Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 13.12.2005 o 17:53, kucyk12 napisał:

Jest morze do tego jakiś patch, dodatek ?? (jest morze gdzieś dostępne spolszczenie napisów
??)


To chyba jasne ze nie to nie jest gra jak RPG to jest MMoRPG gra totalnie zdana przez neta wieć spolszczenia nie może byc bo każdy grajacy nie tylko z poslki ale innych krajów miał by polski język a powiec kto sie uczy Pola :)
Dodatek bo tak to mozna nawet nazwać będzie ale później zwany jest Chapter 2 będzie zaniego trzeba zapłacić i w gierce będziesz miec ulepszenia więcej możliwości z GH (Guild Hall) wiecej bohaterów nowe profesje i takie tam inne wejdz na oficajalna polska czy angielską strone tam wszystko pisze.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 19:17, P3NCZUL napisał:

Ech... Ta trasa prowadzi daaaalej niż byś chciał. Zresztą spróbujcie wyjść tamtym wyjściem
i zobaczcie co spotkacie.


Obojętnie gdzie pójdziesz czy do lions czy do rankor i dalej to zależy od ciebie ja np. waolałem sobie najpierw sprawić lepszą zbroje a potem isć dalej i jest mi łatwiej, a dla graczy lubiący duży farming polecam rozwalac wrogów na drodze do droknars od beacon perch.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


wiem, że na początek mesmer, albo monk to ciężkie postacie, a jak jest z łowcą i nekromantą? Zastanawiam się nad kombinacją woja z każdą z tych klas, ew. oprócz łowcy. I z czym możnaby dobrze takiego huntera połączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 18:44, Budo napisał:


wiem, że na początek mesmer, albo monk to ciężkie postacie, a jak jest z łowcą i nekromantą?
Zastanawiam się nad kombinacją woja z każdą z tych klas, ew. oprócz łowcy. I z czym możnaby
dobrze takiego huntera połączyć?


Powiem ci tyle Wojem sie fajnie gra doniego dobry jest monk, natomiast ranger to wymiatacz doniego dobry łuk kilka fajnych skillów i nikt znim nie wygra jeszcze jak mu dasz monka to sie leczy an okrągło i ćiężko go zabić polecam obie te postacie W/Mo albo R/Mo wybór należy do ciebie resztoma postaciemi nei grałem wiec ci nic onich nie powiem.
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 14.12.2005 o 19:48, Cord napisał:

Powiem ci tyle Wojem sie fajnie gra /ciach/


Wojów teraz jest od cholery, więc ich już w ogóle się nie powinno tworzyć. Teraz potrzebni są Monkowie oraz świetnie wyszkoleni Mesmerzy. Do tego przydałby się Ranger z umiejętnością podkładania pułapek. Warriorów już nie potrzebują tak jak powyższe profesje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 19:51, DEViANCE napisał:

Wojów teraz jest od cholery, /../


A czy to przypadkiem nie na tym polega aby tworzyć postać która to nam najlepiej odpowiada, którą nam się fajnie gra i którą po prostu sie czuje a dopiero potem rozglądac się za ewentualnym towarzystwem dla niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 19:55, Fran napisał:

A czy to przypadkiem nie na tym polega aby tworzyć postać która to nam najlepiej odpowiada,
którą nam się fajnie gra i którą po prostu sie czuje a dopiero potem rozglądac się za ewentualnym
towarzystwem dla niej?


Dobrze mówisz, ale Wojowników jest na pęczki i trudno dobrać się już do pierwszej lepszej drużyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy o którejś ze szkół magii mesmera można powiedziec, że jest najlepsza? Np. która byłaby dobra do połączenia z necrosem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie małe pytanko przeszedlem juz GW ele/me teraz zaczalem w/mo , wiem tylko ze istniej cos takiego jak FoW czy UW regularnie tam farmie ;P ale czy jest cos oprocz tego ? nie mowcie mi o sorrow furnace ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie natury... hmm powiedzmy technicznej :).
Czy można zmieniać kolor włosów postaci po tym jak już ją stworzymy i będziemy grali, a stary kolor nam się znudzi (albo coś) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 17:50, Latniak napisał:

A ja mam pytanie natury... hmm powiedzmy technicznej :).
Czy można zmieniać kolor włosów postaci po tym jak już ją stworzymy i będziemy grali, a stary
kolor nam się znudzi (albo coś) ??


Nie da się. Można tylko pancerz farbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 17:51, Jozeph napisał:

> A ja mam pytanie natury... hmm powiedzmy technicznej :).
> Czy można zmieniać kolor włosów postaci po tym jak już ją stworzymy i będziemy grali,
a stary
> kolor nam się znudzi (albo coś) ??

Nie da się. Można tylko pancerz farbować.


O tym wiem.... a która farba jest najrzadsza (rzadko z mobów wypada), bo gdy grałem w triala, 5 razy wypadł mi srebrny dye a tylko raz czarny i po 1-2 razy inne kolory.

Swoją drogą fajnie by było gdyby można było przefarbować włosy albo zmienić fryza. =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 17:58, Latniak napisał:

O tym wiem.... a która farba jest najrzadsza (rzadko z mobów wypada), bo gdy grałem w triala,
5 razy wypadł mi srebrny dye a tylko raz czarny i po 1-2 razy inne kolory.


Najrzadsza i najdroższa jest czarna farba potem srebrna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 18:05, Jozeph napisał:

> O tym wiem.... a która farba jest najrzadsza (rzadko z mobów wypada), bo gdy grałem w
triala,
> 5 razy wypadł mi srebrny dye a tylko raz czarny i po 1-2 razy inne kolory.

Najrzadsza i najdroższa jest czarna farba potem srebrna.


W takim razie mam niezłe szczęscie (5 silver dye w 10 godzin, a 2 black w 15 (2 triale :P))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 18:26, pitah napisał:

Może mi ktoś powiedziec, co to jest lion''s arch i sorrow''s furnace?


Lion''s Arch to głowne miasto w Krycie. Sorrow Furnance to wielka kopalnia, dodana darmowym Summer Update.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować