ( heheh xd

Rofl, śmiech mnie bierze iak to czytam. Puściła Ci Insidious Parasite i pewnie coś na regen hp i tłukąc ią tylko ią leczyłeś... Zresztą nie widzę nic specialnego w 1v1 w GW bo to zabawa dla noobów którzy ieszcze nie zauważyli że balans teamowy iest xD Puść benguiling haze na nią tym askiem iak iuż tak pragniesz wygrać :X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że gram Nekromantą bez przerwy blisko trzy lata, pozwolę sobie dorzucić swoje parę groszy.
Wbrew pozorom Nekromanta to bardzo elastyczna klasa. Można z nich złożyć multum buildów. Jest on bardzo potrzebny, głównie w PvE, aczkolwiek niekiedy przydaje się też na PvP.
Podstawowym buildem dla naszego Nekromanty powinien być Spiteful Spirit. Każdy szanujący się wyznawca Grentha powinien mieć tą elitkę. Do tego wystarczy wrzucić Arcane Echo i mamy bardzo ładny, gibki i efektywny zestaw umiejętności. Niektórzy zamiast AE lubią sobie wstawić Glyph of Lesser Enegry (zwany częściej pod skrótowcem GoLE). Jeśli masz już te dwie umiejętności zostaje Ci sześć wolnych slotów. Jeden powinien zająć Ci rez - ja używam zwykłego Sunspear Rebirth Signeta ze względu na spory rank, ale myślę, że zwykły Res Sig też się nada.
Na następne miejsce przyda się bardzo użyteczny i doceniany skill Mark of Pain. W połączeniu z SS''em na większe grupy mobów działa fenomenalnie, jeśli masz tylko MM lub ogarniajacego Warriora w teamie (Polecam Team Build: Discordway - daje Ci wszystko co potrzeba). Jeśli nie wyrabiasz z energią, możesz wstawić Signet of Lost Souls. Ja osobiście nie używam nic na EneRecharge, zamiast tego wolę sobie wziąć taki PI. PI lub jak kto woli Pain Inverter to lekko przesadzony skill PvE od Asur (Eye of The North). Czasami przydaje się umiejętność Awaken of Blood, który daje Ci znaczącego boosta, lecz ja częściej biorę Indisious Parasite, gdyż lubię mieć build, który ma swój cel i jest swoiście ułożony. Zaś moim ulubionym skillem jest Necrosis.
Jeśli nie masz SS, możesz wziąć inną elitę, ale wtedy zmieni się zestaw umiejętności. Czasem, kiedy nudzi mi się Spirit, wstawiacm sobie Feast of Corruption, który jest dość potężną alternatywą. Niezłym skillem jest też Spoil Victor, lub niedoceniany Icy Veins, który w połączeniu z jakąś bombą typu Putrid Explosion czy Putrid Bile robi miazgę.
Jeśli nie lubisz rzucać hexów, możesz być tzw. Minion Masterem i stawiać swoich przydupasów. Przydałby Ci się do tego nowy armor z innymi runami. Jako MM, najbardziej lubię Elitkę Animate Flesh Golem i Order of Undeath (lecz w tym drugim wypadku nie możesz używać Blood of Master, co nieco uprzykrza żywot).
Ja uważam, że dobrze jest eksperymentować z różnymi klasami. Dlatego czasami biorę jakieś skille od Ryta, jako support na Urgoza czy Deep. Niektórzy z Twoich gildiowych warków mogą od Ciebie wymagać boostów na ich obrażenia. Możesz im wtedy wcisnąć Order of Pain, lub moje ulubione supportowe skille, których używam na swoim necro: "Find their Weakness!", Zealous Anthem czy Anthem of Weariness.
Jako broń polecam 40/40 set lub zwykły Staff/Spear pod Enchanting.

Mam nadzieje, że to co napisałem się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 21:53, 1096 napisał:

dzięki a mogłbys jeszcze nazwy tych umiejętności przeżucic na polski.


Czyżby do komputera na komunię nie dodawali instrukcji obsługi google?

A niech tam mam dobry humor. Podczas gry w GW wciśnij CTRL a gra zmieni chwilowo język na angielski. Tadaaaaam. Use the force.
BTW Większość graczy używa angielskich nazw, nieważne czy gra na polskiej wersji czy na bork bork bork. Takie prawo większego dostosuj się albo męcz z translatorem itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 10:37, Net_com napisał:

Jakieś 3 dni temu mojej siostrze ukradziono konto , a dzisiaj ja wchodzę i nie chce mnie
zalogować ...


Jak widać złapałeś na tego kompa jakiegoś wirusa itd. i ukradł wam hasła do GW. Napiszcie do supportu NCSoftu z informacją że ukradli wam konta.

Zrób teraz obowiązkowo skan komputera, by wykryć, wirusy, trojany itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 10:37, Net_com napisał:

Jakieś 3 dni temu mojej siostrze ukradziono konto , a dzisiaj ja wchodzę i nie chce mnie
zalogować ...


A wypełniłeś dodatkowe pole przy logowaniu? Trzeba wpisać jakieś imię postaci z konta na które się logujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 10:51, Budo napisał:

A wypełniłeś dodatkowe pole przy logowaniu? Trzeba wpisać jakieś imię postaci z konta
na które się logujesz.


Właśnie włączyłem grę z ciekawości i naprawdę trzeba jeszcze wpisywać nazwy postaci. Ciekawe zabezpieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taką wiadomość dostałem od supportu :
You recently requested to reset your password.

Click the following link to continue to a page where you can enter your
new password.
Tu był link : a gdy w niego kliknąłem :The link you used to access this page has expired.

To request another password reset message, please visit Account Assistance.


Please note that this link will expire 24 hours from the time it was
sent.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

To zabezpieczenie tylko dla hakerów którzy nie mieli w planach gry zhackowac i nie znają nicku itp.A jeśli to miało być rozplanowane to czasem może być za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować