Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 20.04.2010 o 08:40, L33T napisał:

Story book = broń.
Przejście = 1 książka
Discovery = 1 książka
Ile książek tyle broni :)


Ale po przejściu daną postacią książka jest customized, czy co odebrania dla jakiejkolwiek postaci? Zresztą, klucz już przyszedł, więc zaraz obczaję osobiście ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2010 o 08:46, L33T napisał:

Przypisane tak samo jak np. dungeon guide


Ale misje są powtarzalne, tak? Znaczy, mogę mieć tyle broni ile chcę? ;]

These missions can be repeated as many times as you like, allowing you to collect as many of the unique reward skins as you desire.

btw mogę polecić kupowanie kluczy na allegro z inexus.pl, od kupna do otrzymania klucza minęło jakieś 10 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2010 o 08:54, Budo napisał:

Ale misje są powtarzalne, tak? Znaczy, mogę mieć tyle broni ile chcę? ;]

These missions can be repeated as many times as you like, allowing you to collect as
many of the unique reward skins as you desire.


Sam sobie na to pytanie odpowiedziałeś.

Dnia 20.04.2010 o 08:54, Budo napisał:

btw mogę polecić kupowanie kluczy na allegro z inexus.pl, od kupna do otrzymania klucza
minęło jakieś 10 minut.


A ja nie polecam. Kupiłem tam kod na 60 dni na europejską wersję Aion''a i wysłał mi gościu kod na wersje Amerykańską i jak mu to powiedziałem ( tak mi powiedzieli goście od supportu NCSoftu ) to nie chciał wymienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2010 o 11:51, L33T napisał:

Opis był na EU ? Jeśli tak to towar niezgodny z opisem więc nie wiem w czym problem ?
Allegro by to załatwiło.


Był opis na EU, ale jako, że kupowałem u niego na stronie ( 5 złotych taniej ) to nie było jak allegro miałoby pomóc. Na szczęście tam w supporcie NCSoftu zdezaktywowali ten kod USA i dali mi europejski.
Na razie to ja będę kupował te kody tutaj na gramie, bo 69,90 to jest najtańsza cena na polskim rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 11:31, MasterOfPuppets4 napisał:

Nie wiecie czy weekend urodzinowy bedzie w tym czy nastepnym tygodniu?


Skoro robią pod rząd 2 weekendy pvp, to można się spodziewać w tym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne obliczenia co do wieku mojego necro (i innych postaci u innych zapewnie).

Zaczynając propa widziałem małą Gwen co miała może coś ok. 7-5 latek.Necro wydawał by się miec z 18-20 lat. Potem przechodząc do GWEoTN Gwen była dorosła ,ma jakieś 19-24. A necro by się wydaje,że jest stary byk co ma 40-50 lat -_-? Ciekawy by był rozwój w GW 2 co do wieku ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małą ''gów**ara'' Gwen w pre-Ascalonie ma 10 lat. Gdy spotykasz ją, przechodząc EotN ma ona dopiero 18 lat.
Jeżeli się nie mylę każda postać ''zaczyna'' od wieku 18 lat, czyli wg twoich domyśleń twój necro ma 26 lat(dalej żądny mordu, wiek na to pozwala).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2010 o 22:53, Niewiernus napisał:

Małą ''gów**ara'' Gwen w pre-Ascalonie ma 10 lat. Gdy spotykasz ją, przechodząc EotN
ma ona dopiero 18 lat.
Jeżeli się nie mylę każda postać ''zaczyna'' od wieku 18 lat, czyli wg twoich domyśleń
twój necro ma 26 lat(dalej żądny mordu, wiek na to pozwala).

Czyli powiedzmy ok. 28 lat ;o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Wszystkiego najlepszego Guild Wars! Dla mnie to już 4,5 roku w grze, tysiące przegranych godzin i nigdzie się nie wybieram!
Pora na farm babeczek, żuki, afkowanie w dragon nest i obczajanie wiki w poszukiwaniu info o nowych miniaturkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem z zadaniem na początkowej wyspie w GW Faction:
Porwany syn
opis:
Pokonaj Szkarłatne czaski i odbij Jatoro Musagiego.
Wróciłem specjalnie na wyższym levelu tam ale okazało się że na wyspie mogę tylko 6 mieć w drużynie.
Parę razy próbowałem ściągać przeciwników za górę i wybijać ich powoli ale i tak nie daje rady wszystkich.

Ktoś w ogóle zrobił to zadanie? Jak macie na to sposób to napiszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2010 o 22:03, Endriu napisał:

Ktoś w ogóle zrobił to zadanie? Jak macie na to sposób to napiszcie.


To ciężki quest, wróć z 20 poziomem i max armorem, albo starszymi kolegami, albo weź runnera (tani jest). Na początku raczej jest problem, żeby to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2010 o 22:03, Endriu napisał:

Ktoś w ogóle zrobił to zadanie? Jak macie na to sposób to napiszcie.


Paraś z SY! i Discordy. Staraj sie wylurowac możliwie jak najmniej mobów. Quest jest dość trudny i mało opłacalny, także jak nie musisz, możesz go spokojnie odpuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2010 o 22:11, Ash napisał:

> Ktoś w ogóle zrobił to zadanie? Jak macie na to sposób to napiszcie.

Paraś z SY! i Discordy. Staraj sie wylurowac możliwie jak najmniej mobów. Quest jest
dość trudny i mało opłacalny, także jak nie musisz, możesz go spokojnie odpuścić.


Zapomniałeś o consetach, przecież to taki elitarny quest ><

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować