Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

hm, dzięki skorzystam :P Jeszcze tylko jedno pytanie- skąd brać nowe zbroje? Wiem, że w sklepach są ale mały wybór a z potworków nie wypadają, wiem też że jak się przejdzie kampanie to jakieś nowe sklepy się chyba otwierają, czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2010 o 13:50, conan8 napisał:

/.../


Do dwóch rad Budo dodam jeszcze korzystanie ze strony http://wiki.guildwars.com/wiki/Main_Page
tam znajdziesz na prawdę wszystko.
A co do zbroi to: http://wiki.guildwars.com/wiki/Armor, po prawej stronie masz profesje, wystarczy wybrać tą dla której chcesz armor i wyszukać ten, który chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2010 o 13:50, conan8 napisał:

hm, dzięki skorzystam :P Jeszcze tylko jedno pytanie- skąd brać nowe zbroje? Wiem, że
w sklepach są ale mały wybór a z potworków nie wypadają, wiem też że jak się przejdzie
kampanie to jakieś nowe sklepy się chyba otwierają, czy jakoś tak.


Zbroje robi się u crafterów, któzy są w niektórych miastach i mają po imieniu w nawiasie informacje, że u nich można robić zbroje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Solo dobrze nie pofarmisz, mając jeszcze tylko propa ;]
1."The Imperial Farmer is used in Raisu Palace to farm Star Ancient Koosun for Koosun''s Fire Staff, and other bosses alone. " - item farm(ostatecznie można jeszcze tomy).
2."Thus, this build is realistically only suitable for farming physical damage creatures such as Minotaurs, Griffons, or even Bladed Aatxes." - farm na mobach typu melee.

Typowo na lokacje nie ma wskazań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko.
Czy w grze jest możliwość zmiany e-maila?
Mam postać na koncie, do którego email jacys dranie mi hackneli. Od tamtej pory nie grałem bo gra mnie nie zaciekawiła. Chciałbym sprzedać grę razem z kontem i zmienić tego e-maila aby dać kupującemu pełny dostęp do konta również e-mail. Konto w grze działa, niestety email nie.
Czy można zmienić ten e-mail?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2010 o 17:14, Net_com napisał:

Gdzie najszybciej nabić punkty niosącego światło ? (podręcznik już oddałem)


zrób vanquishery terenów w Desolation, potem możesz farmić questa w Sulfurous Wastes (opis na wiki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2010 o 17:14, Net_com napisał:

Gdzie najszybciej nabić punkty niosącego światło ? (podręcznik już oddałem)


Na DoA szybko punkty lecą, w przeciwieństwie do farmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2010 o 17:12, kaczek93 napisał:

Mam takie pytanko.
Czy w grze jest możliwość zmiany e-maila?
Mam postać na koncie, do którego email jacys dranie mi hackneli. Od tamtej pory nie grałem
bo gra mnie nie zaciekawiła. Chciałbym sprzedać grę razem z kontem i zmienić tego e-maila
aby dać kupującemu pełny dostęp do konta również e-mail. Konto w grze działa, niestety
email nie.
Czy można zmienić ten e-mail?

Niestety jak się okazuje konto w GW też już nie działa a na NCsoft też nie mogę się już zalogować. Prawdopodobnie ktoszhackował mi stare konto email również z kontem w GW.
Czy można cośw tej sytuacji zrobić, jeśli posiadam jedynia kod z tej karty z pudełka z grą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zeskanuj kody i wyślij do supportu z opisem problemu (oczywiście w języku angielskim). Ja w ten sposób odzyskałem dostęp do konta na NCsoft.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AoTL nadal biorą na DoA?Czy bardziej mi się opłaca latać DWG...?

I o jakiej porze najłatwiej znaleźć team? Wieczorem? Po południu?

@Ostrowiak: Tak,tak wiem,ze niczym mi napiszesz,ale Ja również mogę se pofarmic DoA :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 13:04, Ash napisał:

Zeskanuj kody i wyślij do supportu z opisem problemu (oczywiście w języku angielskim).
Ja w ten sposób odzyskałem dostęp do konta na NCsoft.com

Czyli powinienem wysłać email na support@ncsoft.com i załączyć np.zdjecie karty z pudełka gry na której był kod do rejestracji produktu, podać zhackowany email i hasło jakie miał tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ja pisałem na support[at]guildwars.com. Opisz im problem po angielsku i oni Cię dalej pokierują, będziesz musiał podać im trochę danych, które ich przekonają że to Twoje konto- np numery kluczy cd, skany kart z kluczami, imię, nazwisko, adres, imię jakiejś postaci na koncie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 16:19, Budo napisał:

/.../

Ja pisałem na support[at]guildwars.com. Opisz im problem po angielsku i oni Cię dalej
pokierują, będziesz musiał podać im trochę danych, które ich przekonają że to Twoje konto-
np numery kluczy cd, skany kart z kluczami, imię, nazwisko, adres, imię jakiejś postaci
na koncie itd.

Napisałem co trzeba. Zrobiłem zdjecie karty z kodem aktywującym do gry. Dzięki za ten e-mail. Lepiej pisać do ludzi zajmujących sie GW niż ogólnie do NCS. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Posiadam jedynie GW: Nightfall od ponad roku. W pewnym czasopiśmie znalazłem GW: Faction w wersji z 14-dniowym kontem. czy jesli zainstaluje faction to na mojim koncie gdzie mam nightfall, to będę mógł grać dłużej niż 14 dni w faction?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jednym słowem chcesz grać na zawsze na trialu, tak? To tylko w erze ;]
W ogóle to Factions już masz zainstalowane, bo każda instalacja gw to kompletna gra. Dodajesz tylko kolejne klucze do konta, jak dodasz triala factions, to będziesz miał odblokowanego triala factions- 14 dni, 10 godzin bodajże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować