Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2010 o 03:28, gothicsheep napisał:

Spodziewalem sie troche wyzej zawyzonej poprzeczki, ale z drugiej strony w pelni rozumiem
zamiary i ogolem system uwazam za bardzo udany.


Też myślę podobnie, nieźle im to wyszło choć dla mnie jest niepojęte czemu skillz nie jest liczone jako tytuł pvp a zaishen title jest...
To jak dla mnie jest jedyna tego wada, choć w praktyce prawie i tak nic nie znacząca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Akurat misje na hm niewiele punktów daja, więc ludzie inaczej będą punkty zdobywać. Ja w jeden dzień zdobyłem 5 punktów może w dwie godziny nie robiąc żadnego titla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


btw- już nie mogę edytować- ktoś wie gdzie są buildy do szybkiego levelowania peta (15 minut) w zaishen menagerie? Bo musze fenixa do homa dodać, żeby był rare pet ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2010 o 15:51, Budo napisał:


btw- już nie mogę edytować- ktoś wie gdzie są buildy do szybkiego levelowania peta (15
minut) w zaishen menagerie? Bo musze fenixa do homa dodać, żeby był rare pet ;]

http://guildwars.pl/forum/viewtopic.php?f=114&t=38229 - sam z tego wczoraj skorzystalem przy okazji levelowania Black Widow. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dziękówa. Szukałem akurat w innych działach na gw.pl Ale black widow musiałeś już mieć na 20 lvl, nie oddałeś do homa wcześniej czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2010 o 18:17, Budo napisał:

Dziękówa. Szukałem akurat w innych działach na gw.pl Ale black widow musiałeś już mieć
na 20 lvl, nie oddałeś do homa wcześniej czy jak?

Nie chcialo mi sie fatygowac po peta do UW, to odblokowalem go sobie za 5 zlotych zaishen coinow. Dali mi go na 5lvlu, wiec musialem troche podexpic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Otóż wczoraj wpadłem na pomysł, że zakupię sobie Makeover Pack.
Tak więc czym prędzej otworzyłem sklep NCSoft w grze i tu pojawił się pierwszy problem; jeśli chcę płacić za pomocą PayPal to muszę zakupu dokonać ze strony internetowej ( http://us.ncsoft.com/en/ ). Nie przypominałem sobie, żebym zakładał tu konta, więc założyłem nowe - no i zaczęło się komplikować, bo okazało się, że moje konto w GW przypisane jest do innego konta na stronie NCSoft Store. Niestety nie mogę sobie przypomnieć loginu ( Accout ) do konta na NCStore z którym mam powiązane moje konto w GW. Widzę tylko opcję "Forgot passowrd", jednak ja potrzebuję "Forgot Login", ale coś w tym stylu.
Jest taka możliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2010 o 08:09, Zabujca_Smokuf napisał:

Mam problem.


Miałem identyczny, zapomniałem login konta w NCStore powiązanego z kontem do GW. Napisałem do supportu i załączyłem klucze do konta. Odzyskałem to w 2 dni robocze. Oczywiście problem musisz opisać po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2010 o 15:53, Zabujca_Smokuf napisał:

Masz na myśli ten ciąg literek i cyferek na karcie do aktywacji kampanii?


Tak. Zeskanowałem je i załączyłem do wiadomości wysłanej supportu. Login odzyskałem po dwóch dniach, ale roboczych. Pewnie w weekendy schodzi im wolniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 08:49, conan8 napisał:

Z tyłu pudełka jest informacja o ognistym impie, ale jak go odblokować? Czy w pudełku
była jakaś karteczka, którą zgubiłem, czy jak?

Wpisujesz komendę /bonus i powinien tam być ten imp.
Taka komenda jak w przypadku tańca tylko wpisujesz zamiast /dance to wpisujesz /bonus


Btw-Powiedz mi w ogóle czy coś się dowiedziałeś o tych mini co ci podałem strony -.-?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem, tylko jeszcze nie wiem, czy działa to tak, ze stworzę 5 postaci i grać będę jedną cały czas, to po roku każda z nich dostaje minipeta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 09:48, conan8 napisał:

Dowiedziałem, tylko jeszcze nie wiem, czy działa to tak, ze stworzę 5 postaci i grać
będę jedną cały czas, to po roku każda z nich dostaje minipeta?

Tak - obojętnie czy grałeś nimi czy nie, po każdych następnych 12 miesiącach dostajesz prezent urodzinowy w postaci minipeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować