Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2010 o 12:25, Budep napisał:

Zmobilizowaliście mnie i wysłałem maila do supportu. Mam nadzieję, że za parę dni zagram
ponownie :P


Poprosili mnie o kody do gry, to im wysłałem i czekam, czekam a tu odpowiedzi nie ma :< A ja chcę już grać :P

A tak w ogóle.. jak z "gramowymi" graczami? Gracie jeszcze, czy rzuciliście GW w kąt? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2010 o 12:31, Budep napisał:

A tak w ogóle.. jak z "gramowymi" graczami? Gracie jeszcze, czy rzuciliście GW w kąt?
:)


Gramy, gramy i nawet gildia ma się dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie mam jakiegoś questa i chcę go zrobić w grupie, to muszę pisać na czacie ogólnym szukam kompana i czekać godzinę, aż ktoś odpisze, czy jest jakieś narzędzie do wyszukiwania kompanów? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W oknie party masz "Szukanie drużyny" klikasz w to i masz tam wszystkich szukajacych pomocy i tych co chcą coś sprzedać, lub kupić. Jak chcesz szybko pomoc to najlepiej iść na Amerykański dystrykt, bo Polaków nigdzie nie ma, a jak są to będą chcieli kasę...
A, no, ale tak, wystarczy, ze napiszesz na czacie ogólnym w tym mieście gdzie masz misje coś w stylu "lfp mission" i szukajka od razu Cię wstawi do ludzi szukających pomocy.
Albo jeszcze lepsze rozwiązanie: znalezienie sobie gildii i tam pytanie się o pomoc.

Chyba, że o coś innego Ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2010 o 13:13, Lolnik1 napisał:

Mam pytanie mam jakiegoś questa i chcę go zrobić w grupie, to muszę pisać na czacie ogólnym
szukam kompana i czekać godzinę, aż ktoś odpisze, czy jest jakieś narzędzie do wyszukiwania
kompanów? :)


Dołącz do aktywnej gildii, będzie łatwiej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2010 o 12:22, Krzycho napisał:

Potrzebuję golda, nie grałem pół roku i nie wiem jaki farm teraz jest na topie, polecicie
coś? ;3

Ogólnie (za) dużo osób chodzi jako DWG na DoA, a tak to nie ogarniam sytuacji w świecie farmu.

@Budep
Do tygodnia czeka się na odzyskanie acc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2010 o 12:22, Krzycho napisał:

Potrzebuję golda, nie grałem pół roku i nie wiem jaki farm teraz jest na topie, polecicie
coś? ;3


Jako zapalony miłośnik farmienia wszystkiego co opłacalne, mogę polecić:
- przede wszystkim DoA (najlepiej SC - jest nawet kilka polskich gildii, które specjalizują się w SCku) w ostatecznosci DWGway z PUGiem.
- UWSC tutaj łatwiej dorwać puga ale sam SC jest o niebo trudniejszy od tego, który był przed wprowadzeniem Dhuuma.
- FoWSC, łatwo o team, tyle że pugowe fowy to w 80% fail t1 bądź t2, więc radzę również poszukać jakieś gildii, która macha fowika.
- Farm dungeonów - czytaj Kathandrax HM i Shards of Orr HM - masa ludzi we Vloxen AD1 czeka na BDS albo Emerald Blade. Farmy są banalne i wymagają jedynie sina ze skilami pve i odrobiną ogarniania (utrzymanie SF ftw)
- Deep, łatwy szybki farm, który oprócz kasy (zodiac weapons + dropy z chesta i locked chestów) przynosi sporo pkt luxonów.
Ostatecznie możesz wybrać się też Obsiadian Elemem na Vaetirry, ale tam to jedynie unids farm (jak nie identyfikujesz goldów to sprzedajesz 7 unidów za 5k, więc można tam zarobić też niezłą kasę) lub przefarmione Raptorki (teraz najlepiej sprawdza się tam W/N z hundred blades i Mark of Pain).

Narazie tyle przychodzi mi do głowy. Jak chcesz szybko zarobić kasę to wymogiem jest posiadanie sina ze skończonym GWEN i ze skilami pve (najlepiej rank asurów,nornów,awangardy i krasnali 6+). Do dzieła ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile, kurde, trwa te odzyskiwanie hasła? Chciałem już grać, wczoraj dałem im kody moich gier i dziś mi jeszcze nie odpowiedzieli. W kulki lecą! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem we wtorek wszystkie klucze od konta (te główne). Odpowiedź była następnego dnia. Straciłem tylko powiązane konto od NCSoft store z moim w grze. Jak wysłałeś dziś, to zapewne jeszcze w tym tygodniu odzyskasz dostęp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 13:34, Budep napisał:

Ok, już wszystko gra :) Miło wrócić, pomonkować znowu. Przydałaby się tylko gildia ;)

Temat na gram.pl - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=1277&u=211
Teamat na gw.pl - http://guildwars.pl/forum/viewforum.php?f=16&sid=b7cc97c9b5ca3f2b946dd01ce94c1e57

Mogę także podać od groma innych, obcojęzycznych for, gdzie szukają ludu. Lecz wychodzę z założenie, że takie wystarczą tobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 14:04, Niewiernus napisał:

> Ok, już wszystko gra :) Miło wrócić, pomonkować znowu. Przydałaby się tylko gildia
;)
Temat na gram.pl - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=1277&u=211
Teamat na gw.pl - http://guildwars.pl/forum/viewforum.php?f=16&sid=b7cc97c9b5ca3f2b946dd01ce94c1e57

Mogę także podać od groma innych, obcojęzycznych for, gdzie szukają ludu. Lecz wychodzę
z założenie, że takie wystarczą tobie ;)


Spoko.
Popatrzyłem i gildie mają spore wymagania. Kiedyś tego nie było. W ogóle gra wyludniona jest, idę sobie na AB, jak za starych, dobrych lat i NIKOGO nie ma na żadnym dystrykcie? Dlaczego? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 15:13, Budep napisał:

Spoko.
Popatrzyłem i gildie mają spore wymagania. Kiedyś tego nie było. W ogóle gra wyludniona
jest, idę sobie na AB, jak za starych, dobrych lat i NIKOGO nie ma na żadnym dystrykcie?
Dlaczego? ;/


Większość ludu gra na amerykańskich dystryktach. Moja gildia nie ma wielkich wymagań, na moim gramsajcie jest wpis rekrutacyjny- jeśli wiesz co to kultura osobista i chcesz dołączyć do luxonów to zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 15:16, Budo napisał:

> Spoko.
> Popatrzyłem i gildie mają spore wymagania. Kiedyś tego nie było. W ogóle gra wyludniona

> jest, idę sobie na AB, jak za starych, dobrych lat i NIKOGO nie ma na żadnym dystrykcie?

> Dlaczego? ;/

Większość ludu gra na amerykańskich dystryktach. Moja gildia nie ma wielkich wymagań,
na moim gramsajcie jest wpis rekrutacyjny- jeśli wiesz co to kultura osobista i chcesz
dołączyć do luxonów to zapraszam.


No tak, nie pomyślałem, żeby wejść na amerykański, choć wchodziłem na angielskie :P Obecnie upatrzyłem sobie jedną gildię i mam nadzieję, że tam się usadowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować