Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 05.06.2012 o 18:32, Alehor napisał:

Jeszcze 3 minipety do 50/50 yay...


OK, GL zatem ;)
Mi 50-tka już daaaawno stuknęła. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2012 o 18:35, Ash napisał:

> Jeszcze 3 minipety do 50/50 yay...

OK, GL zatem ;)


Dzięki

Dnia 05.06.2012 o 18:35, Ash napisał:

Mi 50-tka już daaaawno stuknęła. ^^


Ja niestety niemal 2 lata nie grałem, potem zjarała się karta graficzna, ale ostatnio pomyślałem że skoro nawet kalkulator odpali GW to i na zintegrowanej pogram, komfortowym graniem tego nazwać nie można, ale cośtam powoli działa ;]
Przerażają mnie pustki na europejskich dystryktach - za to na Ame kwitnie handel i to chyba nawet z większą parą niż w najlepszych latach świetności GW :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2012 o 18:43, Alehor napisał:

Przerażają mnie pustki na europejskich dystryktach


Szczerze? Po dodaniu mozliwości 7 hero w party zupełnie ignorowałem innych graczy niż gildia + znajomi. Handlować też specjalnie nie miałem czym, rozdawałem co się dawało w gildii, bo mamony i tak miałem już też dość. Gra się kończy wtedy kiedy masz kasy w bród, ale nic konkretnego nie kupisz. Przynajmniej dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2012 o 16:49, miki00749 napisał:

Wiecie czy będzie możliwość kupienia Deluxe edition w sklepach?


Tematy pomylilem. Miało być do guild wars 2. Przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będąc młodym, głupim i chwilowo znudzonym GW wpadłem na pomysł by sprzedać konto na allegro, tyle, że z pośpiechu zapomniałem... wymazać nazwy postaci. Szpicle zaraz zbanowały mi konto. Jest jeszcze jakaś szansa, żeby je odbanować ? Istnieje jakiś akt pokutny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Swiadomie łamiąc regulamin, który zaakceptowałeś podczas rejstracji gry, możesz być pewny że kiedy wyjdzie to na jaw, twoje konto zostanie nieodwracalnie zbanowane. Nie wiń "szpicli" tylko własną głupotę. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2012 o 16:49, miki00749 napisał:

Wiecie czy będzie możliwość kupienia Deluxe edition w sklepach?


Z tego co pamietam to DDE jest sprzedawane wyłącznie drogą elektroniczną. Można też kupić grę standardową, a później kupić gemy za $ lub € lub za walutę w grze i wymienić na ulepszenie konta do DDE. Tak czy inaczej pytanie powinno się pojawić w wątku o GW2. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2012 o 13:06, Ostrowiak napisał:

cały kamadan us-1, przygotuj portfel

Nie trolluj mi tu. Gdybym miał jakieś pieniądze to bym tam poszedł. Teraz jest czas na ''zebry''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie gram w GW od lat, ale teraz chcę sobie troszke odpicować HoM, czekając na GW2. Problem w tym, że kompletnie nie wiem jak w tą grę się grało, pamiętam że farmiłem gold w Elona Reach monkiem 55hp, czy to wciąż działający build? Bo potrzebuje sobie wyfarmić z 20-30k na nową zbroję (materiały już mam, tylko platyn brakuje) do HoM. Zastanawiałem się również nad kupnem tego packa ze wszystkimi nieprestiżowymi petami, czy on zawiera pety już gotowe do HoMa, czy będe je musiał levelować? Ma ktoś jakąś gildię żebym mógł trochę ogarnąć tą grę na nowo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Farmienie monkiem to coś, o czym nie słyszałem od co najmniej roku O_o Sprawdź pvx wiki, zawsze jest tam sporo aktualnych buildów.
Nie wal kasy w żadne packi, do HoMa możesz dodać tylko jedno zwykłe zwierzątko (pozostałe to black moa i black widow spider, oba do złapania w normalnej grze - nie trzeba levelować).
Obczajałeś już pewnie kalkulator punktów do GW2 - według mnie najłatwiej zdobyć bronie, zbroje dla hero i minipety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, próbuje farmić coś ale to zajmie wieki... Mam za to masę minipetów, gdyby ktoś je chciał kupić bo bardzo potrzebuje trochę kaski na ostatni armor który dodam do HoM i może jakieś zbroje dla herosów. Może ma ktoś jakieś itemy do HoM których już nie potrzebuje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2012 o 16:34, Garadon napisał:

Nie gram w GW od lat, ale teraz chcę sobie troszke odpicować HoM, czekając na GW2. Problem
w tym, że kompletnie nie wiem jak w tą grę się grało, pamiętam że farmiłem gold w Elona
Reach monkiem 55hp, czy to wciąż działający build?


Grałem prawie 4 lata i kiedy zacząłem ta opcja farmu umarła dawno. Jak zacząłem, to nikt tego już nie uskuteczniał.

Dnia 14.07.2012 o 16:34, Garadon napisał:

Bo potrzebuje sobie wyfarmić z 20-30k
na nową zbroję (materiały już mam, tylko platyn brakuje) do HoM.


To graj a nie farm. Farm to zajęcie od roku czy dwóch zupełnie nieopłacalne. Śmiałem się z farmerów, którzy w identycznym czasie zarobili podobne pieniądze kiedy ja po prostu robiłem zwykłe rzeczy podczas gry.

Dnia 14.07.2012 o 16:34, Garadon napisał:

Zastanawiałem się również
nad kupnem tego packa ze wszystkimi nieprestiżowymi petami, czy on zawiera pety już gotowe
do HoMa, czy będe je musiał levelować? Ma ktoś jakąś gildię żebym mógł trochę ogarnąć
tą grę na nowo? :)


Pety łapiesz kolejno:
Black Moa --> W Echowaldzie
Imperial Phoenix --> po ostatniej misji Faction
Black Widow --> W UW, ale prościej kupić za zaishen coin w menażerii
Dowolny 20lvl pet --> gdziekolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź z black moa, złapałem, dodałem i szybkie 4 punkty w HoM zdobyte :) Teraz jeszcze potrzebuje jakichś 30k na craft zbroji i chyba dam sobie spokój z dalszymi. Nie jestem już obeznany z tą grą jak kiedyś. Mam jakieś minipety na sprzedaż, kilka białych i pamiętam że mam chyba dość rzadkiego ceratadona na sprzedaż, chciałby ktoś kupić? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować