Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 06.08.2010 o 22:33, Kirabaxior napisał:

Nie takie proste. Bo trzeba kogoś mieć. Zaufanego. A pierwszej lepszej osobie z neta
raczej nie dam :E


Mnie możesz 100% zaufać. Napisz mi na GG ( namiary w podpisie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie da rady tego zrobić przez stronę ncsoftu? Była tam jakaś osobna strona "play" czy coś takiego, gdzie można było się zalogować i ustawić hasło do konta w GW.

Teraz strona ncsoftu jest offline, ale warto poszukać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, parę miesięcy temu zakupiłem do pobrania z oficjalnej strony klucz do Prophecies. Kampanie ukończyłem i zostawiłem konto nie używane aż do dzisiaj bo mam możliwość takiego zakupu:
http://allegro.pl/item1170495550_guild_wars_trilogy_automat_24_7.html
I tu pytanie, jeżeli mam już podstawkę i kupię tą trylogie, w której w skład wchodzi właśnie podstawka to nie będzie problemów w czasie aktywacji tego kodu? I czy na tym moim koncie mogę taki klucz wprowadzić czy muszę robić nowe konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prop =/= podstawka - to jest pierwsza kampania.
@Topic
Jako że masz już jedną część to ona nie ''do-rejestruje się'' gdyż już ją masz. Żadnych problemów z aktywacją nie będzie.

Ps. Radzę jakoś z automatów nie korzystać. W przypadku kontaktu z supportem, w ważnej sprawie wymagane się cd-key''e(przykładowo hack, przypomnienie nazwy postaci), a toto wysyła tobie na maila. Co za tym idzie - nie jest dowodem posiadania ów konta.

Swego czasu ktoś na allegro sprowadzał z UK. Jeżeli jego oferta ponownie pojawi się na serwisie - polecam tą wersje zakupić, lecz ona kosztuje ~120zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale w tej aukcji wysyłają skan cd keya, a nie sam cd key w formie tekstu więc nie powinno być problemu. Dodam jeszcze, że mieszkam w UK i kod kupił bym przez kolegę. Będzie działać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 15:18, Hartus napisał:

Dodam jeszcze, że mieszkam w UK i kod kupił bym przez kolegę. Będzie działać?


nie będzie problemu.
ew możesz kupować przez guildwarsowy sklepik (dostęp z ekranu logowania gry), ale nie wiem, jakie tam są ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 15:18, Daelor napisał:

> Dodam jeszcze, że mieszkam w UK i kod kupił bym przez kolegę. Będzie działać?

nie będzie problemu.
ew możesz kupować przez guildwarsowy sklepik (dostęp z ekranu logowania gry), ale nie
wiem, jakie tam są ceny.

To w ogóle jest legalne takie kupowanie kodów do gier z allegro zamiast ze strony producenta? I czy sam NCsfot nie blokuje za to kont?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 11.08.2010 o 15:28, Hartus napisał:

To w ogóle jest legalne takie kupowanie kodów do gier z allegro zamiast ze strony producenta?

kupowałem do Najtfola na allegro od supersprzedawcy, problemów nie było żadnych. jak się cykasz to możesz kupić pudełkową wersję ;]

Dnia 11.08.2010 o 15:28, Hartus napisał:

I czy sam NCsfot nie blokuje za to kont?

nigdy nie słyszałem o podobnym przypadku. ważne, żeby kupować od sprawdzonego sprzedawcy. a jak jeszcze dostaniesz skana zdrapki to będzie miód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 15:28, Hartus napisał:

To w ogóle jest legalne takie kupowanie kodów do gier z allegro zamiast ze strony producenta?
I czy sam NCsfot nie blokuje za to kont?


Kody są oficjalnie sprzedawane, już dwa kupowałem i allegro to normalna forma ich sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak myślicie, że można spokojnie to kupić?
http://allegro.pl/item1170495550_guild_wars_trilogy_automat_24_7.html
Konto ma 8298 komentarzy w tym tylko 3 negatywy. Nie jest to też standardowy użytkownik, a profesjonalna firma: "Działamy w imieniu i na rzecz zagranicznej firmy Inexus Limited - Międzynarodowej Spółki Handlowej pod numerem 049204. Za realizację zamówień oraz obsługę klienta odpowiedzialna jest Polska firma Inexus, ul. Strońska 13/3, 50-540 Wrocław, NIP 8992546053. " Wygląda na to, że wszystko legalnie i porządnie. W dodatku skan cd keya na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

styknie, weź jeszcze kluczyk do EotN i będziesz miał komplet ;]
(ew. EotN weź pudełkowe, wtedy nie będziesz musiał ściągać danych z neta - będziesz musiał jedynie pobrać aktualizacje).
jakkolwiek byś nie zrobił - będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 17:42, Daelor napisał:

styknie, weź jeszcze kluczyk do EotN i będziesz miał komplet ;]
(ew. EotN weź pudełkowe, wtedy nie będziesz musiał ściągać danych z neta - będziesz musiał
jedynie pobrać aktualizacje).

No EotN bym wziął pudełkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jedno pytanie. Pamiętam mój nick do logowania. Hasło może być jedno z 4 więc na pewno drogą eliminacji w końcu odgadnę, ale co tam się wpisywało w loginie? Chodzi mi o końcówkę. Np login Hartus to powinno być Hartus@ncsoft?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak w nazwie tematu. Wziąłem zadanie, chciałem skrócić sobie drogę więc wstąpiłem do lokacji "Astralarium" i... za każdym razem wyskakuje ten sam błąd przy próbie wstąpienia do Astralarium, inne lokacje wchodzą normalnie.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1bff4a3108878097.html

Niestety za 3 próbą moja postać utknęła w Astralarium na dobre... i nie mogę już wejść na postać. Po tym błędzie gra wywala do menu logowania. O co chodzi ? Wcześniej było wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

007 - from Anet with love.


Klasyczny błąd serwerowni, który występował tak często w przeróżnych okresach czasu, że community sobie z niego żarty robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 18:25, Chlorofil napisał:

Witam. Jak w nazwie tematu. Wziąłem zadanie, chciałem skrócić sobie drogę więc wstąpiłem
do lokacji "Astralarium" i... za każdym razem wyskakuje ten sam błąd przy próbie wstąpienia
do Astralarium, inne lokacje wchodzą normalnie.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1bff4a3108878097.html

Niestety za 3 próbą moja postać utknęła w Astralarium na dobre... i nie mogę już wejść
na postać. Po tym błędzie gra wywala do menu logowania. O co chodzi ? Wcześniej było
wszystko dobrze.

Jeżeli próbujesz to zrobić teraz to jest przerwa serwisowa więc chyba od tego. A jak normalnie ten błąd wyskakuje to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 18:35, Ostrowiak napisał:

007 - from Anet with love.


Klasyczny błąd serwerowni, który występował tak często w przeróżnych okresach czasu,
że community sobie z niego żarty robi.


Co mam robić ? Nie chcę postaci usuwać... Pomoże mi ktoś ułożyć emaila do ArenaNet, żeby mi postać jakoś odblokowali ?

PS. Mam to już od 2 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować