Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 23.01.2010 o 21:11, tosz napisał:

wykonałem wszystkie trzy misje dla trzech duchów, zabiłem swojego sobowtóra i co ? nigdzie
nie ma zadań na zmianę dodatkowej profesji


znajdziesz je w mniejszych osadach na pustyni :)
http://www.guildwars.pl/?art=23

Niewiernus -> tosz nie zna angielskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 16:34, Izrafel92 napisał:

To, ze poznam, to sie sam polapalem xD. Chodzi mi o to, jak? :P Sa jako najemnicy,
czy co?


Poznajesz rasy w trakcie fabuły, część z nich dołącza do twojej drużyny jako hero (Norn jako W, Asura jako E, Dwarf jako Mo, Charr jako R, Human jako Me, N, P, A, Rt i D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 18:53, Ostrowiak napisał:

Dobra rada - jeżeli nie masz większych wydatków, nie farm. Kasa uzbiera się podczas normalnej
gry i podczas handlu. Chyba że koniecznie musisz mieć eternale, obsiaki, mini vizu itepe
>.<

-UW (jakieś nowe farmy są tam ludzie? ostatnio nie sprawdzałem)
-DoA
-dla nowicjuszy Mallyx

Reszta nieopłacalna/gupia/nudna/nie nadążam za trendami.



Wiesz trochę mylisz ligi itemów eternal czy też obsian edge to groszowe sprawy przy mini vizu (~250 amb)
Żeby wyfarmić 250 amb, hmmm robiąc full run doa hm (tylko drop z skrzynki) 4 razy zaczynając od innego miejsca masz pewne 20 gemów czyli potrzebujesz zrobić 12 runów by mieć 4 amb czyli żeby mieć 250 amb - 750 pełnych runów doa hm.
Do prawdziwie highendowym mini petów można dojść tylko przez powertraiding.

Już pomijam doradztwo w kwestie farmów, bo powiem szczerze "-dla nowicjuszów Mallyx" powiedz jak tego mallyxa farmić?? Jestem bardzo ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie high0endy "groszowe" i epicdrogie wrzucam do jednego wora, bo Orion zapewne nie szafuje dużymi sumami.

A Malyx to drobna wprawka do farmów, da się go robić derwiszem, co zasugerowałem, bo plaga nowych postaci to właśnie derwy. Chyba że coś znerfiono, lecz nie orientuję się w dzisiejszych poprawkach z prostych powodów - nie interesuję się farmem. Zapytany odpowiedziałem co, jako nubek wśród nołlajów, wiedziałem.

Niech mi wybaczą wszyscy pr0, bo stracę sens życia :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 09:44, Ostrowiak napisał:

A Malyx to drobna wprawka do farmów...


Tiaa, tylko żeby móc zabić Mallyxa trzeba najpierw zrobić full run doa, a wątpie, że jakiś nowicjusz zrobi to z PUGiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy znacie jakąś stronkę z poradnikiem farmu czy coś takiego? Jeśli nie, to może będziecie tak mili odpowiadać na moje żałosne pytania? Farmić powinno się zawsze na HM? I czy solo farm powinno się robić na mobach o niższym levelu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 12:26, Orion napisał:

A czy znacie jakąś stronkę z poradnikiem farmu czy coś takiego? Jeśli nie, to może będziecie
tak mili odpowiadać na moje żałosne pytania? Farmić powinno się zawsze na HM? I czy solo
farm powinno się robić na mobach o niższym levelu?


http://pvx.wikia.com/wiki/Category:Great_working_farming_builds

^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę do GW po paru miechach i tu bah zalogować się nie mogę... Coś zmienili przy logowaniu czy zhakowali mnie? Imo hasła do GW nigdzie indziei nie używam...
Edit: Ahh, sry, wystarczyło postać wpisać niżei :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 12:02, Budo napisał:

> jakie konkretnie trzeba zrobić zadania w Tyrii aby dostać dodatkowe 30 pkt. atrybutów

> ?

Zapoznaj się z tą stroną, przyda Ci się:
http://www.guildwars.pl/

już tam byłem, problem polega na tym że tam wszystkie nazwy są po angielsku a ja niestety nie znam tego języka, dlategu pytanie zadaję tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.01.2010 o 12:22, tosz napisał:

pomocy od was żadnej ? tylko mądrzyć się potraficie ?


a ty potrafisz tylko biadolić? i tak jesteś traktowany ulgowo.
przytrzymany prawy ctrl zmienia język gry na angielski, możesz po prostu sprawdzać nazwy osad i questów tym sposobem.
ew. podepnij się do jakiejś gildii i proś o pomoc na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 12:27, Daelor napisał:


> pomocy od was żadnej ? tylko mądrzyć się potraficie ?

a ty potrafisz tylko biadolić? i tak jesteś traktowany ulgowo.
przytrzymany prawy ctrl zmienia język gry na angielski, możesz po prostu sprawdzać nazwy
osad i questów tym sposobem.
ew. podepnij się do jakiejś gildii i proś o pomoc na bieżąco.

na ciebie zawsze można liczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 12:05, tosz napisał:

już tam byłem, problem polega na tym że tam wszystkie nazwy są po angielsku a ja niestety
nie znam tego języka, dlategu pytanie zadaję tutaj


radź sobie. Masz słownik i tłumacz, i tak większość masz po polsku, tylko nazwy misji sobie przetłumaczysz. Poza tym prawy ctrl zmienia w grze na chwilę język na angielski. Gdybym wiedział jak Ci pomóc to bym pomógł, ale robiłem te questy ponad 3 lata temu i nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 13:45, Budo napisał:

> już tam byłem, problem polega na tym że tam wszystkie nazwy są po angielsku a ja
niestety
> nie znam tego języka, dlategu pytanie zadaję tutaj

radź sobie. Masz słownik i tłumacz, i tak większość masz po polsku, tylko nazwy misji
sobie przetłumaczysz. Poza tym prawy ctrl zmienia w grze na chwilę język na angielski.
Gdybym wiedział jak Ci pomóc to bym pomógł, ale robiłem te questy ponad 3 lata temu i
nie pamiętam.

właśnie próbowałem z ctrl i niestety nie zmienia się na angielski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować