Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 16.10.2010 o 15:33, Ha_Xior napisał:

Ogarnia ktoś co to za Pink Day in LA?


A to nie jest ten dzień walki z AIDS? Było coś takiego już w gw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 15:33, Ha_Xior napisał:

Ogarnia ktoś co to za Pink Day in LA?

Pink Day w LA jest organizowany w zwiazku z akcja pomagajaca kobietom z rakiem piersi.

Event zacznie sie o 20 i o tej tez godzinie pojawi sie nowy NPC, ktory do konca miesiaca bedzie rozdawal rozowe barwniki.

Przyklad, jak to bedzie wygladac: http://www.guildwarsguru.com/forum/showpost.php?p=5270696&postcount=51

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2010 o 23:22, Alehor napisał:

Gdyby ktoś robił vanqi w prophie prosze do mnie napisać w grze ign: Alehor Sareth


O proszę mój ulubiony necro na doa z [FuN] wraca do gry?
Zobaczymy czy pamiętasz tanka z [milk]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 20:43, zerohunter napisał:

Takie noobskie pytanie, czy odkupienie gry z kontem jest legalne, albo nielegalne?

Teoretycznie nielegalne, ale ludzi to nie rusza i sprzedaja konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A np. jak mój dziadek grał w gw i mi zapisał w testamencie, to co w takim wypadku?
(to nie jest prowokacja, nie wiem czy mi sprzeda, może odda...może w ogóle kupię sobie keya na allegro).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 21:12, zerohunter napisał:

A np. jak mój dziadek grał w gw i mi zapisał w testamencie, to co w takim wypadku?
(to nie jest prowokacja, nie wiem czy mi sprzeda, może odda...może w ogóle kupię sobie
keya na allegro).


A kogo to interesuje kto Ci tam przepisuje konto? (rotfl).

Nielegalne, ale kto tam z bazy GW wie, że jakaś inna osoba wchodzi do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 21:12, zerohunter napisał:

A np. jak mój dziadek grał w gw i mi zapisał w testamencie, to co w takim wypadku?
(to nie jest prowokacja, nie wiem czy mi sprzeda, może odda...może w ogóle kupię sobie
keya na allegro).

Jak prywatnie przekazesz sobie z kumplem konto czy cos w tym stylu, to nie ma najmniejszych powodow do obaw. Na allegro zreszta tez, choc trafiaja sie akcje, ze ktos nie zamaze nicku, dostanie reporta i takie konto jest wtedy banowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 22:03, gothicsheep napisał:

Jak prywatnie przekazesz sobie z kumplem konto czy cos w tym stylu, to nie ma najmniejszych
powodow do obaw. Na allegro zreszta tez, choc trafiaja sie akcje, ze ktos nie zamaze
nicku, dostanie reporta i takie konto jest wtedy banowane...

Zapomniałeś ''muzina'' pozdrowić z tego miejsca ;)
Fakt faktem - bany z tego powodu istnieją przez ludzką głupotę, nic więcej nie ma na to wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 17:46, Ha_Xior napisał:

O proszę mój ulubiony necro na doa z [FuN] wraca do gry?

-Posmaruj mnie jeszcze z drugiej strony i wrzuć na patelnie :D

Dnia 18.10.2010 o 17:46, Ha_Xior napisał:

Zobaczymy czy pamiętasz tanka z [milk]

-Pamiętam, pamiętam. Ja pamiętam wszystkich ludzi dających się lubić z którymi grałem :D

Topic: Czy już nikt nie bije titli? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 23:15, Alehor napisał:

Topic: Czy już nikt nie bije titli? :(


JA się moge pisać na masterowanie dowolnych misji na hm+nm (prócz propha, bom go nie skończył) IGN: Aielm Pl

Edit: jak możesz, to napisz kiedy jesteś online. Ogólnie dobrze by było jakbyś miał xfire (mój nick tam to Aielm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 23:15, Alehor napisał:

Topic: Czy już nikt nie bije titli? :(


Tyle lat po ogłoszeniu hm to już chyba kto miał zrobić to zrobił.

ps będą party z samych hero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Interesująca końcówka odpowiedzi na pytania: http://www.arena.net/blog/what-does-it-all-mean-john-stumme-discusses-war-in-kryta-survey-results

1. Nowy outpost, który pozwoli na łatwiejszy dostęp do konkretnych outpostów misji (wolałbym żeby mapy z kampanii połączyli w jedną, ale... to już moje marudzenie...)
2. 7 hero w party. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2010 o 08:41, Ash napisał:

2. 7 hero w party. :)

Widzę zjawisko takie, że maniakalnie pvp-owcy szukają jakiś guild pod HoMa. Pytanie ''Po co?'' jak się tak chwalą swoimi umiejętnościami, a po tym takie same pytanie jak ''ludź'' straci trochę na znaczeniu jak można obstawić sobie wszystkie sloty hero.

Nie czytałem artykułu(brak czasu, zaraz wychodzę), więc pytam - co będzie z henchami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2010 o 16:04, Niewiernus napisał:

Widzę zjawisko takie, że maniakalnie pvp-owcy szukają jakiś guild pod HoMa. Pytanie ''Po
co?'' jak się tak chwalą swoimi umiejętnościami, a po tym takie same pytanie jak ''ludź''
straci trochę na znaczeniu jak można obstawić sobie wszystkie sloty hero.


Hero nie mają dostępu do PvE skilli. Poza tym ci którzy mają ochote grać z ludźmi nadal będą z nimi grać. Kto nie lubi PUGów, ten skorzysta. Niektóre questy w końcu będą dostępne dla samotnych - przykładowo WiK czy tytany. Nie będzie już ciągania niskolevelowych henczy. IMO sensowna zmiana.

Dnia 19.10.2010 o 16:04, Niewiernus napisał:

Nie czytałem artykułu(brak czasu, zaraz wychodzę), więc pytam - co będzie z henchami?


Pewnie nic. Jeśli ktoś ma tylko Propa, to nie miałby z kim grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeez...

Wymieniłem się z NCSoft paroma mailami w sprawie odzyskiwania hasła NCSoft Store. Prosili mnie o dane - wysłałem. A dzisiaj, zamiast tegoż loginu otrzymałem...ankietę traktującą o tym czy NCSoft udało się mi pomóc w problemie dotyczącym zapomnianego loginu (sic!).

"Hello,

We''d like to know your thoughts on how the NCsoft Support Team handled the support request listed below.

Subject: I forgot my NCsoft account name.
Product: NCsoft

Please take a moment to participate in a short survey. We will use this feedback in an effort to improve our customer service.

"Click here to take this survey.
If you have concerns about the validity of this survey invitation, please visit the following article in our Knowledge Base:
I received a survey invitation. Is it really from NCsoft?
Thank you for taking the time to share your thoughts,
NCsoft Support
Click here to be removed from our survey recipient list."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Do mnie też to przyszło, ale dopiero jak odzyskałem konto. Może przypadkowo usunąłeś jakiegoś maila, albo przyszedł do spamu?


btw widzieliście nowy wystrój wiki nieoficjalnej? Rany jaka makabra, co to za tło, jakaś piżama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować