Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

W sumie, mogliby srobić jedną jedyną rzecz. Zamienić VB&T ze skill na spell. W sumie, to jedyne radykalne wyjscie i ograniczy uzywalność tego skillsa tylko przy R, jako ze tylko on czerpie kozysci z obecnej budowy tego skillsa. Wiem, jestem geniuszem, ide sie zapisac do AN :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mozemy polecic bo nie wiemy jakie postacie ludzisz, jaki styl gry preferujesz.
Wybierz postac ktora Ci najbardziej pasuje i po prostu graj. Sam wybierzesz skillsy ktore Ci sie spodobają.

Pora wstać, ubrać się i umyć :P
Obudzić się tak do końca^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 10:31, Hill napisał:

chciałbym sie dowiedzieć czy jest jusz polska wersja GW??


Jeszcze nie ma, ale coś mi sie kojarzy że będzie jesienią, może wraz z nowym dodatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie umiemy czytać,co?Ten tytuł,żeby dostać trzeba zdobyć "ciurkiem" pewną ilość doświadczenia!

Krejt->pustynia jest beznadziejna z bieg po hydrach za długi!PRzebiegniesz sie 10 razy po Craw Stonereaperze w FActions i jak masz troche szczęścia to wpada stonereaper(15-20k na guru) i do tego troche glittering dust(dobrze schodzi).Do tego troche granitu,pare przedmiotów z klasy "precious" no i czasem na maxa wypasiona fioletowa lub złota broń.

Selv->zwiększenie kosztów energii dla touchera niestety osłabiło by go znacznie,bo zauważ,że expertyza działa tylko na skkille łucznika.Skille necro kosztują 100% i expertyza nie wpływa na nie.
Napisałeś,że survivor to raj dla farmera.Wiem,bo farmerzy klepią dużo doświadczenia na farmieniu bez jednej śmierci.Tylko czy można zrobić to w pewnym momencie ciągiem mając ileś tam śmierci?Na Gw.pl napisali,że nie można mieć anbi jednej śmierci rzez całą gre,żeby dostać ten tytuł.O co w tym chodzi?Troche bez sensu!

AN zamiast nerfować wszystko co jest za dobre mogliby wprowadzić dla paska ze skillami coś na kształt "weapon sets" dla brobi.Troche mnie wkurza,że np.do farmienia musze cały pasek zmieniać a po farmieniu jak che przechodzić dalej gre znowu musze wszystko zmieniać.AN mogło by wprowadzić liste do zmiany buildów.Wrzucało by sie na takie "build set" interesującą nas kombinacje skillów i później trzeba by było zmienić ewentualnie tylko atrybuty i broń.Wtedy była by na maxa wygoda.Chce walczyć mieczem-zestaw nr.1!Chce farmkić Stonereapera-zestaw 4,chce lecieć przez gre z toporem-zestaw7! itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 12:58, Jarzy napisał:

Selv->zwiększenie kosztów energii dla touchera niestety osłabiło by go znacznie,bo zauważ,że
expertyza działa tylko na skkille łucznika.Skille necro kosztują 100% i expertyza nie wpływa
na nie.


Wpływa. Ekspertyza obniża koszt wszystkich umiejętności, ataków, glifów, przygotowań, rytuałów natury, okrzyków, postaw i pułapek, nie tylko rangera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 02:20, Jarzy napisał:

Gdzie jest lepiej zdobywać factions points?W Aspenwood czy w zwykłym AB?Słyszałem od ziomków,że
Aspenwood jest troche bardziej skomplikowany,ale dostaje sie 700pkt a w zwykłym AB dostaje
sie 1250 za jedną wygraną bitwe.

O co chodzi z tytułem "Survivor"?Napisali na gw.pl.że trzeba zdobyć określoną ilośc doświadczenia
bez jakiejkolwiek śmierci.Moja postać ma 150 razy nabitą śmierć.Czy jeżeli teraz zdobęde 140k
doświadczenia bez 1 śmierci to dostane tytuł survivor czy przez całą gre nie moge zginąć?


zeby dostac tytul musisz miec 140k/500k/1337k i licznik smierci musi wskazywac 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 13:41, Arkadiusz napisał:

zeby dostac tytul musisz miec 140k/500k/1337k i licznik smierci musi wskazywac 0


Chyba trochę zagmatwanie napisałeś, bo niemożliwym jest aby mieć tyle doświadczenia i nie miec na koncie śmierci. Chodzi o to żeby zebrać tyle doswiadczenia bez śmierci a nie o to aby mieć zero śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czym róznią sie(oprócz orodzaju obrażeń od żywiołów)ulepszenia do broni:fiery,icy,schocking i ebon?Które z tych ulepszeń jest najmniej przydatne?Jakie korzyści będe miał używając poszczególnych ulepszeń?Czy jeżeli będe atakował bronią z ulepszeniem fiery jakiegoś ognistego łebka to będe zadawał mu mniejsze obrażenia?Jak do tej pory przydało mi sie tylko ulepszenie icy do miecza w Hells Precipice-do rąbania tytanów.Teraz mam 3 ulepszenia do szytletów:fiery,icy i ebon.Opłaca sie je wsadzić do szytletów?Od razuy zaznaczam,że pytam TYLKO o te te ulepszenia i nie chce odpowiedzi typu "kup se sundering ,bo są najlepsze!".
Zgubiła mi sie strona z cennikiem upgradeów-mógłby mi ktoś podać link?

Human Ghost->to w końcu przez całą gre nie można zginąć czy można zginąc,ale potem trzeba ciurkiem zebrać np.140k xp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 14:05, Jarzy napisał:

Czym róznią sie(oprócz orodzaju obrażeń od żywiołów)ulepszenia do broni:fiery,icy,schocking
i ebon?Które z tych ulepszeń jest najmniej przydatne?Jakie korzyści będe miał używając poszczególnych
ulepszeń?Czy jeżeli będe atakował bronią z ulepszeniem fiery jakiegoś ognistego łebka to będe
zadawał mu mniejsze obrażenia?Jak do tej pory przydało mi sie tylko ulepszenie icy do miecza
w Hells Precipice-do rąbania tytanów.Teraz mam 3 ulepszenia do szytletów:fiery,icy i ebon.Opłaca
sie je wsadzić do szytletów?Od razuy zaznaczam,że pytam TYLKO o te te ulepszenia i nie chce
odpowiedzi typu "kup se sundering ,bo są najlepsze!".
Zgubiła mi sie strona z cennikiem upgradeów-mógłby mi ktoś podać link?

Human Ghost->to w końcu przez całą gre nie można zginąć czy można zginąc,ale potem trzeba
ciurkiem zebrać np.140k xp?



Musisz zebrać 140K nie ginąc WOGÓLE na jedne postaci . To jest równo 20 lvli

Ponawiam pytanie o cennik upgradów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 13:54, HumanGhost napisał:

> zeby dostac tytul musisz miec 140k/500k/1337k i licznik smierci musi wskazywac 0

Chyba trochę zagmatwanie napisałeś, bo niemożliwym jest aby mieć tyle doświadczenia i nie miec
na koncie śmierci. Chodzi o to żeby zebrać tyle doswiadczenia bez śmierci a nie o to aby mieć
zero śmierci.


o to wlasnie chodzi ze musisz miec ZERO smierci :P (po zdobyciu pierwszych ok 15k expa pojawi sie pasek w tytulach i bedzie rosnal do momentu pierwszej smierci; po pierwszej smierci pasek sie zatrzyma i ewentualny tytul ktory dostaniesz juz ci zostanie)

http://gw.gamewikis.org/wiki/Title#Survivor_title_track

"To gain the following titles, you must obtain the experience required and the command /deaths must return a zero. Once the title is earned, it will not be lost upon death. However, your progression towards the next title halts."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jarzy: jako, że tytuły weszły niedawlo, muszą być aktualne wstecz czyli oddziwływać na postacie załozone wczesiej. Nie wiem czy istniał ktoś kto nie padł ani razu. Tytuł dostaje się po zyskaniu 140k BEZ smierci w tym czasie. Potem 500k itp.
Co do upgradów typu elemental. Są umiejetnosci które działają na dany typ obrazeń broni (elementalista ma takie,Conjure Lightning) albo na przykład necro ze swoim sphinal coś tam (interupt kiedy przeciwnik dostaje zimnem).
Poza tym, typ elemental omija cześc pancerza wojownika (dobre na pvp, na pve sie na to nie patrzy) ponieważ wojownik ma pancerze np 80+20 fizyki,albo mnicha (60+10 fizyki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 14:16, Selv napisał:

Jarzy: jako, że tytuły weszły niedawlo, muszą być aktualne wstecz czyli oddziwływać na postacie
załozone wczesiej.


wstecz dzialaja tylko te ktore byly liczone, bo np ja wygralem dwa razy 10(a nawet wiecej:P) walk pod rzad, ale to bylo przed wprowadzeniem tytulow i tego nie zaliczylo do tytulu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to zdecydujcie sie!Mam 15o śmierci na jednej postaci-czy jeśli od tego momentu zdobęde bez jednej choćby śmierci 140k doświadczenia to dostane survivor czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 14:39, Jarzy napisał:

No to zdecydujcie sie!Mam 15o śmierci na jednej postaci-czy jeśli od tego momentu zdobęde bez
jednej choćby śmierci 140k doświadczenia to dostane survivor czy nie?


Aby móc zdobyć tytuł musisz po wpisaniu komendy /deaths otrzymać okrągłe 0 ;D To wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować