Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 11.08.2010 o 18:48, Ostrowiak napisał:

Poczekaj cierpliwie, nie bez kozery ludzie sobie robią z tego błędu jaja.


Mi akurat nie jest z tym do śmiechu. Tylko ja nie mogę wejść na postać !!!! Po co chciałem wchodzić do tego Astralarium ! By to szlag trafił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 18:51, Ostrowiak napisał:

Nikt nie może. To bug serwera. Najzwyczajniej zajmij się czyms innym, beszamel zrób albo
naucz się mandaryńskiego w wolnym czasie...


Ty też nie możesz wejść do Astralarium ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 19:54, Chlorofil napisał:

Szkoda, że tylko ja mam z tym problem.


Jakiś czas temu powiedziałem, że nie umiesz czytać i miałem rację.

1. nie tylko Ty masz problem,
2. to bug z okazji przenoszenia serwerów,
3. naprawią go niedługo zapewne,
4. świat się nie kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczcie mi pewien fenomen: jak to jest, że nie byłem jeszcze w uw, fow, bo nikt, nikt nie chce w teami elementalisty, a jak już team sie prawie uformował, to wszyscy odchodzą, bo budowanie drużynki trwa x-czasu. Wkurzać już mnie zaczynać ta gra przez społeczność graczy, nic tylko z henchami do sof chodzić i uskuteczniać nijaki farm. Buuuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo nie jest to postać do dobrego sc? Nie wiem, nie bawiłem się w to i nie zamierzam. Proponuje z guild/znajomymi przejść się i jest dosyć ''nietypowy'' build z elelem, ew. złożyć coś wspólnie:
http://pvx.wikia.com/wiki/Build:Team_-_UW_Physway
U mnie graliśmy z różnymi melee (m.in. ja na dervie) oraz beż żadnych wspomagaczy
Jeżeli chodzi o szybkość z jaką robiliśmy to daleko nam było do jakiś rekordów, ale fun był (i pierwsze screeny z Dhuum''em! ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olej wszelkie waye, idź 4 fun ze znajomymi.

Pierwszy raz robiłem fow NM 3 godziny, bez żadnych wayów i tylko z ludźmi których znam i lubię. I bawiliśmy się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 11:53, Ostrowiak napisał:

Olej wszelkie waye, idź 4 fun ze znajomymi.

Pierwszy raz robiłem fow NM 3 godziny, bez żadnych wayów i tylko z ludźmi których znam
i lubię. I bawiliśmy się świetnie.


Popieram podejście, ale jednak FoW i UW to dwa światy. Na FoWy to już chodziliośmy w gildii na chyba 100 różnych sposobów (np drużynami z samych rytków, necro, parasiów, czy elków, z petami i skillami celowo łamiącymi agro, itp) bo to lokacja niezbyt wymagająca i zawsze było zabawnie. Za to na UW bez odpowiedniego przygotowania to zwykle tylko irytacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aj tam, w obecnych czasach da się przeciepać przez UW po troszku, tyle jest na rynku pomocnych consów i optymalizowanych buildów, nie trzeba nawet waya. Wystarczy osoba która już raz była i zna rozkład questów.

Na UW zresztą też byłem na kilkugodzinnych wypadzie, duużo przed Dhuumem ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ominęła mnie chyba ta wyprawa, w której był drużynowy mob, summony i pety razem ;(

ed. a Dhuuma nie ubiłem do tej pory, całe UW skończyłem raz w życiu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 12:23, Daelor napisał:

ominęła mnie chyba ta wyprawa, w której był drużynowy mob, summony i pety razem ;(

ed. a Dhuuma nie ubiłem do tej pory, całe UW skończyłem raz w życiu :P


Jako, że UW dla OLA to czarna dziura, to skorzystaliśmy kiedyś z pomocy fachowego przewodnika. Bez niego nie dałoby rady w ogóle. Zrobiliśmy UW, ale..

Prawie 4 godziny zabawy, w tym 30 minut klepania Dhuuma. Jako nagrodę dostałem bodaj 2xdiament ze skrzynki i gwarantowane ecto. Nikomu nie poleciało nic warte więcej niż 1k (nie licząc wspomnianych ectosów). Po takiej zachęcie do UW mnie nie ciągnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Do UW nie trzeba codziennie zaglądać, ale Dhuuma ubić należy starym graczom ;]

ps pół godziny..? mi w 7 osób zajęło to jakieś max 10 minut. Może z henczami szliście ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować