Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2005 o 06:58, Cord napisał:

Kolekcjonuje sobie zbroje za 15k jedna cześc mam juz dwie i dowiaduje sie ze ta zbroja za 15k
(Armor 85 +10) niejest najlepszą w grze słyszałem ze jest jeszcze Armor coś powyżej 100 czy
to prawda i gdzie taki znaleść??
Pozdro


Być może chodziło o zbroję Fissure która jest chyba najdroższą zbroją w grze. Nie różni się ona statystykami od zbroi z Droknar i 15k (z Marhans/Granite) ma tylko bardziej mroczny wygląd (szczególnie jak pomalujesz czarną farbą). Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde mam wielki dylemat, czy kupowac te GW czy nie, w sumie wszyscy tak tę gre chwaląi w ogóle, że tak wciąga, ale z drugiej strony to nie bede miał z kim grac (nikogo tam nie znam), limit lvlowy jest tylko 20 lvl, trzeba poznac te wszystkie umiejętności, których jest od groma...

Błagam poradźcie co mam robic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 19:11, pitah napisał:

Kurde mam wielki dylemat, czy kupowac te GW czy nie, w sumie wszyscy tak tę gre chwaląi w ogóle,
że tak wciąga, ale z drugiej strony to nie bede miał z kim grac (nikogo tam nie znam), limit
lvlowy jest tylko 20 lvl, trzeba poznac te wszystkie umiejętności, których jest od groma...

Błagam poradźcie co mam robic!


kupic
nikogo nie znasz ?? to poznasz :P (a my ty co ??) (pozatym sa komputerowi gracze)
limit 20lvl?? w wow jest 60lvl, we wszystkich innych grach tez sa jakies limity :p
od groma umiejetnosci?? do gry wystarczy 8 :P (a duza liczba umiejetnosci powoduje ze sie chce grac i grac ''zbierz je wszystkie :P''; inna sprawa to ktora osemke wybrac :]

btw nie wszyscy sie zachwycaja, zapytaj np tych w watku o WoW :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 21:18, Arkadiusz napisał:

btw nie wszyscy sie zachwycaja, zapytaj np tych w watku o WoW :P:P:P


O nie! Bo znowu wybuchnie wielka dyskusja (kłótnia?) co jest lepsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 21:18, Arkadiusz napisał:

kupic
nikogo nie znasz ?? to poznasz :P (a my ty co ??) (pozatym sa komputerowi gracze)
limit 20lvl?? w wow jest 60lvl, we wszystkich innych grach tez sa jakies limity :p
od groma umiejetnosci?? do gry wystarczy 8 :P (a duza liczba umiejetnosci powoduje ze sie chce
grac i grac ''zbierz je wszystkie :P''; inna sprawa to ktora osemke wybrac :]

btw nie wszyscy sie zachwycaja, zapytaj np tych w watku o WoW :P:P:P


kurcze no właśnie nie wiem kupic czy nie kupic? argh kurde ja lubie takie gry ale boje sie że po miesiącu mi sie znudzi... to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 22:09, pitah napisał:

kurcze no właśnie nie wiem kupic czy nie kupic? argh kurde ja lubie takie gry ale boje sie że po miesiącu mi sie znudzi... to możliwe?


kupić

nie ma rzeczy niemożliwych :P

przez przynajmniej 3 miesiace bedziesz mial zabawe (ukonczysz fabule) potem przez miesiac bedziesz sie bawil w sorrows furnace, a pozniej bedzie chapter 2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 22:12, Arkadiusz napisał:

przez przynajmniej 3 miesiace bedziesz mial zabawe (ukonczysz fabule) potem przez miesiac bedziesz
sie bawil w sorrows furnace, a pozniej bedzie chapter 2 :P


dobra, kupuje, a co kurde ;D

kupuje = prosze o to na gwiazdke ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wiele już było postów z zachwytami o tym jaka to wspaniała gra... ale ja ją mam dopiero od 2 tygodni i musze powiedzieć że jest bardzo dobra... od czasu D2 BN nic tak mnie nie wcągneło. Na początku myśałem że swiat jest malutki i wogóle system ze skillami jakiś dziwny. A na dzień dzisiejszy bedąc a zniszczonym Ascalonie nie mam już rzadnych zastrzeżeń. Jedyne czego mi trochu brakuje to potów, ale da się jakos przeżyć :P
Pozdrowienia dla wszystkich Graczy..
PS: Chciałbym zmienić Gildie bo ta do której należe jest, jakby to powiedzieć dziecinna a przyjałem sie do niej tylko po to aby ktoś mi gre wytłumaczył. Jeśli ktoś by potrzebował rekrutów to czekam na propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 14:33, AN0WN1M napisał:

Pewnie wiele już było postów z zachwytami o tym jaka to wspaniała gra... ale ja ją mam dopiero
od 2 tygodni i musze powiedzieć że jest bardzo dobra... od czasu D2 BN nic tak mnie nie wcągneło.
Na początku myśałem że swiat jest malutki i wogóle system ze skillami jakiś dziwny. A na dzień
dzisiejszy bedąc a zniszczonym Ascalonie nie mam już rzadnych zastrzeżeń. Jedyne czego mi trochu
brakuje to potów, ale da się jakos przeżyć :P
Pozdrowienia dla wszystkich Graczy..
PS: Chciałbym zmienić Gildie bo ta do której należe jest, jakby to powiedzieć dziecinna a przyjałem
sie do niej tylko po to aby ktoś mi gre wytłumaczył. Jeśli ktoś by potrzebował rekrutów to
czekam na propozycje.


ja jestem w gildi (MoD) niepamiętam nazwy jest nawet w miare jest tam ze 30polakuw i jak chcesz jestem dziś na gw około 20.00 w "Aszłord Abej" wienc jak chcesz to muj nick zebyc sie mugł ze mną skontaktować UWAGA JEST NIEOCENZUROWANY
"Zajebie Ci Trepa" wienc jak chcesz to wal jak sie dołonczysz to może będziesz świadkiem czegoś ważnego w tej gildi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem bez gildii jak na dzień dzisiejszy, ale do tej Waszej na pewno bym się nie przyłączył! Nawet jakbym od każdego dostał po 10 platynek...

P.S.
Spójrz na swoją ortografię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy na to żeby stworzyć forumową gildię? :D mogłaby się naprzykład nazywać Armia CD Projektu :D
Gdyby kilka osób wyraziło chęć to można by nad tym pomyśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 17:37, Jozeph napisał:

Co wy na to żeby stworzyć forumową gildię? :D mogłaby się naprzykład nazywać Armia CD Projektu
Gdyby kilka osób wyraziło chęć to można by nad tym pomyśleć...


Niezly pomysl :D ale znasz odp. na poje pytanie plz musze to wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 17:38, Norbi.7 napisał:

Niezly pomysl :D ale znasz odp. na poje pytanie plz musze to wiedziec


Nie możesz nosić rzeczy customized na kogoś innego... koleś zrobił cię w konia. Teraz możesz ten łuk sprzedać u merchanta tanio, albo nabrać kogos innego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 17:35, Norbi.7 napisał:

co mam zrobic jak kupilem od pewnego goscia łuk a on okazal sie "custzomed" i nie moge go uzywac
?


możesz go sprzedać u merchanta :D
niestety gość zrobił Cię w balona, takiego sprzętu po customizacji już nie wykorzystasz...

ps: ja należę do gildii [OLD], gdzie grają sami dziadkowie ;)) minimalna granica wieku to 25 wiosen na karku, a grają goście nawet 40 letni ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 17:41, Jozeph napisał:

> Niezly pomysl :D ale znasz odp. na poje pytanie plz musze to wiedziec

Nie możesz nosić rzeczy customized na kogoś innego... koleś zrobił cię w konia. Teraz możesz
ten łuk sprzedać u merchanta tanio, albo nabrać kogos innego :D


dobry pomysl zrobie tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Customized znaczy, że broń/armor (tyle że armor jest od razu customized) jest przeznaczony tylko dla osoby, która go zcustomizowała u NPCa. Dla broni daje chyba +20% dmg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować