Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

To tak to wygląda? Hehehe, a ja sądziłem, że posiadacze Factions mają aż tak wielki Bonus, że mogą chomikować w ten sposób nieograniczone ilości materiałów :) ! Noo, troszkę mi lepiej :D !

PS Dla Touch Rangera-czym można zastąpić Vampiric Bite (nie mam GW: F)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dam swój build dla touchera, bo widzę, że macie problemy. Ostrzegam ,ze jest to mój build - jakikolwiek podobny czy taki sam by wcześniej istniał to ja go nie znałem.

1. Throw Dirt
2. Whirling Defense
3. Barber Signet
4. Touch of Agony
5. Vampiric Touch
6. Life Siphon
7. Blood Renewal
8. Troll Unguent

Opis na przykładzie farmu Sand Drake''ów - Rzucamy 6 na jednego lub na oba smoki jak sa dwa. Wciskamy szybko 7 i skupiamy się na jednym na razie smoku. Trafiamy go 3 a potem spamujemy 4 i 5 nawzajem. Dla potrzeby można zarzucić 1 lub 2 jesli smoków jest więcej albo trafimy na bossa. Troll właściwie rzadko sie przydaje ale lepiej mieć.
W ten sposób można w 25 minut zabić jakieś paredziesiąt smoków i oczyścić teren przy Elona Reach. Jak widać build nie posiada żadnego elita, dlatego jest dobry dla początkujących nie majacych jeszcze złapanych elitów. Oczywiście mozna dowolnie zmieniać. Ale założenie pozostaje takie samo. Dodam, ze jeden smok pada po ok.15 sekundach. Dwa naraz w minutę. Trzy trochę dłużej - ok. 2 minut. A cztery cięzko jest zabić naraz, ale w takich gromadach nie chadzają. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

25 minut? :P
Przecież zaraz wyskoczy Jarzy i zakrzyknie "Tak długo? Ja w tym czasie mogę ubić pięćdzieśnascie razy Jakiegoś-Tam-Bossa-Przy-Wyjściu-Z-Outpostu!". :D
Ale faktycznie, granie touch rangerem na takich Random Arenach jest ZA proste. Z drugiej strony fajnie się ich trzepie Diversion. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 19:15, MonkOfWar napisał:

PS Dla Touch Rangera-czym można zastąpić Vampiric Bite (nie mam GW: F)?


Możesz zastąpić Touch of Agony, ale wtedy nie wysysasz życia i zadajesz tylko 50 dmg. Nie jest to najlepsze ale da się grać. Musisz rzucać na przemian Vampiric Touch i Touch of Agony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 17:43, HumanGhost napisał:

Może po prostu nie umiesz grać toucherem? Toucher jest świetny, ale właśnie łatwo można go
załatwić jak się pozna o co chodzi. Aczkolwiek jak grałem nim na PvP to szło bardzo dobrze.
Wojownicy uciekali az miło.

Wojacy sie boją-to fakt.Ale necrosi sie już nie boją,bo jak sie zbiorą to jak mi walną degen -10 to długo nie zyje :/
Najwyraźniej nie umiem grać.

Jozeph->ale mnie bardziej interesuje,żeby zabijać innych niż latać i przejmować punkty konotrolne :/

Krejt->fakt faktem Stonereapera ubije w tym czasie ponad 10 razy,ale już nikt nie kupuje jego laski,bo za łatwo ją zdobyć.Sam mam Stonereaperów 5 w schowku i nie chcą zejśc :/ Ponieważ nie mam innych pomysłów na farm a solo FoW jest za długie to pewnie zabawie sie w farmienie Rejków koło Elony.Devourery też da sie czyścić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 19:25, HumanGhost napisał:

Dobra, dam swój build dla touchera, bo widzę, że macie problemy. Ostrzegam ,ze jest to mój
build - jakikolwiek podobny czy taki sam by wcześniej istniał to ja go nie znałem.


A na co Ci Barbed? On ma tak straszny czas rechargu, że nie warto go brać, wrzuć tam lepiej Offering of Blood, tylko wtedy będzisz miał dość many.

Sprawny toucher bez skilli z obu kampanii po prosu nie istnieje, można grać quasi-touchem, ale to nadal nie ma takiej siły. A na PvP po prostu Ciebie przejadą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 19:14, HumanGhost napisał:

Kurcze, czy komuś dziala gwonline.pl? Bo cos nie chce mi się ostatnio załadować a są mi potrzebne
opisy misji.

Mnie też nie chce się załadować. Nie tylko ty masz taki problem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 20:14, DragonLord napisał:

A na co Ci Barbed?


To build specjalnie na smoki, mozna go zmieniac. Wziąłem Signet bo używa się go na poczatku zadajac obrażenia zanim jesazcze smok podbiegnie. A zanim podbiegnie to juz nie ma 1/3 życia. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 20:37, HumanGhost napisał:

> A na co Ci Barbed?

To build specjalnie na smoki, mozna go zmieniac. Wziąłem Signet bo używa się go na poczatku
zadajac obrażenia zanim jesazcze smok podbiegnie. A zanim podbiegnie to juz nie ma 1/3 życia.
:-)


Skoro tylko na smoki, to po co throw dirt? On jest zupełnie zbędny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zamierzam kupic GW z dodatkiem i szukam ciekawych informacji czy jest lepsza polska strona od tej www.guildwars.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.07.2006 o 22:05, DragonLord napisał:

Skoro tylko na smoki, to po co throw dirt? On jest zupełnie zbędny.


Ee, smoki atakują wręcz chyba, słabo bo słabo, ale może po to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na taki build dla woja??:

1. Warrior''s Endurance (elit)
2. Healing Signet
3. Healing Breeze
4. Gash
5. Hamestring
6. Final Thurst
7. Doylak Signet
8. "I Will Avange You!"

Mi sie bardoz on podoba. W kilka sekund rozwalam nim impy przy krycie, a nawet niekiedy uda sie pokonać te przy copperhammer.:) Z tym buildem zginąłem może 2/15 razy. Bardzo mi sie podoba :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 23:15, Krejt napisał:

No Panowie, powiedzcie, tak z ręką na sercu, który z Was ma taki szpanerski armor z kmamuflażem?
;)

Hehehe,dobre!Ciekawe jak to zrobiłeś?Wszedłeś w krzaczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Po co Ci gash skoro nie masz jak zarzucić bleeda?
A IWAY to na peta trzymasz? Bo to chyba build do farmu solo jak rozumiem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, na pewno nei do solówki. Postaram sie go używać w teamach też. Gash mam poto, bo kiedy przeciwnik ma juz bardzo mało życia, wtedy akurat mam napełniony gash i go zabijam. Proste. A IWAY poto żeby energie dostać.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 23:40, Jarzy napisał:

Hehehe,dobre!Ciekawe jak to zrobiłeś?Wszedłeś w krzaczek?

Brawo szerloku. :)
Akurat się znalazł jeden pasujący do wzrostu.

Jeśli przytrafi się Wam jakaś śmieszna sytuacja, to strzelcie screena i wrzućcie do tematu. Wniesie to troszkę kolorytu w te twarde męskie pogaduszki o farmie i buildach. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 00:05, graczomaniak napisał:

Nie, na pewno nei do solówki. Postaram sie go używać w teamach też. Gash mam poto, bo kiedy
przeciwnik ma juz bardzo mało życia, wtedy akurat mam napełniony gash i go zabijam. Proste.
A IWAY poto żeby energie dostać.:))


Ale żeby gash zadziałał gośc musi mieć bleeding, więc musisz liczyć, że ktos z teamu go zapuści na przeciwnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować