Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 30.11.2005 o 18:15, Dzikq napisał:

Zamierzam się do kupna GW i mam takie pytanie... czy na lączach 128/64 kB gra pójdzie na tyle, że będzie można spokojnie
pograć?


Jak wiele razy było powiedziane - Gra chodzi idealnie na 128 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dist to dzielnice najwięcej ludzi jest w 1 i 2 tam najlepiej grać bo zawsze coś sprzedasz za dużą kase to co że sie długo ładuje ale ja to polecam.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2005 o 21:31, Cord napisał:

Dist to dzielnice najwięcej ludzi jest w 1 i 2 tam najlepiej grać bo zawsze coś sprzedasz za dużą kase to co że sie długo
ładuje ale ja to polecam.
Pozdro

Co do ilości ludzi się zgadzam. Jeżeli zaś chodzi o sprzedaż nie możesz przewidzieć gdzie będzie nabywca - to zależy od tego jacy są ludzie na districcie, a nie ile ich jest. Liczy się jakość, nie ilość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2005 o 20:10, Valed napisał:

> Zamierzam się do kupna GW i mam takie pytanie... czy na lączach 128/64 kB gra pójdzie na tyle, że będzie można spokojnie

> pograć?

Jak wiele razy było powiedziane - Gra chodzi idealnie na 128 :).


Świetnie, musze tylko do zbierać kase i zamawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2005 o 11:57, Jarzy napisał:

Na guilwars.pl piszą coś o gildiach "smerfach".Co to ma być za określenie i czego dokładnie dotyczy?Z tego co zrozumiałen
to ma coś wspólnego z niestałmi członkami danej gildii,ale o co dokładnie to nie czaje :/


Sporo gildii w celu testowania ludzi i buildó zakłada nową gildie aby ich główna nie straciła na ewentualnych przegranych. Nazwa Smurfs wzieła się od smerfów oczywiście, a chodzi poprostu o to, że jest "pod" główną gildią, jest "mniejsza" itp. Cały problem z nimi polegał na tym, że takie gildie będąc powiedzmy ok. miejsca 1000-2000 posiadały w swoim składzie ludzi, którzy pasowli bardziej do miejsca powiedzmy 1-100. Przez to słabsze gildie miały szanse trafić na starcie na zbyt silnych przeciwników lub gildie z ~500 miejsca mogły przegrać ze smerfem i stracić sporo pkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2005 o 21:31, Cord napisał:

Dist to dzielnice najwięcej ludzi jest w 1 i 2 tam najlepiej grać bo zawsze coś sprzedasz za dużą kase to co że sie długo
ładuje ale ja to polecam.
Pozdro


no niezabardzo...ja raz bylem na dist1 sam jeden a na innych (np. 6) była cała masa :) przynajmniej mi się to coraz czesciej zdarza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2005 o 11:58, Bartosz_Rain napisał:

> Dist to dzielnice najwięcej ludzi jest w 1 i 2 tam najlepiej grać bo zawsze coś sprzedasz za dużą kase to co że sie
długo
> ładuje ale ja to polecam.
> Pozdro

no niezabardzo...ja raz bylem na dist1 sam jeden a na innych (np. 6)
była cała masa :) przynajmniej mi się to coraz czesciej zdarza :D


Ja zawsze jak jestem to najwięcej jest na dist 1 a siedze na kompie prawie cały dzień.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm zaczynam żałować, ze nie zaczęłem liczyć czasu spędzanego przy trialu GW. Bo coś dużo go jest. Ale to chyba niemożliwe żeby mi przysłali normalny cd-key? Nie, niemożliwe. Mam juz 6 level i zaledwie parę (-naście?) uqestów wykonanych. Jestem jeszcze w prologu. hehe :-) Ale chyba jakąś informację dostane, że trial się kończy, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu Cię nie połączy. Ale czas Twojej gry możesz sprawdzić wpisując komendę /age . Ale zawsze możesz poczekać do wyjścia chapteru II - sądzę, że wtedy będzie masa GW w Polsce w sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2005 o 16:07, P3NCZUL napisał:

Ale pamiętaj, że to liczy czas wszystkich Twoich postaci w grze, a nie czas zalogowania.


Wiem wiem. I faktycznie, jeszcze nie ugrałem tych 10 godzin. :-) Troszkę mi jeszcze zostało, ale raczej szybko zniknie. A już zdobyłem nowe "ubranko" dla mojego wojownika/nekromanty. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2005 o 19:43, HumanGhost napisał:

No to trial mi się skończył. :-(( Szkoda, bo się rozkręcałem. Doszedłem do 7 levelu wojownikiem/nekromantą.


To teraz musisz sobie kupić pełną wersję ;D to taka świetna gierka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 09:47, HumanGhost napisał:

Kiedy wychodzi Chapter 2? W połowie przyszłego roku?


Chyba tak, ale dokładnej daty jeszcze nie podali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 09:47, HumanGhost napisał:

Kiedy wychodzi Chapter 2? W połowie przyszłego roku?

Widziałem coś wzmianki,że ma wyjść w marcu 2006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować