Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Nie... musisz wpisac numer karty produkowanej przez ATI, lecz musisz wybrac jakas tam firme [juz nie pamientam jaka] i mozesz wpisac ciag byle jakich znakow [chyba 12, albo 16 nie pamientam] i wybrac jaki kolwiek model karty... potem dostaniesz klucz dzialajacy przez 10h online.

Pamientaj o przetestowaniu wszystkich firm, az do skutku, bo niektore firmy wymagaja prawdziwego serial number, a to nawet jak ma sie radeona nie ma sensu, bo trzeba rozkrecac kompa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie na tym trialu i gram i coraz bardziej mi się gra podoba. :-)
Awansowałem już na 4lvl i ubiłem River Drake - na razie największy stwór, którego widziałem a wiem, że to konus w porównaniu do niektórych. :-D Dostałem nawet zaproszenie do jednej gildii, ale odmówiłem, bo na razie nie mam "normalnego" cd-keya i nie wiem kiedy będę miał.
Ale bardzo przyjemnie mi się gra. Jak pytałem czy ktoś by mi pomógł w jednym z questów (Adventure with an Ally) to nie czekałem nawet 5 sekund na pozytywny odzew. :-D To mi się podoba! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2005 o 12:00, HumanGhost napisał:

Jak pytałem czy ktoś by mi pomógł w jednym z questów (Adventure with an Ally) to nie czekałem nawet 5 sekund na pozytywny odzew. :-D To mi się podoba! :-)


Ludzie się odzywają, bo sami potrzebują pomocy w takim queście :P Inaczej byś tak nie znalazł, ale to dopiero Stary Ascalon więc tam łatwo kogoś znaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko chce sobie ulepszyć zbroje dodać jej rune o superior sword.... coś tam dalej nei pamiętam no ale tam pisze takie coś -75% health to o co w tym chodzi to że jak se to ulepsze to ja będze mieć o -75% życie mniej czy ta rune będzie zadawac przeciwnikom te -75% życia bo teraz niewiem czy to kupic czy nie.
z góry thx
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrzucając runy zmniejszasz sobie ilość życia. Wrzucając minor powiększasz sobie atrybut o 1 i nic nie tracisz. Wrzucając major zwiększasz sobie +2, i... chyba 50hp tracisz, a przy superiorze powiększasz sobie +3, ale tracisz te 75.
Może się mylę sprawdź na www.guildwars.pl - tam gdzieś jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A, i jeszcze jedno. Inaczej jest z runkami zycia. Za minor dostajesz... chyba 25, za major chyba 50 a superior 75, ale mówię - sprawdź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe jak masz superior vigor to mi możesz "DAĆ" :P bo sobie troche kosztuje nie wiem jak teraz ale jak grywałem to po 38P schodziły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie mnie też to zastanawia teraz tak dużo osob gra na tych 10 godzinnych kontach i czy usuną sie im postacie czy nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak grywałem to po 38P

Dnia 25.11.2005 o 10:05, DonZ napisał:

schodziły :P

Nie narzekaj,bo ja widziałem Superior Vigor za 65K.

P3nczul->minor daje +30HP,major+40HP a superior +50HP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2005 o 10:04, HumanGhost napisał:

Jak to wygląda z karami za śmierć? Co się dzieje kiedy się umrze. Bo mnie się zdarzyło, ale nie zauważyłem niczego dziwnego.
:-?


za kazda smierc dostajesz 15DP (max do 60DP, powyzej tej liczby juz nie rosnie)
DP=DeathPoints, 1DP obniza bazowe zycie i energie o 1%
DP wraca do zera po wejsciu do jakiegokolwiek miasta,
dodatkowo DP maleje o 1 po kazdorazowym otrzymaniu pewnej ilosci XP (az do zera DP), za zabicie bossa lub zrobienie czegos waznego w misji dostaje sie -2 DP (i tu mozna miec max 10% na plus)

wiec w zaleznosci od tego co robisz mozna miec od -60% do +10% zycia i energi (wraca do podstawowego poziomu przy kazdym wejsciu do miasta)

majac nawet -60% mozna spokojnie grac dalej i wykonczyc np galrotha :P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak występuje to dopiero po dojściu do post-searing Ascalon. Jak dlugio jesteś w prologu możesz umierać ile chcesz - tam jeszcze żadnych kar nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jak szybko zarobić kase potrzebuje na runy i nie tylko ale mój portfel ma tylko 7k to jest mało jak tak czytam te wiadomości handlarskie to kolesie tam chcą kupywac po 40k rzeczy ja mam 18lvl i w całym tym zebrałem zaledwie 20k skąd brac tą kase.
z góry thx.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta cała kasa bierze się z farmingu. Ludzie tworzą postacie z takimi buildami, że roznoszą kilkadziesiąt potworów na raz - oczywiście bardzo mocnych i w miejscach gdzie są genialne dropy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2005 o 10:18, Arkadiusz napisał:

> Jak to wygląda z karami za śmierć? Co się dzieje kiedy się umrze. Bo mnie się zdarzyło, ale nie zauważyłem niczego
dziwnego.
> :-?

za kazda smierc dostajesz 15DP (max do 60DP, powyzej tej liczby juz nie rosnie)
DP=DeathPoints, 1DP
obniza bazowe zycie i energie o 1%
DP wraca do zera po wejsciu do jakiegokolwiek miasta,


DP=Death Penalty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mi powiedziec, czy te instrukcje i w ogóle wszystko w wydaniu kolekcjonerskim GW jest po angielsku? Bo na obrazku te książeczki są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować