Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Jak jest liczony czas w trialu GW, mam 10 godzin na granie czy 10 godzin po wpisaniu kodu trial sie konczy?

Prosze o szybka odpowiedz, bo w tym drugim wypadku bede musial az do soboty czekac, zeby czasu nie zmarnowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2005 o 22:03, Bambusek napisał:

Skille na pewno wzrosną - musza być nowe skille dla nowych klas i jeszcze pakiet skilli dla każdej ze starych.


dla starych klas raczej nie bedzie nowych skilli (to moja prywatna opinia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2005 o 23:21, Ledoke napisał:

Jak jest liczony czas w trialu GW, mam 10 godzin na granie czy 10 godzin po wpisaniu kodu trial sie konczy?

Prosze o szybka
odpowiedz, bo w tym drugim wypadku bede musial az do soboty czekac, zeby czasu nie zmarnowac ;)


AN to nie blizzard :). Czas liczy się online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwie godziny temu odpaliłem sobie wersję trial, ta na 10 godzin gry. I.. jestem pod wrażeniem gry. :-) Grafika bajeczna, ma wysokich detalach wręcz wymiata. Interfejs świetnie zaplanowany, podobnie jak sposób obsługi postaci. Nie potrzeba instrukcji, wszystko robi się inuicyjne. uesty nie sa tak banalne jak w większości gier, potrafią zaciekawić. A te "niewidzialne ściany" na które narzekają miłośnicy WoW''a - wogóle nie przeszkadzają. Co z tego, że nie można spaść z urwiska? Przecież to nie gra dla milośników samobójstw. ;-) Ale żeby wszystko działało na cacy to musze chyba dokupić RAM''u, bo moje 256 to jednak trochę mało. Szczególnie to widać przy wczytywaniu lokacji. Ale to wina kompa a nie gry. :-)
Podsumowując moje dwie godziny gry. GW jest bardzo dobry, moja ocena to 4/5 (bo jeszcze nie widziałem trybu PvP). :-) Chyba sobie sprawię prezent na święta, jak tylko dokupię pamięci. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mugł by mi ktoś podac z kąd można siągnąć poradnik do gry(ten ktury dostajesz po rejstracji tylko że ten link w e-mailu jest wygasły) prosze o wmiare szybką odpowiedż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra...gram sobie od wczoraj w GW (znaczy nie cały czas)... i mam pare noob-pytań... czytałem stronke wcześniej o trade i nie do końca qmam o co w tym biega. W jaki sposób włączyć sam trade z kimkolwiek (czyt zobaczyć co kto ma do sprzedania?). To pierwsze pytanie. Drugie: czy musze koniecznie wybrać druga profesje?
Trzecie: gdzie w Prologu moge zdobyć nowe skille? Aha i jeszcze jedno: jest możliwość włączenia krwi w grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2005 o 13:49, AN0WN1M napisał:

Dobra...gram sobie od wczoraj w GW (znaczy nie cały czas)... i mam pare noob-pytań... czytałem stronke wcześniej o trade
i nie do końca qmam o co w tym biega. W jaki sposób włączyć sam trade z kimkolwiek (czyt zobaczyć co kto ma do sprzedania?).
To pierwsze pytanie. Drugie: czy musze koniecznie wybrać druga profesje?
Trzecie: gdzie w Prologu moge zdobyć nowe skille?
Aha i jeszcze jedno: jest możliwość włączenia krwi w grze?

jesli chcesz trade z kimkolwiek to kliknij na jego postać , potem u gury pojawi ci śie pasek życia postaci tamtego gracza i po prawej będzie szry napis TRADE
Lepiej wybrać 2profesje niema to minusuw ale masz za to więcej zadań skilli i ogulnie jest łatwiej
W prologu w Questech albo po ich wykonaniu lub po zadeklarowaniu że je wykonasz
Co do krwi to nic niewiem, ale może razi cięten bajkowy świat to zobaczysz potem!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2005 o 23:29, Arkadiusz napisał:

> Skille na pewno wzrosną - musza być nowe skille dla nowych klas i jeszcze pakiet skilli dla każdej ze starych.

dla
starych klas raczej nie bedzie nowych skilli (to moja prywatna opinia)


AN coś kiedys mędziła, że będą. Tyle że mają być inne, a nei jakos super potężne i dajace znaczna przewagę posiadaczom dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2005 o 13:49, AN0WN1M napisał:

Drugie: czy musze koniecznie wybrać druga profesje?


jezeli nie wybierzesz drugiej profesji to nie wyjdziesz z prologu :P

Dnia 22.11.2005 o 13:49, AN0WN1M napisał:

Trzecie: gdzie w Prologu moge zdobyć nowe skille?


w prologu skille sa tylko u npc za questy

dla kazdej z profesji sa po 2 zestawy z skillami (z tym ze drugi zestaw jest tylko gdy sie zdecydujesz na dana profesje, wiec 4 zestawy ci przepadaja)
wiec najpierw wykonujesz wszystkie pierwsze zestawy, a dopiero potem sie decydujesz (wybor drugiej profesji blokuje dostep do czesci questow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2005 o 14:42, Cazcader napisał:

> Ktoś tu wspominał o trialu guild wars. Skąd to wziąść?

Opis można wziąć z forum ;p


Qrva z jakiego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, az sie wstyd przyznac, ale zrobilem lola...

Grałem sobie w testowe 10h grania w GW od ATI, poniewaz nie moglem sie doczekac az dostane paczke od gram.pl. Wczoraj wieczorem dostalem gre i ja głupi myslac, ze konto sie zmieni wpisalem CD-Keya w koncie [dodaj CD-Keya], po cholere komus w koncie testowym takie cos jesli nie dziala. No i kurcze wyobrazcie sobie moje zdziwienie jak sie okazało, ze mam w koncie nadal napisane ATI DEMO i nie moge zalozyc konta, gdyz CD-Key jest w uzyciu... ktos moze wie co w takim przypadku zrobic? Moze konto nie wygasnie po 10h grania? No poprostu LOL... debil ze mnie... napisalem do GW Suport... ale narazie bez odzewu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2005 o 19:31, Night Elf napisał:

Kurcze, az sie wstyd przyznac, ale zrobilem lola...

Grałem sobie w testowe 10h grania w GW od ATI, poniewaz nie moglem
sie doczekac az dostane paczke od gram.pl. Wczoraj wieczorem dostalem gre i ja głupi myslac, ze konto sie zmieni wpisalem
CD-Keya w koncie [dodaj CD-Keya], po cholere komus w koncie testowym takie cos jesli nie dziala. No i kurcze wyobrazcie
sobie moje zdziwienie jak sie okazało, ze mam w koncie nadal napisane ATI DEMO i nie moge zalozyc konta, gdyz CD-Key jest
w uzyciu... ktos moze wie co w takim przypadku zrobic? Moze konto nie wygasnie po 10h grania? No poprostu LOL... debil ze
mnie... napisalem do GW Suport... ale narazie bez odzewu...


konto nie wygasnie, po wpisaniu cdkeya z konta w wersji 10 godzinnej robi sie normalne konto
jezeli potrzebujesz to po zalogowaniu klikasz na edit account i mozesz: zmienic adres mailowy, haslo oraz dane

no i zawsze mozesz odinstalowac ta wersje co masz i zainstalowac ta z plytek (tylko ze nie zakladasz nowego konta, tylko logujesz sie na juz zalozone) ale moim zdaniem to nie jest potrzebne


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie: Czy opłaca się kupić tą gre? :-) Chodzi mi o to czy świat gry jest duży, czy długo sie będzie w to grało, i jak z angielskim - dużo trzeba używać języka (angielski umiem średnio)? Słyszałem dużo dobrych opini o grze i najlepsze, że jest darmowa. Pomóżcie dokonać wyboru ;))
Kupić, nie kupić ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować