Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 24.09.2010 o 21:16, Piotrbov napisał:

Co przejdziesz? Z Innej kampanii do Najta? Chwilka.


Nah, 1 level postacią te wyspy zanim dojdę do kumpla i będę mógł zacząć z nim robić misje.

edit: Opłaca się robić nekromante w gw n? nie pamiętam jak to było ze skilami, ale chyba były inne niż w gw p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2010 o 20:45, Nightdew napisał:

A jeżeli kumpel właśnie kupił sobie gw n. Ma postać z gw p na 20 lev i wykonał misję
żeby przejść do gw n. Ja chcę zagrać z nim, ale najlepiej nową postacią ( zabardzo nie
opłaca mi się starą na 20). I teraz jak to będzie od jakiej misji on zacznie, a od jakiej
ja? Chyba nie od tej samej jeżeli ja będę miał 1 lev a on 20?


Jak chcesz grać od początku GW:N to zaczniesz od Chabek Village a kumpel jeśli chce tą misję zaliczyć może przejść do outpostu pieszo. ;) Ogólnie gdy przybędzie na Elonę to zacznie od Consulate Docks, ale poprzednie misje może również wykonać. Wystarczy, że się do nich uda.

Dnia 24.09.2010 o 20:45, Nightdew napisał:

btw: Monkiem pve lepiej grać uzdrawiające czy ochronne modlitwy?


Zależy od sytuacji, ale trenując poleciłbym uzdrawiające, potem można się hybrydować i używać jednych i drugich. Najlepszy jednak monk to monk smite (RoJ FTW :)).

Dnia 24.09.2010 o 20:45, Nightdew napisał:

A ile gdzieś to trwa zanim to przejdę? :) Coś mi świta, ale ostatnio 4 lata temu grałem.


Pierwsze 3 misje w NF? To zależy od twojej determinacji.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bah, gra mi się dużo gorzej niż 4 lata temu. Wbiłem niby ten 9 lev ledwo ledwo i już na wyspie kompletnie nie mam questów... A obleciałem prawie całą mapę. żeby kontynuować główny wątek muszę mieć 12 lev...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2010 o 15:02, Nightdew napisał:

Bah, gra mi się dużo gorzej niż 4 lata temu. Wbiłem niby ten 9 lev ledwo ledwo i już
na wyspie kompletnie nie mam questów... A obleciałem prawie całą mapę. żeby kontynuować
główny wątek muszę mieć 12 lev...

Prawie robi wielką różnice ;)
Grasz na NF''ie? Z tym bywają problemy. Ja(robiąc charra kumplowi na jego acc) zajmowałem się najpierw: bieganiem po krańcach terenu, a co za tym szło - wbijałem pkty Sunspear(też przydają się, jak nie w title to także potrzebne są do wykonywania zadań) oraz wpadał lvl. Po tym robiłem questy(na ogół mam nachalne robienie wszystkich questów, jakie mam możliwe do wykonania d danym momencie) - nawet tym sposobem brakowało mi trochę do 12-stego...
Wybijanie mobków na siłę będzie konieczne.
Ps. W którym momencie stoisz z fabułą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2010 o 15:02, Nightdew napisał:

Bah, gra mi się dużo gorzej niż 4 lata temu. Wbiłem niby ten 9 lev ledwo ledwo i już
na wyspie kompletnie nie mam questów... A obleciałem prawie całą mapę. żeby kontynuować
główny wątek muszę mieć 12 lev...

Jeśli grasz w NF to są dwa wyjścia:
a) żmudne wbijanie punktów Sunspear
b) żmudne wbijanie XP na scrollach mnożących ich otrzymywaną liczbę - powinieneś znaleźć je gdzieś u Scroll Tradera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.09.2010 o 15:10, Niewiernus napisał:

Ps. W którym momencie stoisz z fabułą?

The Honorable General

To widzę, że zarąbiście mają grę zoptymalizowaną... Żebym już na samym początku gry musiał farmić moby aby wbić dalej level i kontynuować wątek fabularny:/ a mówią, że to w wowie jest farma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2010 o 18:14, Nightdew napisał:

/ciach/

GW jest reklamowane jako gra, która nie wymaga ciągłego siedzenia nad nią. Ile w niej prawdy to ja nie wiem - zależy od gracza i jego podejścia.
W WoW''ie i GW jest farm. W części drugiej mają coś z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś mówi że GW nie zabiera czasu to się w cholerę myli. Jak przestałem grać w tą grę dla nerdów to mam w cholerę więcej czasu dla siebie/znajomych/na naukę/czytanie/ muzykę itp. A dla życia realnego to nic nie daje, poza znikomą nauką angielskiego (vent etc.)... Po jakimś czasie następuje to przebudzenie, ile życia zmarnowaliśmy. A co z tego mamy - kupę pikseli i wadę wzroku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 14:59, Infinitas napisał:

Jeśli ktoś mówi że GW nie zabiera czasu to się w cholerę myli. Jak przestałem grać w
tą grę dla nerdów to mam w cholerę więcej czasu dla siebie/znajomych/na naukę/czytanie/
muzykę itp. A dla życia realnego to nic nie daje, poza znikomą nauką angielskiego (vent
etc.)... Po jakimś czasie następuje to przebudzenie, ile życia zmarnowaliśmy. A co z
tego mamy - kupę pikseli i wadę wzroku :(

Przed zakupem ów tytułu, na pewnej stronie widziałem ''zalety'' gild łorza. Ta kwestia była wspominana, więc też o niej mówię.
Ja sobie robię przerwę do Halloween(najprawdopodobniej), więc można popatrzeć na to z innej perspektywy. Kwestia zmarnowanego czasu jakaś jest, wzrok dobrze się trzyma(19-go na kontrole z refundacji NFZ''u, zakładam, że tą kwestie potwierdzi), czas dla siebie zawsze mam, kumpli także, nie czytam, lekcje przy kompie, a muzyka to w sumie moje drugie życie więc zawsze coś leci i mam na to czas.
Nie zaprzeczam, istnieje grupa(nawet spora), która się chwali swoim /age no i wychodzą z nich... spore liczby(10k godzin na 4 lata, niezłe nie? ;) )

Ps. A w co teraz innego grasz? :D Wiem, że trochę cisnąłeś w QL, ale wiem jak wyszło(tak samo u mnie...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 14:59, Infinitas napisał:

Jeśli ktoś mówi że GW nie zabiera czasu to się w cholerę myli. Jak przestałem grać w
tą grę dla nerdów to mam w cholerę więcej czasu dla siebie/znajomych/na naukę/czytanie/
muzykę itp. A dla życia realnego to nic nie daje, poza znikomą nauką angielskiego (vent
etc.)... Po jakimś czasie następuje to przebudzenie, ile życia zmarnowaliśmy. A co z
tego mamy - kupę pikseli i wadę wzroku :(


Bez jaj, jakoś mam przegrane w gw trochę godzin, a jednocześnie nie uważam, że zmarnowałem czas- mam go i dla znajomych i na sport i na książki i na naukę itd. Chyba, że ktoś jest nołlajfem i gra 24/7, to tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 16:05, Niewiernus napisał:

Ps. A w co teraz innego grasz? :D Wiem, że trochę cisnąłeś w QL, ale wiem jak wyszło(tak
samo u mnie...).

W gitarę. :D Konto po roku nie używania jest wystawione na allegro - będzie kasa na piec nowy :D QL schrzanili i całe szczęście, bo na bio-chemie w liceum, gdybym dalej spędzał przy nim tyle czasu to bym miał chyba same pały :O Dobre fantasy (nie jakieś tam hary poterki czy eragonki dla dzieci) bije na łeb każdego rpg''a. Po dłuższym zastanowieniu w grach tylko tłuczesz moby/innych graczy na miliard sposobów. Dodatkowo jak często czytasz to potem są takie zonki, że napiszesz bez żadnego błędu rozprawkę :P
Budo - MMO ma to cholerne uzależnienie, że non-stop chcesz mieć więcej. I tak tłuczesz, tłuczesz, masz coraz więcej, coraz więcej, a potem się okazuje że nie masz nic. Jakoś nie widziałem żeby ktoś tam sobie "pykał godzinkę dziennie". Praktycznie każdy kogo znałem był online prawie zawsze gdy wchodziłem...
Tak, tak bla bla bla, tyle razy ludzie wymieniają te zalety gier. I w końcu wychodzi na to że to samo możesz osiągnąć w inny sposób 10 razy szybciej... Póki jesteś w otoczeniu nolifów tego nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam no pytanie,otóż premiera GW 2 niedługo nam się przyjdzie to muszę zaktualizować konto GW. Tzn. problem nadal istniał dot.,że zapomniałem passy do e-maila którego miałem GW. Na gw.pl pisali,że po tygodniu samo się zmienia,ale mi się nie zmieniło.Wtedy nie wiem czy źle coś zrobiłem,czy coś. Czy mogę zrobić to na ich oficjalnej stronie,czy muszę im pisać e-maila,robić zdjęcia kodów z pudełka all kampanii itp.?

>Kalkulator HoM< Nie podoba mi się ta rzecz,mam nadzieję,że nie będą to uber itemki które będą kogoś koksic czy coś. Coś skromnego,no skromnego :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Hehe, ceny zwariowały. Ja dzisiaj już trochę do homa dozbierałem, ale kosztowało mnie kilkadziesiąt tysięcy. Za to złapałem green mini za 40k, bo jeszcze żadnego nie miałem. Wszyscy wyprzedają cenne minipety- przez chwilę w kama widziałem już zheda, island guardiana, shirokena, kanaxaia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słodki kalkulator... Zgaduję, że gra teraz, żeby uzbierać kurzick/obsidian armor (tego mi brakuje wg wskaźników) to niezbyt dobry pomysł? :D Podobnie jak z minipetami, ale to chyba powinno być łatwiejsze do zrobienia, bo brakuje mi tylko tych "białych"... Inna sprawa, że dopiero dzisiaj się dowiedziałem, że jest coś takiego jak Oppressor Weapon Statue x_x Podobnie z brońmi, etc. - miałbym już dawno full, ale byłem pewien, że ten full to wszystko, co się zmieści na full display, nic więcej ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 17:15, Slayer_Watti napisał:

Uhh,dziwny ten kalkulator.Wyszło mi 25/50,ale teraz z pewnością się zacznie farmienie
do HoM coby lepsze itemki w dwójce zdobyć.

Jak Budo wspomniał, ''ceny zwariowały'' - to jest prawda.
Wszystko jest strasznie drogie, przede wszystkim materiały podskoczyły(niektórych to jest brak). Dołożyć do tego nerf DWG(będzie?) to samo ecto i reszta rzeczy mocno podrożeje.

Dla osób w gorącej wodzie kąpanych - preferuje przeczekać, jak to zwykle bywa na eventach(Halloween tuż tuż) - zainteresowanie zwykłą grą spadnie, a z nią ceny(taka moja prognoza).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować