Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 14.07.2012 o 22:21, Garadon napisał:

Dzięki za podpowiedź z black moa, złapałem, dodałem i szybkie 4 punkty w HoM zdobyte
:) Teraz jeszcze potrzebuje jakichś 30k na craft zbroji i chyba dam sobie spokój z dalszymi.
Nie jestem już obeznany z tą grą jak kiedyś. Mam jakieś minipety na sprzedaż, kilka białych
i pamiętam że mam chyba dość rzadkiego ceratadona na sprzedaż, chciałby ktoś kupić? :P


30k to max 2 dni grania PvE. Zrób kilka misji, vańków, dungów (najlepiej z aktywnymi questami zaishen) i masz potrzebną kasę.
Polecam zajrzeć tutaj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=62&pid=54902
To mój szybki poradnik jak zdobyć łatwe punkty do HoMa, napisany na 30/50.

Co do Mini Ceratadona to on unded jest? Jeśli tak to płacę 20e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W GW nie grałem od paru lat, a jak grałem to głównie pve dla przyjemności i zwyczajnie nie ogarniam teraz tych terminów r3 itp. Macie jakiś link do poradnika do HoMa w miarę czytelnym języku? Może być po angielsku byle wszystko było ładnie rozpisane. Zależy mi głównie na 30pkt, bo więcej i tak już raczej do premiery dwójki nie zdążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie da się tego niestety napisać prościej (r3 i zaishen supporterem głowy sobie nie zawracaj, Szerszu poszarżował, casual nie ma szansy zebrać tyle forsy). Możesz odpalić kalkulator punktów i wpisywać odpowiednie terminy na wiki - tam też znajdziesz niezły poradnik:
http://wiki.guildwars.com/wiki/Guide_to_earning_Hall_of_Monuments_rewards

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Opłaca się kupować jedynkę, gdy dwójka już na horyzoncie? Widziałem w empku pack chyba ze wszystkimi częściami. Niestety nie chciałbym grać na pustym serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2012 o 18:20, maniekk napisał:

Witam.

Opłaca się kupować jedynkę, gdy dwójka już na horyzoncie? Widziałem w empku pack chyba
ze wszystkimi częściami. Niestety nie chciałbym grać na pustym serwerze.


Czy się opłaca, to ja nie wiem, ale nie musisz się martwic o puste serwery w GW 1 gra całkiem sporo osób, jednakże coś mi się wydaje, że po premierze GW 2 ta liczba nagle spadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.07.2012 o 18:20, maniekk napisał:

Opłaca się kupować jedynkę, gdy dwójka już na horyzoncie?


Słabo. Pół roku temu sam pisałem, żeby śmiało kupować. Dzisiaj - nie za bardzo. Grę warto poznać dla świetnego lore, ale nie mam pojęcia, czy zdążysz ogarnąć wszystko w miesiąc.
Sugerowałbym, pomimo tego, że jedynka jest wyborna, przeznaczyć kasę na dwójkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem jest unded :) Mój nick w grze: Kreia Snowwalker, dodaj jak jeszcze jesteś zainteresowany :) Jakbyś miał jakieś bronie dodawalne do HoMa to byłbym nimi zainteresowany zamiast ecto, bo teraz w zasadzie tylko na HoM do GW2 mi zależy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2012 o 18:20, maniekk napisał:

Witam.

Opłaca się kupować jedynkę, gdy dwójka już na horyzoncie? Widziałem w empku pack chyba
ze wszystkimi częściami. Niestety nie chciałbym grać na pustym serwerze.


Kupująć GW możesz spokojnie potraktować grę jako świetny singleplayer RPG - nowy gracz, jeśli jest dobrze pokierowany przez weterana, może spokojnie ukończyć wątki główne z 3 kampanii i dodatku w przeciągu 1,5 miesiąca. Dla samego lore - warto. Tylko pamiętaj żeby nie zaczynać od Prophecies bo postać będziesz rozwijał przez conajmniej 2 tyg. kiedy w innych kampaniach wystarczy jeden weekend. Dodam jeszcze że to będzie dla Ciebie świerza przygoda i łatwiej będzie Ci wejść w uniwersum GW2 kiedy dopiero co przerobiłeś materiał z pierwszej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2012 o 16:19, Garadon napisał:

To jak? Jesteś zainteresowany tym ceratadonem? Oczywiście jest unded.


Jasne, problem w tym że nie bywam już w GW1. Mogę jutro na życzenie wejść popołudniu (ew. dziś jak jesteś w grze), ale nie obiecuję. ;)
Jakby co ign Ariel Velis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko, to będe jutro w grze tak o 15, dobra? Ma ktoś może 1 honeycomb, bo potrzebuje do progresu w War in Kryta, a za bardzo nie mam jak zdobyć :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam pomocy przy robieniu HoMa. Jakaś pomocna gildia, lub jeśli ktoś ma jakąś wolną kasę a już nie gra. Cokolwiek :)

Sipso Vakkum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Niebawem wezmę sobie trial na GW 14-dniowy i chciałbym podczas tego stworzyć postać na której zrobię "Ocalałego", jest jakaś chętna osoba do wykonywania misji wraz ze wszystkimi bonusami, itd. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2012 o 14:09, AngelonMarcus napisał:

Witam. Niebawem wezmę sobie trial na GW 14-dniowy i chciałbym podczas tego stworzyć postać
na której zrobię "Ocalałego", jest jakaś chętna osoba do wykonywania misji wraz ze wszystkimi
bonusami, itd. ?

Przede wszystkim, tak się nie robi surva. W 14 dni twoim sposobem to może wbijesz 1 rank. Zrób sobie sinka i jak najszybciej skończ dodatek. Dopiero wtedy jest możliwość zrobienia tego titla w w miarę szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.07.2012 o 14:29, Karanthir666 napisał:

Przede wszystkim, tak się nie robi surva. W 14 dni twoim sposobem to może wbijesz 1 rank.
Zrób sobie sinka i jak najszybciej skończ dodatek. Dopiero wtedy jest możliwość zrobienia
tego titla w w miarę szybko.

W trialu jest dostępny dodatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2012 o 14:32, AngelonMarcus napisał:

W trialu jest dostępny dodatek?

A skąd mam wiedzieć? :) Ale normalnym sposobem niemożliwym jest wbicia tego titla w 14 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.07.2012 o 14:39, Karanthir666 napisał:

A skąd mam wiedzieć? :) Ale normalnym sposobem niemożliwym jest wbicia tego titla w 14
dni.

Chodziło mi bardziej o wbicie tego bez śmierci do 20 Poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2012 o 14:41, AngelonMarcus napisał:

Chodziło mi bardziej o wbicie tego bez śmierci do 20 Poziomu.

Wiem o co ci chodziło. I ocalałego (surva) się robi po 20 lvl. Do 20 lvl be z śmierci możesz wbić jedynie 1 rank tego titla. Czyli po co ci to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.07.2012 o 14:47, Karanthir666 napisał:

Wiem o co ci chodziło. I ocalałego (surva) się robi po 20 lvl. Do 20 lvl be z śmierci
możesz wbić jedynie 1 rank tego titla. Czyli po co ci to?

Chociażby po to, żeby mieć satysfakcję z posiadania i tego, że się nie zginęło. ;)
Poza tym żeby wbić już tyle ile się da w ciągu tych 14 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować