Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2006 o 10:33, flymar napisał:

Takie małe pytanko - zaczynam właśnie grac w Prophecies (11 lvl W/R). Czy np. później będę
mógł tą sama postacią zagrać w Faction? Kupiłem obie ale zacząłem "od początku", żeby mieć
jakąś ciągłość fabularną, czy jakoś tak;)


Tak, będziesz mógł później grać w Factions, jeśli tylko dodasz kod Factions do konta Prophecies :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej uwierz,bo napisali o tym w guild wiki.Wypluwają je Ravagery,które sie pojawiają po załatwieniu strażników lasu.Ciekawe czy to prawda?W końcu guild wiki nie zawsze musi mieć racje.Mam nadzieje,że ecto będzie duzo tańsze,bo całe wakacje zbieram na ten cholerny pancerz FoW i mam ogromną nadzieje,że ceny spadną!

Pytanie dla ludków grających mm:który pancerz wybraliście dla swoich mm?Ja wybrałem cabalist,żeby mieć troche więcej energii.Co sądzicie o pancerzu dającym +5do ochrony,gdy ma sie 1,3 a potem 5 minionów?

Flymar->możesz bez problemu dostać sie do Factions.Tylko oczywiście musisz je najpierw mieć :) Nie musisz kończyć GWP,bo z miasta o nazwie Lions Arch możesz przenieść sie do Factions.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.08.2006 o 10:57, Jarzy napisał:

Pytanie dla ludków grających mm:który pancerz wybraliście dla swoich mm?Ja wybrałem cabalist,żeby
mieć troche więcej energii.Co sądzicie o pancerzu dającym +5do ochrony,gdy ma sie 1,3 a potem
5 minionów?


Ja nosze bonelance. To jest taka uniwersalna. Noszę ją cały czas (za wyjątkiem farmu :D ). A zbroja specjalnie dla MM? Jakoś nigdy nie widziałem by ktoś ją nosił! Oczywiście można w to zainwestować (zwłaszcza, że MM powinien mieć zawsze więcej niż 3 miniony, czyli bonusy same przyjdą) ja sam nie mam tej zbroi z 2 przyczyn: nie mam gdzie jej trzymać, a po za tym oszczędzam na 15k armor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Czy stwory w Perdition Rock mają jakąś podatność na lód? Jak tak, to opłaca sie brać winter, ktoś mi tak radził, wziałem i dobrze szło, ale sam nie mogłem sprawdzić, bo grałem warem.
Kurde musze skończyć fabułę, bo coraz mniej ludzi, a jak wyjdzie nightfall to chyba w ogóle nikt nie będzie grał na wyspie :///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 11:41, Budo napisał:

Czy stwory w Perdition Rock mają jakąś podatność na lód? Jak tak, to opłaca sie brać winter,
ktoś mi tak radził, wziałem i dobrze szło, ale sam nie mogłem sprawdzić, bo grałem warem.
Kurde musze skończyć fabułę, bo coraz mniej ludzi, a jak wyjdzie nightfall to chyba w ogóle
nikt nie będzie grał na wyspie :///


Nie wiem czy mają podatność, raczej nie, ja tam równo siecze moją elemką :] (jest nukerką)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 10:57, Jarzy napisał:

Lepiej uwierz,bo napisali o tym w guild wiki.Wypluwają je Ravagery,które sie pojawiają po załatwieniu
strażników lasu.Ciekawe czy to prawda?W końcu guild wiki nie zawsze musi mieć racje.Mam nadzieje,że
ecto będzie duzo tańsze,bo całe wakacje zbieram na ten cholerny pancerz FoW i mam ogromną nadzieje,że
ceny spadną!

Pytanie dla ludków grających mm:który pancerz wybraliście dla swoich mm?Ja wybrałem cabalist,żeby
mieć troche więcej energii.Co sądzicie o pancerzu dającym +5do ochrony,gdy ma sie 1,3 a potem
5 minionów?


No ja u swojego mam mam Cultsta 15k (Citadel) bardzo fajnie sie gra , armor jest troche uniwersalny a pozatym ja zmieniam build jak rekawiczki raz mm , raz ss/sv/rh/br , pozniej znowu bip ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Quick shot się przydaje przy uzywaniu choking gas i do uzywania po dual shocie ;P amy tripple shota :P
Ale prawda, jeden z gorszych elitów pzrez waskie zastosowanie. Przydaje się jedynie przy hornbowach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie pokochalem aukcjie na guildwarsguru ^^. Zadego stania w miejscu i krzyczenia co chwile WTS i innych podobnych akcji ;). Do tego za rozsadna cene pozbylem sie Red Bean Cakes czy ''Ryzowej Wodeczki'' ;) - a mialem tego naprawde sporo, wiec zysk w stosunku do merchanta znaczny. Nie mowiac juz o tym, ze mieczyk, ktory wystawilem za spora jak dla mnie cene juz teraz osiagnal trzykrotne przebicie ^^ - a zostaly jeszcze dwa dni :D. Zyc nie umierac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mnie interesują aukcje na guru, ale nie wiem czy to tak poprostu można wejść i wystawić przedmiot? Czy trzeba robić jakieś dodatkowe obroty z tym??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 10:57, Jarzy napisał:

Pytanie dla ludków grających mm:który pancerz wybraliście dla swoich mm?Ja wybrałem cabalist,żeby
mieć troche więcej energii.Co sądzicie o pancerzu dającym +5do ochrony,gdy ma sie 1,3 a potem
5 minionów?


Ja wybrałem specjalny pancerz dla MM, oczywiście oprócz butów, które muszą być bloodstone (czy jakoś tak:)). Miałem też torment''s ale jednak postanowiłem zamienić.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 10:14, oOreVenOo napisał:

http://gw.gamewikis.org/wiki/Glob_of_Ectoplasm , miales racje Jarzy ecto jest w Maguma Jungle
, Flymar ceny sa ustalone przez mechanizm gry ale na tym to polega ze im wiecej ecto tym ceny
spadaja u sprzedawcow im mniej tym one rosna. Wyobraz sobie ze ecto z 20k spadlo teraz na 6k
, i podejrzewam ze za rok wraz z nastepnymi dodatkami ceny ekto beda 2-3k.


Raczej na to nie licz, po wyjściu Faction cena spadła do (chyba) 5k, ale po kilku tygodniach wróciła (nawet do 8k). Po prostu ludzie z Assasinami i Rt chieli sobie kupić FoW. Przy następnym dodatku będzie kolejny wysyp ludzi i koleje osoby chętne na FoW. Póki nie znajdzie się jeszcze wydajniejszego sposobu na farm ecto ten raczej nie stanieje. I popatrzcie na np. Steel Ingot, z tego co pamiętam idą po 250 buy, a kiedyś trudno było sprzedać graczom po 100g sztuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować