Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Jest to nie tyle noobowskie co głupie pytanie!To,czy gildia jest dobra nie zależy od ilości osób.Choć z pewnością im wiecej osob masz w swojej ekipie tym lepiej.Moja gildia liczy w całości 9 osób.Z czego tylko ja i jeden ziomek gramy regularnie.GvG nigdy razem nie graliśmy.Na PvP też nie braliśmy wspólnie udziału.Ale gildia jest i tak git,bo przynajmniej dobrze sie z tymi ziomkami znam.Są gildie po 100 osób,ale takie gildie są zwykle bezosobowe,bo jest tyle ludzi,że nie sposób ich poznać.Jeśli chcesz sie dowiedzieć czy dana gildia jest dobra to po prostu zapytaj o ranking i rating.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO szkoda, że jest tak mało gildii 100 osobowych. Takich Pure 4 fun :) - Nie gram dla PvP - gram głównie dla PvE, ale jeżeli - powiedzmy kilku graczy skrzyknie się, że idą na Tomby - kto chce grać niech przyjdie tu a tu - i jest dobrze ^^ - Nic na siłę. Na guild czacie cały czas by się coś działo... Byłoby fajnie :)

Zna ktoś gildię 80+ ? Niekoniecznie Polska - I know english.... I hope so ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie było to głupie pytanie z perspektywy ex gracza WoWa :)

Tam, aby grać "pro" w end gamingu trzeba mieć gildię 60-80 osobową. Dlatego zapytałem, jak to wygląda w GW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 22:08, graczomaniak napisał:

Do GvG i tak walczy się 8 na 8.:)


w guildi 80 osobowej latwiej zebrac w tym samym czasie 8 graczy niz guildi 10 osobopwej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby grać pvp wystarczy mieć 8 osób które grają często i stawiają się na treningi najlepiej codziennie. Najbardziej optymalna liczba to chyba 16-20, bo wtedy można grać sparingi między sobą w gildii.

KrisK91 --> Polską gildią która ma koło 100 osób jest chyba OLD, ale tam przyjmują tylko osoby w wieku 25+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 22:37, Jozeph napisał:

Najbardziej optymalna Buahahaha!

To tak jak cofać do tyłu!Cieszy mnie czasem stylistyka wypowiedzi niektóych forumowiczów.
Ja preferuje swoją mała gildie ponad jaką dużą,bo w mojej jest swojsko :) Znamy sie z ziomkami,pomagamy sobie i każdy jest hepi.Jeden mój ziomek pomaga mi swoim mniechem gdzieniegdzie.Ja mu dałem w prezencie Stonereapera,bo zaczął grac necro i jest git!
Kiedyś mieliśmy inną gildie,ale lider sie rozmyslił i rozwiązał tą gildie.Wstąpiliśmy wszyscy razem do dużej gildii,ale to nie było to!Ziomek założył własną gildie i tak sobie w niej bytujemy teraz(lider poprzedniej też w niej jest).
Granie powinno dawać przyjemność.Czasem wydaje mi sie,że 100 osobowe "kombajny PvP"zapominają o tej radości i idą tylko na ilość członków a nie jakość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadam Wam jeszcze jedno pytanie.

Kiedy grałem w WoWa wkurzalo mnie w pvp to, iż aby utrzymać rangę musiałem cały czas grać. Jeśli powiedzmy po 3 miesiącach ostrej gry non stop O.o ktoś zdecydował się zrobić wakacje miesięczne, jego praca i ranga przepadły.

Jak z tym jest w GW? Zarówno jeśli chodzi o rank indywidualnie jak i rating całej gildii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rangu swojego nigdy nie tracisz. Możesz zdobyć np. Rank 6 (Deadly Heros) i przerwać granie na ile chcsz, nic Ci nie zniknie. Co do gildii, to chyba się rating zmienia jak sie dużo nie gra GvG.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 02:23, Jarzy napisał:

Granie powinno dawać przyjemność.Czasem wydaje mi sie,że 100 osobowe "kombajny PvP"zapominają
o tej radości i idą tylko na ilość członków a nie jakość!


Nie ma 100 osobowych "kombajnów pvp". Żeby grać dobrze pvp trzeba ćwiczyć z tymi samymi ludzmi, a nie codziennie z innymi. Dlatego takie gildie przeważnie mają nie wiecej niż 20 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 09:33, graczomaniak napisał:

Rangu swojego nigdy nie tracisz. Możesz zdobyć np. Rank 6 (Deadly Heros) i przerwać granie
na ile chcsz, nic Ci nie zniknie. Co do gildii, to chyba się rating zmienia jak sie dużo nie
gra GvG.:)


Co pewien czas jest reset i każda gildia znów jest równa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważ,że takie 100 osobowe gildie mogą stworzyć kilka drużyn do PvP i ćwiczyć.Jak sie przyłoży taka gildia to może stworzyć nawet z 10 regularnych drużyn.Powstaje w ten sposób taki kombajn PvP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczalem grac nowa postacia (E/R) i jakos szybko znudzil mi sie pre-searing. W zwiazku z tym nie dokonczylem pewnych questow i zostaly mi rozne chyba juz bezuzyteczne przedmioty. Czy jest gdzies lista itemow, ktore po searingu mozna spokojnie wyrzucic? (Mam np. Beautiful Feather, Purified Hunter''s Horn, Poisonous Stinger...)

BTW, dostalem miniaturke Rurika w prezencie urodzinowym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 17:07, Elwro napisał:

Zaczalem grac nowa postacia (E/R) i jakos szybko znudzil mi sie pre-searing. W zwiazku z tym
nie dokonczylem pewnych questow i zostaly mi rozne chyba juz bezuzyteczne przedmioty. Czy jest
gdzies lista itemow, ktore po searingu mozna spokojnie wyrzucic? (Mam np. Beautiful Feather,
Purified Hunter''s Horn, Poisonous Stinger...)

BTW, dostalem miniaturke Rurika w prezencie urodzinowym :-)


Miniaturka gites :) Na pierwszą część dokładnie Ci nie odpowiem, ale pewnym wyjściem, na sprawdzenie, czy z kolei masz wszystko co trzeba ;) jest sprawdzenie listy tutaj: http://gw.gamewikis.org/wiki/Pre-Searing_checklist

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 17:23, Elwro napisał:

> pewnym wyjściem, na sprawdzenie,
> czy z kolei masz wszystko co trzeba ;) jest sprawdzenie listy tutaj: http://gw.gamewikis.org/wiki/Pre-
> Searing_checklist


Wielkie dzieki! Bardzo fajne wiki, rozejrze sie tam...


No prob. Do spotkania gdzieś... kiedyś... ramię w ramię, walcząc z Charr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować