Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 04.05.2010 o 19:15, Ash napisał:

BTW ja skorzystałem kiedyś z CNY i wszedłem do Monastery Overlook i tam omapowałem resztkę.
;)

Teraz próbuje rozkiminić ten skrót: CNY :> najgorzej, że to co wymieniłeś zaliczone mam, a Monastery mam w połowie -_-''.

edit. Zaliczyłem własnie Zos Shivros i mam 99.8%, a ja myślałem, że to będzie frajda zwiedzić mapkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2010 o 18:21, qq_MoaR napisał:

Co zrobić, żeby Shiro mnie przeteleportował na tę wsypę z duchami... brakuje mi 0.4%
do max kintajskiego kartografa -_-''?


Z tego co pamiętam, to Shiro teleportuje osobę z największą, albo najmniejszą ilością punktów życia... nie pamiętam które z tych dwóch, poszukaj na wiki, tam jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2010 o 19:32, Budo napisał:

Z tego co pamiętam, to Shiro teleportuje osobę z największą, albo najmniejszą ilością
punktów życia... nie pamiętam które z tych dwóch, poszukaj na wiki, tam jest :)


"Echoing Banishment ->Shiro does not seem to use this skill if you have a small party, or against the player if they have no other human party members, making it hard to get hit by it intentionally for purposes of mapping."

Po powrocie do gry trzeba było najpierw znaleźć ''żywą'' gildie bo w mojej wszyscy wymarli -_-''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chura! Znalazłem dobrą duszyczkę, która weszła do gry i mam 100%, rzeczywiście postać, która ma najmniej max hp zostaje wysyłana na tą wysepkę.

Dzięki wielkie za rady.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy możliwe jest ściągnięcie clienta gw:nightfall? Przeszukuje strone gw, ale nie moge nic znaleźć. Czyżby osoby sprzedające klucze aktywacyjne manipulowały treścią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.05.2010 o 21:03, Piotrbov napisał:

O tutaj masz klienta do gry.

no to wiem, ale to jest do pierwszej kampanii, a ja potrzebuje nightfall

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągasz klienta raz, pod którym działają wszystkie kampanie i dodatek Eye of the North (a także Bonus Mission Pack), więc o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2010 o 21:01, Szejku napisał:

czy możliwe jest ściągnięcie clienta gw:nightfall? Przeszukuje strone gw, ale nie moge
nic znaleźć. Czyżby osoby sprzedające klucze aktywacyjne manipulowały treścią?


Jeśli wpiszesz klucz do konta, a nie masz plików nf to zostaną one automatycznie ściągnięte. Przy internecie 2 Mb/s nie powinno być problemów. Lokacje nie zajmują więcej niż 100 Mb.. (oczywiście będą one ściągane tylko raz:>). Nie opłaca się więc ściągać Kampani NF, w dodatku będzie brakować wielu plików, bo jak wiadomo Gw jest najczęściej ''łatane'' :-) Tak btw. jak kupujesz klucz to powinno być wszystko napisane :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnoście punktów baltazara na elitach zaishen. Otóż podobno że limit tam wynosi 6 k punktów na 24h. Ale słyszłem też że jeśli się przegra którąś walkę z rzędu to że ten limit się zmniejsza. Prawda to? Proszę niech mi ktoś to wytłumaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 18:22, xkarionx napisał:

Mam pytanie odnoście punktów baltazara na elitach zaishen. Otóż podobno że limit tam
wynosi 6 k punktów na 24h. Ale słyszłem też że jeśli się przegra którąś walkę z rzędu
to że ten limit się zmniejsza. Prawda to? Proszę niech mi ktoś to wytłumaczy.

Nie,bo z tych 6k to nie pamiętam ile,ale masz tak naprawdę limint z walkami na elite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na mój słaby angielski, wolę zapytać :-/
Czy po zrobieniu wszystkich "Discovery" w Misji/ach bonusowych mogę dalej dostawać książki i je uzupełniać, później wymieniać je na przedmioty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2010 o 14:57, qq_MoaR napisał:

Ze względu na mój słaby angielski, wolę zapytać :-/
Czy po zrobieniu wszystkich "Discovery" w Misji/ach bonusowych mogę dalej dostawać książki
i je uzupełniać, później wymieniać je na przedmioty?


Nie ma żadnego ograniczenia na otrzymane książki. Możesz dostawać ich ile chcesz, niezależnie czy dokonałeś wszystkich odkryć w misji czy nie i za każde ukończenie możesz wymienić je na nową broń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

130g-200g/punkt*3(tyle dodaje green Rock Candy)- najczęściej widywaną przeze mnie ceną było 500g.
Tak poza tym to temat do wyceny, a nie do ogólnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować