Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 06.01.2010 o 18:04, Izrafel92 napisał:

No tak, boze, zapomnialem, ze tutaj nie wolno sie o nic pytac, bo to oznaka braku mozgu.
No nic.


Wymieniłem Ci kilka metod, więc się przestań dąsać. Poza tym o farmie to jest akurat połowa tego wątku, tudzież forum gw.pl, więc wystarczy poszukać i masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytalem, bo w GW gram raczej od czasu do czasu, jak jestem w Polsce, wiec nie wiem, skad tak szybko wziac taka kase. No jest, jest, ale tak czy tak wolalem zapytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>a takie tam opinie

A owszem, jest i imho jest to najuczciwsza i najprzyjemniejsza metoda zarabiania. A porządny kopniak w ekonomię przez osłabienie farmu dobrze by zrobił, w końcu i tak by się ustabilizowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Budo,nie uważasz,że na GW.pl ci od razu podskoczą,że niby nic nie ogarniesz,że "nie masz mózgu" i tego typu teksty...One mnie męczą jak upadek z drzewa...Wierz mi :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2010 o 18:35, Bartex69 napisał:

Budo,nie uważasz,że na GW.pl ci od razu podskoczą,że niby nic nie ogarniesz,że "nie masz
mózgu" i tego typu teksty...One mnie męczą jak upadek z drzewa...Wierz mi :x


Nie musisz nawet nic pisać, w działach dla poszczególnych postaci wątki z farmami są przeważnie na wierzchu i wszystko wyjaśnione. Przeczytać i voila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nowe pytanie;)
bo widziałem fajny łuk, mówię o "storm bow"
nie chodzi mi o cenę czy coś tylko czy można do niego dodać inskrypcje.
czy tylko cięciwę i tą drugą część (nie pamiętam nazwy, mam nadzieje, że wiecie o co mi chodzi)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2010 o 16:26, jasiu1993 napisał:

mam nowe pytanie;)
bo widziałem fajny łuk, mówię o "storm bow"
nie chodzi mi o cenę czy coś tylko czy można do niego dodać inskrypcje.
czy tylko cięciwę i tą drugą część (nie pamiętam nazwy, mam nadzieje, że wiecie o co
mi chodzi)?


Może być insc. może być nie insc.
Zależy gdzie wypadł:
http://wiki.guildwars.com/wiki/Storm_Bow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 22:02, masterHADES napisał:

mam pytanko, jaki jest najszybszy sposób na nabijanie FB w pojedynke ??


nie wiem jak jest teraz, ale kiedyś tłukło się npców na Zaishenach. 6k FB w jakieś 15 minut (nie pamiętam dokładnie).
team to ranger trapper (ty) i trzech hero ele nukerów z SF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie.
Otóż przed chwilą, omyłkowo, usunąłem dość wartościowy item. Przyzwyczaiłem się do tego, że takie przedmioty znajdują się w ostatnim "schowku" i odruchowo zacząłem usuwać wszystkie dropy z FoWSC. Było kilka goldów i ... Wiadomo ocb. Sam się teraz sobie dziwię jak to zrobiłem, może dlatego, że śpiący jestem, nie wiem. Czuję się normalnie jak jakiś idiota ;>
I w związku z tym chciałem spytać, czy istnieje szansa na odzyskanie takowego przedmiotu ? Jeśli tak, to gdzie pisać ?
Jeśli jednak nie ma takiej możliwości - cóż, jest nauczka - nie opróżniać plecaka po północy ;D
Z góry dzięki za ew. odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 01:08, luq napisał:

Mam takie pytanie.
Otóż przed chwilą, omyłkowo, usunąłem dość wartościowy item. Przyzwyczaiłem się do tego,
że takie przedmioty znajdują się w ostatnim "schowku" i odruchowo zacząłem usuwać wszystkie
dropy z FoWSC. Było kilka goldów i ... Wiadomo ocb. Sam się teraz sobie dziwię jak to
zrobiłem, może dlatego, że śpiący jestem, nie wiem. Czuję się normalnie jak jakiś idiota
;>
I w związku z tym chciałem spytać, czy istnieje szansa na odzyskanie takowego przedmiotu
? Jeśli tak, to gdzie pisać ?
Jeśli jednak nie ma takiej możliwości - cóż, jest nauczka - nie opróżniać plecaka po
północy ;D
Z góry dzięki za ew. odpowiedź.


Niestety nie ma możliwość odzyskać usuniętych przedmiotów, nawet w przypadku zhackowanego konta Anet nie zwraca utraconych przedmiotów a co już mówić o przypadkach własnego niedopatrzenia ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak za czasów noobstwa myślałem że mam perf salvage kit i chciałem wyciągnąć runke ze swojego świeżo kupionego elite armora dopiero co pomalowanego na czarno, jakież było moje zdziwienie gdy nagle moja postać stała z gołą klatą a kumpel obok spamował "hahahhahhahahahhahahahhahhahahahahahha" ehhh jak cudownie było poznawać GW od zera... było ciekawiej niż teraz gdy zna się je prawie na wylot...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 10:04, Budo napisał:

/.../

Możesz pogadać z pitahem, on kiedyś sprzedał sporo ecto do mercha xD

a to nie było tak, że sprzedał je innemu graczowi po 1g/sztuka, bo przyzwyczaił się do cen z WoWa? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapytam się o jeden itemek (właśnie mi się przypomniało,dzięki typowi z "up") Dolyak staff może być na Soul Reaping? To za ile kupię q9 clean,albo perf?

Edit: Air Magic tylko?Szkoda ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej powiedzcie mi jak można zbroje nową kupić sobie albo wogole jakiś itemek?
Jestem początkującym ale chce wiedzieć.
Nie mówcie mi ze mam przejść kampanie bo nie satysfakcjonuje mnie taka odpowiedź;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 11:12, kuki288 napisał:

Hej powiedzcie mi jak można zbroje nową kupić sobie albo wogole jakiś itemek?


Zbroje kupujesz u osoby, która handluje zbrojami, broń kupisz u osób handlujących bronią ale polecam pytać innych graczy gdyż posiadają lepszą broń na sprzedaż. Co do innych rzeczy to są zwykli handlarze np. handlarz barwnikami - jak sama nazwa wskazuje handluje samymi barwnikami. Porozglądaj się w głównym mieście za takimi NPC''ami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować