Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Jak wygląda teraz gra pve/pvp? Czy można kogoś znaleźć do misji? Czy areny 4v4, AB i HB są obłożone? Od dłuższego czasu nie grałem w GW i jak czasem przeglądam ten wątek, odnoszę wrażenie, że ludzie albo maxują tytuły z myślą o nagrodach w GW2, albo już to zrobili i odeszli. Chciałbym kupić wreszcie EotS, ale zastanawia mnie czy czeka mnie tylko zaliczenie kampanii, czy jeszcze można się dobrze w tym świecie pobawić przy innych formach aktywności? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2010 o 11:40, Astropath napisał:

Jak wygląda teraz gra pve/pvp?


To zależy od gildii w której jesteś. Ciekawa gildia = ciekawa gra. Kiepska gildia = szukaj innej gry.
Poza tym eventy, Nikolas, Zaishen Quests, zwykła fabuła, random pvp, vańki, dungi, elitarne lokacje, etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moj kolega pobral ostatnio ta gre mial juz grac ale trzeba wpisac jakis klucz... czy tu chodzi o to zeby go wykupic czy jak ??? z gory dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2010 o 13:45, Artvr_4 napisał:

Moj kolega pobral ostatnio ta gre mial juz grac ale trzeba wpisac jakis klucz... czy
tu chodzi o to zeby go wykupic czy jak ??? z gory dzieki za pomoc


Ale szok, trzeba kupić grę, żeby w nią zagrać, co nie? :P
Tak, potrzebujesz klucza do gry, gw nie jest f2p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 10:13, Budo napisał:

/.../

Nie rozumiem paru rzeczy. Jeśli masz jakikolwiek sprawny email to możesz wysłać wiadomość
do supportu z zapytaniem co robić. Oni Ci dalej powiedzą. Adres to support[at]guildwars.com.
Będziesz im musiał podać dane odnośnie Twojego konta, a także kilka Twoich danych osobistych
i wysłać skany lub zdjęcia kart.


Może wyjdę na deblia ale w tym emailu support[at]guildwars.com. to skopiować wszystko bez [] czy bez [at] bo mi wyskakuje ze nieprawidłowe znaki w adresie.Jak nie wpisze i tak pokazuje błędny email.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2010 o 12:28, Ziloh napisał:

Jak to jest z tymi elitkami core? Chcę złapać narazie wszystkie elitki z Elony i czy
muszę core także?


Jeżeli robisz Skill Huntera danego kontynentu, musisz złapać wszystkie elitarne umiejętności jakie w danej kampanii są dostępne. W twoim przypadku, łapiesz core+unikalne dla Elony. Jeżeli oczywiście miałbyś już złapane jakieś core na innych kontynentach, nie musisz ich łapać jeszcze raz. Umiejętności core liczą się do wszystkich trzech skill hunterów jednocześnie, nawet tych do których nie ma się dostępu.

Tu tak na marginesie dodam, że warto zwrócić uwagę na pewną niedogodność Nightfalla. Oferuje on nowe umiejętności dla Zabójcy i Rytualisty, zatem liczą się do wymaganych do zdobycia, ale sam w sobie nie oferuje możliwości grania Zabójcą i Rytualistą (nawet na drugiej profesji), czyli łapać nie można. Inaczej mówiąc, na samym Nightfallu nie zrobi się Elońskiego Skill Huntera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2010 o 14:02, Lord_Ya napisał:

> Jak to jest z tymi elitkami core? Chcę złapać narazie wszystkie elitki z Elony i
czy
> muszę core także?

Jeżeli robisz Skill Huntera danego kontynentu, musisz złapać wszystkie elitarne umiejętności
jakie w danej kampanii są dostępne. W twoim przypadku, łapiesz core+unikalne dla Elony.
Jeżeli oczywiście miałbyś już złapane jakieś core na innych kontynentach, nie musisz
ich łapać jeszcze raz. Umiejętności core liczą się do wszystkich trzech skill hunterów
jednocześnie, nawet tych do których nie ma się dostępu.

Tu tak na marginesie dodam, że warto zwrócić uwagę na pewną niedogodność Nightfalla.
Oferuje on nowe umiejętności dla Zabójcy i Rytualisty, zatem liczą się do wymaganych
do zdobycia, ale sam w sobie nie oferuje możliwości grania Zabójcą i Rytualistą (nawet
na drugiej profesji), czyli łapać nie można. Inaczej mówiąc, na samym Nightfallu nie
zrobi się Elońskiego Skill Huntera.

Dzięki za ingfo. Ja chce legendary skill huntera zrobić, ale zacząłem od Elony narazie 65/140 btw. mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2010 o 14:42, peter000 napisał:

A kluczu aktywacyjnego wymagają wszystkie kampanie?


Nie, wystarczy zaśpiewać i zatańczyć by uruchomić grę, ale bez stepowania i jodłowania.
Oczywiście, że wymagają. Rany przecież to nie F2P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2010 o 13:28, peter000 napisał:

A co mam waszym zdaniem kupić najpierw: Guild Wars Nightfall czy Guild Wars czy Guild
Wars: Factions?


Polecam Ci Nightfall na początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2010 o 15:36, Budo napisał:

Polecam Ci Nightfall na początek.


I właśnie dzięki temu uważają że wszystkie dervy to nooby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2010 o 16:48, Sigu napisał:

I właśnie dzięki temu uważają że wszystkie dervy to nooby...


1. co z tego? To znaczy, że mam przestać polecać nf, mimo, że jest najlepszą kampanią dla początkującego?
2. jakby polecali propha to by się mówiło, że wszystkie wary to nooby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2010 o 16:59, Budo napisał:

2. jakby polecali propha to by się mówiło, że wszystkie wary to nooby...

Tia, te war nooby z healing breeze miały 10x więcei skilla robiąc kampanie w kilka osób bez żadnych buildów z wiki i healerów niż te dzisiaisze pr0 "discorty" co tylko umieią 12345 wciskać na godmode...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować