Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2005 o 18:15, Norbi.7 napisał:

mam problem - jestem w Beacon Preach [w górach] i nie wiem gdzie mam isc gdzie jest najbliższe
miasto ??

Czeka Cię bardzo długa droga, do Obozu Rankor! Zarezerwuj sobie dużo czasu, nie ma co...! Spójrz tylko na tę mapę: http://www.guildwars.pl/grafika/poludniowe-gory.jpg .

Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DEViANCE <-- 1) To był żart. 2)Jest coś takiego jak calling. Przy tym raczej się nie myli.
Norbi.7 <-- Zrób questa dla Master Saberlina albo zbierz team i idz do Gates of Cryta. If you are such hasty as I think go to Lion''s Arch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 1. to wiadomo-nie radzę pisać tak kilku postów pod rząd;)!
Po 2. zawsze możesz spróbować znaleźć w tej Twojej wsi:P, gdzie jesteś-jakichś znudzonych acz doświadczonych ludzi. Prosisz o "transport" (z reguły ludzią chcą opłaty, ale rzeczywiście, może któryś Forumowicz pomoże za friko), i już biegną. Ty nawet nie musisz się ruszać, gdy oni dobiegną do granicy, Ty się automatycznie przeniesiesz.
Po 3. Ja nic dla Ciebie zrobić nie mogę, bo ja sam jestem na etapie Yak''s Bend:P!

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 18:51, P3NCZUL napisał:

Pisze Ci poraz kolejny, że to nie tędy droga... Idź na zachód.


No tak, tu też racja:P! I IMO to o wiele bardziej ekonomiczne czasowo wyjście:D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże! Jak sam nie wiesz to po co piszesz? To nie jest droga do dalszej części gry! Idzie się na zachód do Gates of Kryta, gdzie jest dalsza fabuła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 18:58, P3NCZUL napisał:

Boże! Jak sam nie wiesz to po co piszesz? To nie jest droga do dalszej części gry! Idzie się
na zachód do Gates of Kryta, gdzie jest dalsza fabuła!


Informację miałem od innego, zaawansowanego gracza... widać zrobił mnie w konia. Hmm...:#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 18:45, P3NCZUL napisał:

1) To był żart.


Być może i był :>

Dnia 11.12.2005 o 18:45, P3NCZUL napisał:

2) Jest coś takiego jak calling. Przy tym raczej się nie myli.


Wiem, że jest coś takiego... To był żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planuje zakup gry Guild Wars tylko niejestem pewien co do szczegolow... czy trzeba placic kase co miesiąc i czy ta gra jest warta swojej ceny ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, to pytanie przewija się... od zawsze, nie płaci się abonamentu, a na pytanie: "Czy dobrze, że wydałem 154zł?" szybko mogłem powiedzieć: "Tak", zresztą gram od maja, więc naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To spox ale potem bede musial znalesc jakis server... i tu są ograniczone godziny pracy serverow czy tez są takie co chodzą 24/7 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I czy moge mieć jakies problemy z zarejestrowaniem sie czy cos ?? albo np. że bedzi mi czegoś brakowac w opakowaniu, to bede musial dokupić gdzie indziej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować