Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Req.10 nie jest taki wspaniły.Nie jest xle,ale też nie na maxa.Katując do granic Sskaia dostałem od niego niedawno fioletową siekier,która jest praie idealna (perfekt vamp i defence i do tego 14>50)i miała req.8.Leży gdzieś tam w moich śmieciach,bo mi sie jej nie chce sprzedać.
Apropos farmu to udało mi sie dziś wymusić od Sskaia jego zielony miecz.Arrahhsh Mountaintclub wypluł w końcu swoją zieloną tarcze a Craw Stonereaper po serii 25 biegów na niego w końcu miał dosć i "wyskoczył" ze Stonereaper''a,którego dałem ziomkowi z gildii,bo on będzie grał necro.Ja też mam necro,ale skoro mój ziomek będzie teraz grał jako N to jemu bardziej sie przyda a ja swojego wyfarmie prędzej czy później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, do HoH nie idzie się po przedmioty tylko po to, aby zgarnąć Favor dla swojego kontynentu, żeby zdobyć Fame i takie tam pierdoły. Te przedmioty, które wyskakują z chestu to tylko taki mały dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja musze wyfarmic jednego drago flatbowa (non vamp) i Zielone Sai+5 do energi tylko ze problem jest, bo co ide gdzie jest ten boss to zanim tam dojde zabija go gang karpi assasinow :\\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 12:33, Bambusek napisał:

Factions po prostu wykorzystuje juz możliwości DirectX 9.0.

I?... ... Zadam to pytanie jeszcze raz: ''I...?'' ...

Fakt - Factions wykorzystuje mozliwosci DX9.0 jednak NIE WYMAGA ich do poprawnego dzialania (czy tez uruchomienia), wiec powyzsze bledy nie sa przyczyna tego typu karty ;)...

Dnia 16.07.2006 o 12:33, Bambusek napisał:

GF 4 MX jest zbyt słaby na to.

Jest za slaby... ale dopoki w wymaganiach nie pojawi sie informacja o koniecznosci posiadania karty kompatybilnej z Pixel Shaderami (wersja jakakolwiek) to jest to tak samo dobra karta do uruchomienia gry (i pogrania bez problemow) jak kazda inna

PS. Nie mowimy tutaj o JAKOSCI wyswietlanego obrazu, wiec prosze od razu nie czepiac sie powyzszego zdania, bo ''Przeciez w porownaniu do GF 10Ti4234xyc to ta grafa jest tak biedna jak...'' ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 14:07, DEViANCE napisał:

Wiesz, do HoH nie idzie się po przedmioty tylko po to, aby zgarnąć Favor dla swojego kontynentu,
żeby zdobyć Fame i takie tam pierdoły. Te przedmioty, które wyskakują z chestu to tylko taki
mały dodatek.

Weim,że do HoH idzie sie po Fame.Po prostu była nieścisłośc w Twojej wypowiedzi,bo przedmiot max to taki,który m.in. ma req.9

Baumbusek->to,że dla Ciebie ta karta to szajs to nie znaczy,że każdy musi tak uważać.Akurat nie miałem okazji sie z nią zetknąc,bo z GF2MX(nie pamiętam który to był,ale chyba 440)przesiadłem sie na Radeona 9100 a potem go zmieniłem na obecnego Radeona 9550.Te GF o którym piszesz był wersją oszczęościową,bo nie każdego było stać na lepsiejszą karte a ta była w miare dobra i cena też niewygórowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 15:11, Jarzy napisał:

Weim,że do HoH idzie sie po Fame.Po prostu była nieścisłośc w Twojej wypowiedzi,bo przedmiot
max to taki,który m.in. ma req.9


7;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 14:47, Bambusek napisał:

GF 4 MX to szajs i każdy to wie. Ta karta to największa pomyłka NVIDII.


Tu się nie zgodze. Najwiekszy szajs to GF 5200. Na tym to juz w ogóle niczego dobrego nie da się robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 15:30, HumanGhost napisał:

Tu się nie zgodze. Najwiekszy szajs to GF 5200. Na tym to juz w ogóle niczego dobrego nie da
się robić.


Czy ja wiem...?
Sam mam to coś (niestety, bo niestety, ale zmieniać nie mam po co) i jakoś mi GW chodzi. Tylko procek wysiada ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 15:18, Selv napisał:

7;)


Ekhm. Mówisz poważnie? Są przedmioty z max. statsami mające req. 8?! Ojej... ;)

PS Selv-(bez podlizywania się nikomu)-cytat "z Soleili" który masz w Podpisie to mój najlulubieńszy z Jej textów :P ! Kiedy przeczytałem go w oryginale (gadaliśmy na czacie nt. Prażynki [ach! XD ] i ktoś rzucił linkiem do tego topicu, o Pekin Zajazd bodajże) to ryczałem przez ładnych parę minut ^^ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poważnie poważnie. Taki Fellblade ^15% req 7 kosztowałby chyba Fowa, albo dwa. To jest dopieor perfekt.
Tarcze chyba też takie a ceny ich.... o matko ;)

Swoja droga, czekam na ogolny czat, świetna zabawa będzie. Co jak co, ale faceci tez lubia poplotkować :P
Tylko, ze na swoj sposob^^ Cytat świetny, mam go od chwili ujrzenia go, praktycznie minute po tym jak powstał =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 15:11, Jarzy napisał:

Baumbusek->to,że dla Ciebie ta karta to szajs to nie znaczy,że każdy musi tak uważać.Akurat
nie miałem okazji sie z nią zetknąc,bo z GF2MX(nie pamiętam który to był,ale chyba 440)przesiadłem
sie na Radeona 9100 a potem go zmieniłem na obecnego Radeona 9550.Te GF o którym piszesz był
wersją oszczęościową,bo nie każdego było stać na lepsiejszą karte a ta była w miare dobra i
cena też niewygórowana.


On był bardzo oszczędnościowy. Tak bardzo, ze aż wydajność miał na poziomie GF 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś w końcu stało sie to na co czekałem-Kurcickowie dostają po du*ie aż miło!Nie dośc,że wywalczyłem droge do Grenz Frontier to Kurzickowie dostali tam łomot w 3 z 4 bitew w których brałem udział!A ludzie twierdzili,że na tej mapie K mają łatwiej :) Buahahaha!Dostawali tak mocny łomot,że śmiać mi sie chciało :) Tak czy inaczej 10k Faction nabiłem :D

Nie był najlepszy-to fakt.Może NVidia chciała nabić sobie kiese marnym produktem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

byla to najtansza karta ze wsparciem (pelnym) dx9 ;)
innymi słowy, dla ludzi ktorzy chcili byc na "czasie".
W nowszych grach 5200 ma wydajnosc jak g4200 ti, tylko soft w srodku nowszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiek jak to się dzieje, ale prawie za każdym razem jak idę FoC''iem do AB to Luxoni nie zdobywają więcej niż 50 punktów. MM rozwalam szybko, oczywiście jeśli nie ma Taste. Warrior, Ranger czy Assassin dostaje Weaknes i już jego obrażenia są chorobliwie małe. Jedynie problemy pojawiają się z toucherem (korzystają obie strony) i dlaczego go jeszcze nie znerfowali :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej na solo bulid nie ma co liczyć :P
DEViANCE: coś kreciś z tym weaknesem na assasinie wiesz? :P
Albo walczysz z noobami.
1. Weakness zmniejsza tylko obrażenia bazowe broni czyli w tym wypadku 7-17 spada o 66% :>
2. Sila assasina polega na w ogromnym bonusie do skillsów, ten bonus jest nietykany przez weaknes :P
3. Zmieniło się cos i weakness dziala na dmg dodawany przez skillsy? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie coś nie istnieje :P
Po 1, 2 3 itp godzinach automatycznie będzesz dostawał informacje o mijanym czasie w grze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować