Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 19.07.2006 o 19:25, HumanGhost napisał:

3. Barber Signet

Teraz będe chamski:barber signet?Rozumiem,że powoduje on zrobienie wrogowi super fryzury i on sam sie poddaje i daj Ci wypaśne prdzemioty?(barber=fryzjer a Tobie chodziło o barbed=kolczasty).

Krejt->chcesz mieć zabawny obrazek?Prosze bardzo!Oto moja wojaczka(Kara Strife).Ciekawe co by sobie normalny człowiek nie grający w GW pomyślał o tym co ona trzyma w rękach?A to tylko niewinna esencja z Eidolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DragonLord -->> Zapomniałem powiedzieć, że na Pustyni można spotkać scaraby i devourery i to na nie jest throw dirt. Inaczej przeżycie byłoby trudne dość.

Jarzy -->> Zastosowanie Barber Signet juz wyjaśniałem. Wciskałem różne rzeczy na to miejsce, ale jakoś nic się lepiej nie sprawdzało. Gram Rangerem jakbyś zapomniał i nie mam tyle many co normalny Necromancer. Wskuetk czego czas rzucenia BS pozwala na doładowanie many i wykończenie smoka. Ale stosuję go głównie jest więcej niż jeden smok. Wyszedłem z założenia, że w grze nie ma bezużytecznych skilli. Jak się pomyśli to kazdy moze sie przydać. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mu chyba nie o użytecznośc skilla, tylko o to, ze piszesz Barber (Fyzjer) Signet, a powinno byc Barbed Signet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 10:26, Gothicman2 napisał:

Mam pytanko a w guild wars faction to jak sie kupi to mas ie te wszystkie klasy postaci (wojownik,itp.)
czy tylko te 2 nowe z guild wars faction?


Masz wszystkie klasy do wyboru, ale te z podstawki mają trochę ograniczony zasób skilli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 00:10, graczomaniak napisał:

Ale adrenaline i tak dostaje jak walcze i obrywam.:)


Chyba nie rozumiesz, Gash zadaje dodatkowe obrażenia i powoduje głęboką rane TYLKO, jeśli przeciwnik krwawi. W przeciwnym wypadku jest liczony jako normalne uderzenie. Do tego na co Ci Hamstring w PvE? Kosztuje krocie many a efekty mizerne, lepiej włóż w to miejsce Sever Artery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm faktycznie. Dopiero teraz to zauważyłem. To teraz już wiem czemu powiedział, że będzie chamski.

Spóźniona odpowiedź: ha ha.. bardzo śmieszne. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To było bardziej ironiczne niż chamskie ;) Nie lepiej zastosować na smoki itp.standardowy build dla touchera:vamp bit+touch,vamp gaze(to jest moja modyfikacja),dodge,whirl defence,offering of blood,barbed signet,throw dirt?Myśle,że nie musiałbyś nawet stosować throw dirt jakbyś walczył z 2 lub nawet 3 smokami.A scarabów byś po prostu unikał :)

Garczomaniak->doczytaj dobrze opis Gash->nie ma kraweinia-nie będzie głębokiej rany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jeśli ten atak trafi Krwawiącego(Bleeding) przeciwnika, uderzasz za +5-17 obrażeń i zadajesz mu Głęboką Ranę(Deep Wound), obniżając jego maksymalne życie o 20% na 5-17 sekund."

Doczytałem i teraz rozumeim. Poprostu zapomniałem o bleeding, a zasugerowałem sie tym, że jest na adrenaline.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie po co mi zmieniać coś co się świetnie sprawdza? Zero problemów ze smokami, nawet jak są dwa lub trzy. Ten build jest dla mnie optymalny i nie chce mi się już bawić ze zmianami. Jak nie mam kasy to dwa-trzy farmy na smokach i już jest kasa. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo może akurat to co Ci proponuje będzie o wiele szybsze?Jak Cie wezmą devourery to dajesz im whirling defence i rzucasz po kolei skille ssące życie!Lubiłem kiedyś farmić smoki i mam do nich sentyment :) Ale jeśli już farmić to wole farmić ulepszenia do broni-czasem wypada taka rzadkośc,że aż sie oczy cieszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 15:10, Jarzy napisał:

Bo może akurat to co Ci proponuje będzie o wiele szybsze?Jak Cie wezmą devourery to dajesz im whirling defence i rzucasz po kolei skille ssące życie!


Szybsze? Nie sądzę. Poza tym Whirling Defense daje tylko 75% szans, ze rzucania skilla nie przerwie mi devourer a Throw Dirt daje 100% pewności. Poza tym mam Life Siphon, który rzucony dwa razy pod rząd zapewnia właściwie nieśmiertelność, bo nie są w stanie mi nic zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 15:42, HumanGhost napisał:

Szybsze? Nie sądzę. Poza tym Whirling Defense daje tylko 75% szans, ze rzucania skilla nie
przerwie mi devourer a Throw Dirt daje 100% pewności. Poza tym mam Life Siphon, który rzucony
dwa razy pod rząd zapewnia właściwie nieśmiertelność, bo nie są w stanie mi nic zrobić.


Konkretnie - 90% pewności, aż można się zdziwić, jak często to 10% wypada czasami. A Devourery mają tylko 1 interrupta, którego spokojnie można ominąć np. waląc Barbedem a potem odchodząc krok w tył, w większości przypadków dostaniesz interrupta jedynie jako "normalny" atak, ponieważ sam przestaniesz rzucać sygnet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 17:24, LoVi napisał:

Jak moge szybko zarobic troche kasy w Factions (jak farmic to gdzie konkretnie)???

Polecam iśc z Senjij Corner do Xquang Skyway(jakoś tak sie pisze-troche trudno zapamiętać te nazwy)i klepać tam Verminy.Build taki sam jak na trole.Do mordowania używa sie w nim miecza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strzele noobowym pytaniem - ile osobowa (tak mneij wiecej... 10 czy 50) liczy dobra gildia pvp, gvg w guild wars, z regularnymi treningami itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaaarrgghhhh... znowu mnie wkurza debilizm ludzki. Gram sobie misje w Aboandon''s Mouth i dwójka graczy sie odłącza stwierdzając, że nie mamy szans. Potem jeszcze jeden. W końcu zostaliśmy w trójkę i monk henchowy. Oczywiście nie daliśmy rady dwóm bossom w forcie. A jakby sie wcześniej ludzie nie odłączyli to byśmy dali radę. Tragedia, debilizm i idiotyzm w trzech słowach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować