Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

I aż mnei ciekawi, jak oni to robią. Przeciez nie można sprzedać chocby Guild Hall, gdyż Celestial Sigil znika zaraz po wybraniu halla. A i cape czy nazwy też raczej nie sprzedasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2005 o 18:29, Bambusek napisał:

I aż mnei ciekawi, jak oni to robią. Przeciez nie można sprzedać chocby Guild Hall, gdyż Celestial
Sigil znika zaraz po wybraniu halla. A i cape czy nazwy też raczej nie sprzedasz.


Pewnie sprzedają miejsce lidera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2005 o 18:39, Norbi.7 napisał:

kto by chcial to kupic ??


Jak jest jakaś dobra gildia to napewno by się chętni znaleźli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle że dobra gildia to gracze. A jak lider odejdzie to nowy moze nei zostać zaakceptowany i albo wymuszą jego ustapienie albo wszyscy sobiepójdą. Wtedy po gildii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o połączenie się z grą i wejście do świata gry? Jeśli tak to jest to bardzo szybkie. Przy moich 256 MB ram''u pojawienie się w mieście trwało kilkanaście-paredziesiąt sekund. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2005 o 19:18, HumanGhost napisał:

Chodzi Ci o połączenie się z grą i wejście do świata gry? Jeśli tak to jest to bardzo szybkie.
Przy moich 256 MB ram''u pojawienie się w mieście trwało kilkanaście-paredziesiąt sekund. :-)


Jemu chyba chodziło o przyłączenie się do jakiejś dróżyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2005 o 18:50, Jozeph napisał:

Jak jest jakaś dobra gildia to napewno by się chętni znaleźli :)

Jeśli jest gildia na sprzedaż to niczego dobrego nie wróżę... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2005 o 18:39, Norbi.7 napisał:


> Pewnie sprzedają miejsce lidera :D

No tak ale za 15-20 K ????
to przesada


No niby tak ja nawet widziałem kolesia który chciał sprzedac własną gildie za 100K kto mu to kupi, a tak zreszta każdy w każdej chwili moze zrobić swoją i z przygodami dojsc do GH.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po ile teraz chodzi Celestial Sigil (zakładam, ze gildii nie zakładają super wymiatacze wygrywajacy codziennie HoH), ale moze byc o niego ciężko. Kiedys też było drogo, ale o kasę jaoś tak łatwiej było. Teraz wparowały masy farmerów i efekt jest taki, że jak złoty przedmiot nie ma Health +30 to nikt go nie kupi. Podobnie z zielonymi przedmiotami - też je ciężko sprzedać, zwłaszcza ze nie można ich ulepszać komponentami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś wstecz o kilka tygodni. Farmerzy (m.in. JA :P) wyparowali . Farming został zniszczony (jak dla mnie to prawie), ale i tak większość farmerów dała sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2005 o 21:07, Bambusek napisał:

Nie wiem po ile teraz chodzi Celestial Sigil (zakładam, ze gildii nie zakładają super wymiatacze
wygrywajacy codziennie HoH), ale moze byc o niego ciężko. Kiedys też było drogo, ale o kasę
jaoś tak łatwiej było. Teraz wparowały masy farmerów i efekt jest taki, że jak złoty przedmiot
nie ma Health +30 to nikt go nie kupi. Podobnie z zielonymi przedmiotami - też je ciężko sprzedać,
zwłaszcza ze nie można ich ulepszać komponentami.


Celestial Sigil kosztuje 25k sprawdzałem wczoraj bo zamierzam zrobić własna gildie.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2005 o 14:14, Norbi.7 napisał:

po co jest stornage [czy jak to sie pisze] czy on tylko przechowuje pieniadze ??


Storage - tak się poprawnie pisze. On przechowuje pieniądze jak i przedmiosty. Wszystko jest to dzielone na całe konto. Czyli postacią 20 lvl zostawiasz 20 platyn, to postacią 12 lvl możesz wrócić do niego (niekoniecznie ten sam Storage, u którego włożyłeś pieniądze) i wziąć te 20 platyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować