Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

W jakim miejscu najlepiej jest szybko wyfarmic drop dla Nichoja?

Edit: Ile chodzi runn od Beacon Perch do Drokonar Forge? Jeśli ktoś by mógł mnie zrunnowac to chętnie się zgodzę i oczywiscie odpowiednią sumkę jaka tego warta jest zapłacę.

@Ha_Xior-W tym screenie Gz ogólnie.A tak to jak się nazywa ten shield? Coś widzę,że mimo tego GOD'a nie jesteś takim materialistą co do weaponsów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2010 o 22:41, Bartex69 napisał:

@Ha_Xior-W tym screenie Gz ogólnie.A tak to jak się nazywa ten shield? Coś widzę,że mimo
tego GOD''a nie jesteś takim materialistą co do weaponsów :P



To nie jego konto... zakładam, że to ktoś z MoO albo dth...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2010 o 14:44, Niewiernus napisał:

To nie jego konto... zakładam, że to ktoś z MoO albo dth...

O rry? My bad.
Wiesz może gdze najlepiej farmic drop dla Nichoja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema!
Mam duży problem straciłem wszystkie dane do konta. Zapytacie dlaczeo? Ostatni raz gralem w GW 4 lata temu i gdzies zgubilem karteczke z hasłami ;/ teraz staram się o przywrócenie mi wszytskich danych-narazie moja sprawa unsolved (ciekawe ile to potrwa- narazie dali dane do logowania na konto pomocy technicznej) Jakie są wasze rokowanie odnośnie mojego problemu? Myślicie że przywrócą mi dane? Tak szczerze mówiąc chciałbym wrócić do GW, bo wow nie jest gra dla mnie- juz nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://guildwars.wikia.com/wiki/Guide_to_Item_of_the_Week_Farming - fajna strona, polecam.

@Szejku
Sprawdza wygląda na nieprzyjemną. Jeżeli dałeś im jakieś podstawy, aby jakoś rozwiązać tą sprawę - powinni się zająć tym. To jeszcze na jakiego GMa trafi się - niektórzy są strasznie upierdliwi w pomocy, lecz są przypadki, gdzie osoby po hacku odzyskiwały konto w kilkanaście godzin.
Ogólnie życzę cierpliwości(wiadomo jak to bywa z tym supportem) i pomyślnego zakończenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2010 o 19:27, Szejku napisał:

Siema!
Mam duży problem straciłem wszystkie dane do konta. Zapytacie dlaczeo? Ostatni raz gralem
w GW 4 lata temu i gdzies zgubilem karteczke z hasłami ;/ teraz staram się o przywrócenie
mi wszytskich danych-narazie moja sprawa unsolved (ciekawe ile to potrwa- narazie dali
dane do logowania na konto pomocy technicznej) Jakie są wasze rokowanie odnośnie mojego
problemu? Myślicie że przywrócą mi dane? Tak szczerze mówiąc chciałbym wrócić do GW,
bo wow nie jest gra dla mnie- juz nie...

A klucze do wszystkich czesci (ktore kupiles) nadal masz? Dane jak tworzyles konto tez raczej powinienes pamietac, zazwyczaj tworzy sie na siebie/mame/tate.

Pomysl, sproboj sobie przypomniec. Moze przeszukaj stare pudelka z GW i karteczka sama sie znajdzie? Wiem ze to kiepska porada ale na przyszlosc zaloz sobie zeszyt gdzie wpisujesz wszystkie hasla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.04.2010 o 21:30, Eilene napisał:

A klucze do wszystkich czesci (ktore kupiles) nadal masz?

- mam przesłałem je bo jak narazie to jest jedyna wskazówka gdzie znaleźć moje dane łącznie z nazwami postaci hyhy

Dnia 30.04.2010 o 21:30, Eilene napisał:


Moze przeszukaj stare pudelka z GW i karteczka sama sie znajdzie?


niestety jak pech to pech, może to przeznaczenie bo sesja tuz tuż... to może po sesji karteczka znajdzie się w magiczny sposób xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Musisz im jak się da wykazać, że to konto jest Twoje, a nie świśnięte komuś. Będą pytali o wiele rzeczy i najlepiej jakbyś znał odpowiedzi, klucze są ee kluczowe, nie wiem czy da radę bez nich. Na pewno będą przydatne dane do tworzenia konta ncsoft, które podawałeś przy pierwszym robieniu konta do gw. Data urodzenia, imiona td, jeśli podawałeś prawdziwe, to masz jeszcze szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2010 o 09:10, Budo napisał:

/.../

Moi przyjaciele przywrócili mi wsz7ystkie dane. Od dziś zasilam szeregi fanów gw. Melduje gotowość do dzialan! hyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Zapomiałem hasłą do konta guild wars. Gdy wszystko tam biore by usunąc hasło itp to nic nie działa.
Czy moglibyście napisać gdzie mam wejśc i co powpisywać żeby skasować hasło i ustawić nowe.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytań:

Co zrobić, żeby Shiro mnie przeteleportował na tę wsypę z duchami... brakuje mi 0.4% do max kintajskiego kartografa -_-''?

Jak odkryć ten teren koło Cavalonu?

Czy misje bonusowe dodają coś do tytułu kartografa?

Z góry WIELKIE Dzięki... siedzę już 10 godzinę nad tym kartografem dziś i te 0.4% już mnie dobija... -_-''.

20100504181639

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko robi się z poziomu konta NCSoft. Stwórz tam konto i przypisz do niego konto w GW. Masz od razu linka: https://secure.ncsoft.com/login
Ew. istnieje jakaś inna opcja, której nie znam


@qq_MoaR
Shiro: Musisz mieć chyba sporo hp(ew mało).
Misje bonusowe? Chodzi Tobie o wyzwania? Amatz Basin i ''te-u-lux'' dają te punkciki. W Imperial także jest wyzwanie, ale tam nie podlicza.
Ps. Wyłącz program do carto - ssie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2010 o 18:57, Niewiernus napisał:

Misje bonusowe? Chodzi Tobie o wyzwania? Amatz Basin i ''te-u-lux'' dają te punkciki.

Chodzi mi o Togo Story itd.

Dnia 04.05.2010 o 18:57, Niewiernus napisał:

Ps. Wyłącz program do carto - ssie.....

Rozwiń tą myśl... ^^?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

'Pr0 tró koksy' nie grają od jakiś 3 lat, bo wiedzą, że w tym sh!cie nie opłaca się siedzieć ;)
Takie ułatwienia są wnerwiające, wsadzam ''carto easy mode''(Czy jak mu tam) do tego samego worka co autoclick...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2010 o 19:01, qq_MoaR napisał:

Chodzi mi o Togo Story itd.


Togo''s Story się nie wlicza. Zos Shivros, Amatz Basin, Aurios Mines i Autrum Ruins się zaliczają do carto.
BTW ja skorzystałem kiedyś z CNY i wszedłem do Monastery Overlook i tam omapowałem resztkę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować