Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 14.07.2006 o 18:08, Jarzy napisał:

Robi róznice kiedy atakuje Cie kilku wrogów!

Kupujesz upgrade "of Warding" i lejesz sikiem prostym na spellcasterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak jestem pijany jak pisze tego posta,więc nie musze uapajać swojej postaci,żeby zobaczyć jak to jest.Nie ma to jabłuszko sandomierskie ;)
Co do grania defensywnego to wiem coś o tym i dlatego nie gine mimo,że gram wojaczką.Dziś robiłem Abbadons Mouth i zginąłem tylko raz.Uzxywałem cap sig+penetrating attack+sundering chop+auspicious carry+heal sig+sprint+rebirth i nie mieli na mnie siły.Bossa wojaka rozłożyłbym sam ,ale niestety frajer miał do pomocy mnicha mursaat :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 19:34, Krejt napisał:

> Robi róznice kiedy atakuje Cie kilku wrogów!
Kupujesz upgrade "of Warding" i lejesz sikiem prostym na spellcasterów.

To sprobuj obronić sie przed mesmerem z upgradem warding!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 23:22, Jarzy napisał:

To sprobuj obronić sie przed mesmerem z upgradem warding!

Nie muszę.
Nie farmię ciągle na jednej miejscówce jednym charakterem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że po to masz dwie profesje i dwie setki skilli z okładem, żeby móc sobie poradzić w każdych okolicznościach.
A nie ciągle klepać jeden pasek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do jasnej cholery AN wyprawia? Nie mogę w ogóle stworzyć nowej postaci PvP ani PvE! Do tego nie mogę wejść już na istniejące postacie (szczególnie mówię tutaj o jednej, która znajduje się w The Deep, a druga w Temple of Balthazar). Czy ktoś wie co oni robią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe uaktualnienie gry troche pochrzaniło gre!Z pewością na dniach pojawi sie pare mniejszych uaktualnien,bo ostatnie było duże,wiec na pewno nie ustrzegli sie błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez wkurzają te uaktualnienia. Przeciwnicy zaczynają się zacinać, raz sa tu raz są gdzie indziej. Wkurzające strasznie. W ogóle coś lagów się porobiło ostatnio. Ale zauważyłem ,ze złotka zaczynają mi częściej lecieć. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja odczówam bardzo często kilka razy prubuje coś zrobić i zakażdym razem nie wywala.A co do złotek to mi często wypadają ,ale zazwyczaj są cienkie i nikt ich niechce.
Zdażyło się wam na początku stwożonej postaci ,żę wypadł green? Mi się udało i miałem niezły start.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AN po prostu chce wykończyć swoją klientele głupimi updateami!Wkurza mnie to na maxa!Próbuje zrobić misje w Abbadons Mouth,ale w ciągu pierwszych 3 minut zawsze ktoś musi zostać odłączony!Co to ma być?Dzięki temu próbuje już 3h zrobić Abbadons Mouth i nic!

Adi->wiem,że nie jesteśmy w szkole,ale jak patrze na Twoje posty to mnie skręca!Średnio co 4 wryaz błąd ortograficzny!Żadnego wyrazu w któym można było popełnić błąd nie napisałeś tak jak trzeba!Weź kup lepiej słownik poprawnej polszczyzny,bo tego sie czytać nie da!A co do zielonych to w Factions łatwo można od nich zacząć.Wychodzisz z miasta-jest tam taki boss mnich-załatwiasz go i dostajesz Zuunjus Sanctuary dla mnicha.Słaba broń,ale dla początkującego sie nada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 14:48, Lord Snajperov napisał:

jak kupilem gre w empiku a w srodku nie ma karty aktywacyjnej to moge w empiku wymienic?? czy
musze odsylac do cdp?? bosh czemu tej firmie sie nigdy nic nie udaje

Skocz do Empiku,ale to może nic nie dać.Chociaż może sie zgodzą na wymiane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogą się nie zgodzić, jeśli będą mieli wątpliwości... Wtedy do CDP, tu juz na pewno powinni pomóc jeśli Empik nie podoła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze mogą stwierdzić,że Snajperov robi ich w balona i che tylko wyłudzić drugą karte aktywacyjną-i tak może sie zdarzyć.
Czy wiadomo coś,zeby można było dodatkowe miejsca na koncie na postacie kupić w Polsce?Miło by było jakbym nie musiał sie bawić w to z AN bezpośrednio.
AN uruchomiło już tajwańskie servery,bo widziałem "(...)Taiwan must win 1more time"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 18:17, Jarzy napisał:

AN uruchomiło już tajwańskie servery

Dobrych kilka tygodni temu. :)
Jest tam taka jedna gildia wymiataczy, która całkiem niedawno 7 razy z rzędu zdobywała HoH. Po czwartym komunikacie zaczeliśmy robić zakłady z kumplami z aliansu, czy uda im się ponownie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 18:17, Jarzy napisał:

Równie dobrze mogą stwierdzić,że Snajperov robi ich w balona i che tylko wyłudzić drugą karte
aktywacyjną-i tak może sie zdarzyć.


To właśnie miałem na myśli mówiąc o wątpliwościach ;)

Dnia 15.07.2006 o 18:17, Jarzy napisał:

Czy wiadomo coś,zeby można było dodatkowe miejsca na koncie na postacie kupić w Polsce?Miło
by było jakbym nie musiał sie bawić w to z AN bezpośrednio.


Chyba nic na razie nie wiadomo...

Dnia 15.07.2006 o 18:17, Jarzy napisał:

AN uruchomiło już tajwańskie servery,bo widziałem "(...)Taiwan must win 1more time"


Może jeszcze będzie "North Korea must win 1 more time".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować