Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 03.12.2005 o 22:07, HumanGhost napisał:

Ja grałem wojownikiem/necromantą i powiem Ci że fajnie to wyglądało. W prologu można zostac necromanta w Ashford Abbey a
Katakumbach. :-)


THX jeszcze tylko znajde katakumby i jest fajnie
JAKI jest wasz najszybszy/najefektowniejszy sposub na kase? prosze o pomoc ja mam 13lvl i muj rekord to 1,5k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA sam gram wojownik/mensmer i jestem zadowolony(chodze z hammerem) bo jak walne z hammera to zadaje dużo obrażeń a przed walką osłabiam wroga lub wzmacniam siebie!!!!!!!!!
Radze wyprubować!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 22:11, Solstheim napisał:

prosze o pomoc ja mam 13lvl i muj rekord to 1,5k

Hmm, w prologu dobiles do 13 lvlu i masz do tego 1.5k kasy ?! Kurde, mi by sie nie chcialo ;). W sumie i tak wiekszosc ludzi konczy prolog w okolicach 7-8 lvlu. Powiedz mi gdzie zbierasz doswiadczenie?? Ciagle na Charry chodzisz ;P??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 22:16, Piotrek K. napisał:

> prosze o pomoc ja mam 13lvl i muj rekord to 1,5k
Hmm, w prologu dobiles do 13 lvlu i masz do tego 1.5k kasy ?! Kurde,
mi by sie nie chcialo ;). W sumie i tak wiekszosc ludzi konczy prolog w okolicach 7-8 lvlu. Powiedz mi gdzie zbierasz doswiadczenie??
Ciagle na Charry chodzisz ;P??


Qrcze kto ci powiedział że to w prologu. Ja pisze gdzie można w prologu znależćnecro bo gram od nowa , a 13lvl to mam już po prologu (i to dawno jestem jużw tych lodowych górach krasnoludów) i tylk o1,5k a z prologu wyszedłem na 7lvl!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 22:19, Solstheim napisał:

Qrcze kto ci powiedział że to w prologu.

Ehh, moj blad :/. Wczesniej sie pytales o prolog i nie pomyslalem, ze mozesz miec druga postac ;) :)

Co do kasy to przynajmniej narazie polecam jako tako podroz w okolicach Serenity Temple (oczywiscie samemu, bo inaczej to sie mija z celem :)) i zabijanie Storm Eyes i Stone Elementali jesli oczywiscie dasz im rade, bo nie pamietam dokladnie w ktorym momencie tam lazilem :/. Ale gdzies tak w okolicach tego poziomu raczej). Tak mniej wiecej po sciezce podanej na screenie. Tylko nie atakuj zbyt duzej liczby wrogow bo sobie nie poradzisz :/

PS. Do W/Me nie musisz mnie przekonywac. Moja pierwsza postac ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram W/Mo i ten układ mi najbardziej odpowiada raz że zadaje dużo obrażeń dwa zawsze moge sie uleczyć z prologu wylazłem z 7lvl i miałem coś ponad 1k kasy teraz już mam 20lvl i w całej mojej grze zdobyłem 25k kasy i niemam pojęcia skąd wziąść wiecej mam duzo przedmiotów złotych zielonych ale nikt niechce kupywać jak ktoś z was jest zainteresowany to mój nick w grze to "Sir Angello"
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To proste, że nie chce kupować. Albo ma znacznie lepszą broń/pancerz/runę lub sam chce coś takiego właśnie sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 21:58, Solstheim napisał:

a i jeszcze jedno co jest lepsze waszym zdaniem wor/nec czy r/nec?!!!!!!!!!!!!!

Powiedzialbym,że R/N.Sam mam R/N i nie narzekałem jeszcze nigdy.Choć przyznam,że używam tylko umiejętności R to czasem jak trzeba pomóc drużynie to biore coś z magii krwi.Szczególnie przydatne Well of Power i Well of Blood.Jeżeli wróg tworzy dużą ilość ożywińców jak np.koło Sorrow''s Furnace jest dużo Gnasherów,którzy wzywają dużo Bone fiendów to bardzo sie przydaje soul feast do niszczenia trupów.Co prawda ani R ani N nie są zbyt chętnie brani do drużyn,ale pod koniec gry R/N naprawde dobrze sobie radzi :> Spróbuj a przekonasz się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno zacząłem grać w GW. Mam 2 pytania. Pierwsze wyjątkowo lamerskie:

- Jak odłączyć się od gildii?

Drugie:

- Czy można stworzyć 2 konta w ramach jednej gry? Gram sobie razem z bratem i jak on dołącza do gildii to moja postać też, zresztą wspólny storage i w ogóle.

PLZ o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 12:17, sathorn1 napisał:

Niedawno zacząłem grać w GW. Mam 2 pytania. Pierwsze wyjątkowo lamerskie:

- Jak odłączyć się od gildii?


Wciskasz klawisz "G". Pokazuje Ci się zakładka z wszystkimi z Gildii, klikasz obok swojej postaci na "Leave Guild" i już :)

Dnia 04.12.2005 o 12:17, sathorn1 napisał:

Drugie:

- Czy można stworzyć 2 konta w ramach jednej gry? Gram sobie razem z bratem i jak on dołącza do gildii to moja postać też, zresztą wspólny storage i w ogóle.


Można, ale... musisz mieć kolejną grę. Jedno Guild Wars = jedno konto = 4 postacie/konto. To jest właśnie ten mój nielubiany aspekt, że jak wchodzę do Gildii to każda postać już w niej jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 12:20, Stein napisał:

Można, ale... musisz mieć kolejną grę. Jedno Guild Wars = jedno
konto = 4 postacie/konto. To jest właśnie ten mój nielubiany aspekt, że jak wchodzę do Gildii to każda postać już w niej jest :/


No, a niby jak to sobie wyobrażasz? Przecież gdyby każda postać mogła być w innej gildii, to można by robić mnóstwo przekrętów jak choćby podgląd buildu danej gildii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Draghmar ma racje.Jakby każda postać była w innej gildii to byłoby to nieco dziwne i zupełnie załamałoby "gildiowanie" za sprawą szpiegów :/ Co do ilości postaci to Chapter 2 ma podobno rozszerzyć ilość dostępnych miejsna postacie.Nie wiem do ilu,ale chodzą takie słuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jarzy & Draghmar --> Po prostu grałem bardzo długo w World of Warcraft i tak tam nie ma. Jedna postać = Gildia X, druga postać = Gildia Y. Dlatego jestem przyzwyczajony do takiego, a przeszedłem na GW, bo na WoW kasy na razie nie chce wydawać. Oszczędzę trochę i znów przejdę na WoWa :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ilością zadawanych obrażeń i specjalnymi właściwościami (np. bonus do życia, do obrażeń pod jakimś warunkiem), w wypadku zielonych itemów jest ich skumulowanych kilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach, ten brak edycji postów...
To może również być po prostu kwestia farbek (Vials of Dye), które można kupić zarówno od graczy jak i komputerowych handlarzy.

A zielone przedmioty (jeśli chodzi o kolor jego nazwy) to najlepsze sprzęty w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjonuje sobie zbroje za 15k jedna cześc mam juz dwie i dowiaduje sie ze ta zbroja za 15k (Armor 85 +10) niejest najlepszą w grze słyszałem ze jest jeszcze Armor coś powyżej 100 czy to prawda i gdzie taki znaleść??
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbroja z największym armorem (nie wiem o konkretnie jakim, bo to zależy do klasy) jest do kupienia w Droknar''s Forge. Są też droższe ale one różnią się tylko wyglądem nie pancerzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 06:58, Cord napisał:

Kolekcjonuje sobie zbroje za 15k jedna cześc mam juz dwie i dowiaduje sie ze ta zbroja za 15k
(Armor 85 +10) niejest najlepszą w grze słyszałem ze jest jeszcze Armor coś powyżej 100 czy
to prawda i gdzie taki znaleść??
Pozdro


Pierwsze słysze, aby były zbroje, które mają powyżej 100 armoru. Najlepsza jest w Droknar i tam są tylko maksymalnie 85 + 10(zależy). Być może ktoś użył jakiś run, o których nie słyszałem, ale w to wątpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować