Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 29.11.2005 o 21:41, Buzzard napisał:

Zielone itemy sa jednymi
z najlepszych w grze, tak (oprocz zołtych z dodawanymi osobnie max modami), ale nie znaczy to ze wszystkie sa drogie. Jedne
moga chodzic po 200k (jak zielone miecze czy siekiery) a inne nawet po 5k (luk: stinger). To ze item jest zielony nie znaczy
ze mozna go upchnac za 80k.

To ze item jest zielony nie znaczy ze mozna go upchnac za 80k, to ze cos mozna upchnac za 80k znaczy ze sie znalazlo nabywce zainteresowanego przedmiotem. Nawet stingerem, który wyceniłeś na 5k!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z jednym questem: z miasta ascalon kolo zlecil mi poszukanie tzech historycznych pierdol i nie moge znalezc tego z SURMIA. wchodze tam jak na mapie zaznaczone a tam nic nie ma oprocz ludzi. chodzi mi o "FIND THE HISTORICAL MONUMENT IN SURMIA"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 21:55, MatejM napisał:

Mam problem z jednym questem: z miasta ascalon kolo zlecil mi poszukanie tzech historycznych pierdol i nie moge znalezc
tego z SURMIA. wchodze tam jak na mapie zaznaczone a tam nic nie ma oprocz ludzi. chodzi mi o "FIND THE HISTORICAL MONUMENT
IN SURMIA"


Ja ten quest zaliczyłem i niewiem ja poszedłem za strzałką i tam pisało historical monument kilkłem i już moze niewidźisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 20:32, MatejM napisał:

bo ja mam taki jeden 19-35 kolor zielony i koles ktory mi to DAŁ (nie sprzedal) mowil ze to jest prawdopodobnie najlepszy
mlot. Mowi ze mi to dal za darmo bo jestem cool guy :P Normalnie mnie zatkalo jak mi to dal na free a mam dopiero 12 lvl
i najlepszy mlot jaki mialem to cos kolo 20 dmg.


tez mam młot z obr 19-35 ale tylko zwyczajny magiczny a UWAGA ŻEBRAK mugł by mi ktoś dać jakąś dobrątarcze/miecz/topur/młot za free niemusi byc zielone ale jakies sensowne obrażenia lub obrona moja klasa to worior/menser niech ktoś poda swoje login w grze to sie z nim skątaktuje ja w Gw jestem od 14-15(nieraz) i od 19-23(zawsze) PLKZ mam "tylko"12lvl i jak nie to nie i prosze mnie niewyzywać od żebraków ja tylko pytałem jak nie to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 21:55, MatejM napisał:

Mam problem z jednym questem: z miasta ascalon kolo zlecil mi poszukanie tzech historycznych pierdol i nie moge znalezc
tego z SURMIA. wchodze tam jak na mapie zaznaczone a tam nic nie ma oprocz ludzi. chodzi mi o "FIND THE HISTORICAL MONUMENT
IN SURMIA"


jeden na mapie, dwa w misjach (o ile dobrze pamietam:P)

ja ten quest robilem juz po przejsciu tych misji, wiec musialem drugi raz isc (ale bylo fajnie :])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przeglądam poradnik na stronie GOL''a i kurcze, tych questów to jest naprawdę sporawo. Coś mi się zdaje, ze po zakupie kości pamieci następnym moim zakupem będzie GW. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, jeszcze mam pytanie. Czy po wyczerpaniu tego 10h triala dostanę jakąś informację ,że się skończył? Bo wolałbym nie dostać później rachunku od ANet, że gram za darmo. ;-)
Swoja drogą to trochę długo już gram na tym trialowym kluczu. Od zeszłego tygodnia. Hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na guilwars.pl piszą coś o gildiach "smerfach".Co to ma być za określenie i czego dokładnie dotyczy?Z tego co zrozumiałen to ma coś wspólnego z niestałmi członkami danej gildii,ale o co dokładnie to nie czaje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2005 o 09:07, HumanGhost napisał:

Aha, jeszcze mam pytanie. Czy po wyczerpaniu tego 10h triala dostanę jakąś informację ,że się skończył? Bo wolałbym nie
dostać później rachunku od ANet, że gram za darmo. ;-)
Swoja drogą to trochę długo już gram na tym trialowym kluczu. Od
zeszłego tygodnia. Hmm...


To masz szczęście, bo ja po wpisaniu klucza wieczorem jednego dnia, następnego poranka już nie mogłem się zalogować. Ale mam juz drugiego :) w weekend sprawdzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2005 o 13:42, VuLgAtUs napisał:

Ale mam juz drugiego :) w weekend sprawdzę :)


Własnie się zastanawiam czy to nie przez to, że nie kliknąłem na linka przysłanego przez ANet mailem dotyczacym zarejestrowania konta. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2005 o 13:58, HumanGhost napisał:

> Ale mam juz drugiego :) w weekend sprawdzę :)

Własnie się zastanawiam czy to nie przez to, że nie kliknąłem na linka
przysłanego przez ANet mailem dotyczacym zarejestrowania konta. :-)


Ja żadnego maila od ANet nie dostałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2005 o 13:59, VuLgAtUs napisał:

Ja żadnego maila od ANet nie dostałem


Hmm na pewno? Przy zakładaniu konta wysyłają maila z potwierdzeniem założenia. Sprawdź dobrze. Nie kliknąłem na linka w tym mailu dotyczącym potwierdzenia rejestracji konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2005 o 11:57, Jarzy napisał:

Na guilwars.pl piszą coś o gildiach "smerfach".Co to ma być za określenie i czego dokładnie dotyczy?Z tego co zrozumiałen
to ma coś wspólnego z niestałmi członkami danej gildii,ale o co dokładnie to nie czaje :/

Gidlia testuje nowe buildy. Zamiast normalnie sprawdzać je na swojej własnej drużynie, wykopują owych testerów, aby przypadkiem nie zepsuli statystyk, jeśli dana strategia okaże się nieskuteczna. Wykopani zakładają nową gildie - a ponieważ wcześniej byli niemal na szczycie, to łatwo wygrywają z nowicjuszami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2005 o 14:01, HumanGhost napisał:

> Ja żadnego maila od ANet nie dostałem

Hmm na pewno? Przy zakładaniu konta wysyłają maila z potwierdzeniem założenia.
Sprawdź dobrze. Nie kliknąłem na linka w tym mailu dotyczącym potwierdzenia rejestracji konta.


Na pewno. Nic nie dostałem. Coraz mniej mi się gmail podoba, bo maile nie chcą dochodzić, chyba wrócę na starą dobrą pocztę.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze czasami jest taki dzień, kiedy cały czas cię wywala z gry i wyskakuje NetErr=7. Dziś mam taki... To dopiero drugi taki dzień od około miesiąca. No i musze poczekać do jutra :/ Kiedyś jak tak miałem to mogłem w spokoju grać okolo 10 min a później ostre laggi, zacinanie aż wkońcu wywalenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2005 o 18:15, Dzikq napisał:

Zamierzam się do kupna GW i mam takie pytanie... czy na lączach 128/64 kB gra pójdzie na tyle, że będzie można spokojnie
pograć?


ja mam neo128 komp 1000mhz 1024ram gefroce5200fx i gra na ustawieniach high w rozdzielczości 1280x1024 chodzi bardzo płynnie wczytuje sięę szybko tylko obszary z graczami(miasta itp) wczytują sie wolniej ale to też jest sposub podrużuj mapkom i wybieraj największy disctrit (chyba tak się pisze )np. jak masz disc english -1 i tak do 6 to wybierz disc english-6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować