Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 24.08.2006 o 11:37, Budo napisał:

Ta, właśnie próbowałem z henchami i rzeczywiście jest "nieco" lepiej. Dlaczego tylko nieco?
No bo Mhenlo jakoś zapomina wskrzeszać, poza tym myśli że jest tankiem, poza tym wszystko gra,
oprócz krzywego spawnu bossów, ale i tak trzeba kilka razy zginąć żeby przeczyścić przejście
przez ten pierwszy rejon ;]


Moze po prostu nie jestes do nich przyzwyczajony, z Henchami trzeba stosowac inna taktyke niz z ludzmi. Jak doszedlem do wprawy bardzo zadko sie zdazalo aby ktos z ekipy zginal, najczesciej to byli woje i assaini bo za bardzo pchali sie do przodu. Problem ten rozwiazalem... nie biorac ich :)

Zawsze jest jeszcze druga mozliwosc; dobra gildia :) Taka ktora sie zrzesza aby wspolnie grac a nie dla ladnej szmatki na plecach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mylisz sie.Verata leczy wszystkie miniony.OBczaj opis skill jna guild wiki to przekonasz sie.Kupiłem Verate wczoraj i zastanawiam sie czy jej używac.Troche mnie wkurza jak musze co chwile przystawać i leczyć tych frajerów.Ale chyba lepiej wziąść Vamp Horrory niż tą Verate tylko szkoda,że zdecydowałem sie na to po wydaniu 1k na kupienie Veraty :/

Sir Joker->to nieźle trafiłeś z tym sojuszem.Ja byłem w takim w którym ludzie tylko pieprzyli o głupotach i nigdy nie raczyli nawet odpowiedzieć na prośbe o wsparcie.Ale za to chociaż ziomka w gildii mam pomocnego.Jest mnichem,więc zawsze mam z niego duży pożytek :D

Budo->ja nie gine w Perdition Rock.Biore sprint i Rebirth i to właśnie na takich terenach sprint spisuje sie cudownie wręcz :D Jak zaostaje 1 albo 2 henchy na polu walki a jeszcze paru wrogów do zabicia to wtedy zwiewam :) No może poza wczorajszym zdarzeniem,kiedy klepałem sie z 12 Jade Bortherhoodami.Grałem mm i nie zwiałem tylko dlatego,że trupy wskrzeszałem.Na polu walki został tylko hench od magii ziemi i Sister Tai a ja ciągle tylko trupy produkowałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A graliśmy przeciwko jakiemuś słabemu henchwayowi... dopóki nie doszło do D/C :/
Czemu AN nie wprowadzi choćby czegoś takiego, że jak ktoś opuszcza/ma DC to od razu jest zastępowany przez jakiegoś hencha? Bo dopóki nie będzie wprowadzona opcja recconecta, dopóty gracze będą jeszcze bardziej się wnerwiać na AN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 13:01, DEViANCE napisał:

A graliśmy przeciwko jakiemuś słabemu henchwayowi... dopóki nie doszło do D/C :/
Czemu AN nie wprowadzi choćby czegoś takiego, że jak ktoś opuszcza/ma DC to od razu jest zastępowany
przez jakiegoś hencha? Bo dopóki nie będzie wprowadzona opcja recconecta, dopóty gracze będą
jeszcze bardziej się wnerwiać na AN.


Ale to graliśmy już dawno... Kilka dni temu. Od tego czasu chyba już ani razu nikt na mna GvG nie dsotał d/c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DC sa bardzo czesto ostatnie , naprzyklad assasinem , nekromanta misje Arborstone przeszedlem za 1 moze 2 razem , elementalem juz probowalem 10 raz i dalej nic. Ale noobski team albo co chwile dc. Fakt mogli by wprowadzic opcje reconnect etc ale po co ? Lepiej robic kolejny 244312 dodatek... Nidlugo gra bedzie sie nazywala "Moda na Guild Wars"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 13:58, oOreVenOo napisał:

DC sa bardzo czesto ostatnie , naprzyklad assasinem , nekromanta misje Arborstone przeszedlem
za 1 moze 2 razem , elementalem juz probowalem 10 raz i dalej nic. Ale noobski team albo co
chwile dc. Fakt mogli by wprowadzic opcje reconnect etc ale po co ? Lepiej robic kolejny 244312
dodatek... Nidlugo gra bedzie sie nazywala "Moda na Guild Wars"


Posiadam lacze 115kB i od poczatku jak gram w GW (czyli niemal od jego wydania) mialem moze 5 DC. Z tego wnioskuje ze to nie wina AN a dostawcow netu. A opcja reconnect to nie taka prosta sprawa, zle zrobiona moze sie okazac duza luka w zabazpieczeniach (wybieraj co lepsze, DC czy czeste kradzieze kont) a pozatym moze to byc rowniez pole do naduzyc samych graczy (mam zginac to robie DC i zaraz wracam itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 12:04, oOreVenOo napisał:

Wszystkie powiadasz ? Chyba dawno nie grales mm.....


To chyba ty nie znasz się na MMasteringu. Verata ma 2 funkcje: przenosi ich wszystkie stany na nas (co uważam za tragedie, w jednej z misji w Canthie są specjalne płyty-pułapki zadające Dazed, po przejęciu czegoś takiego Necro już sobie nie powalczy :/) oraz daje wszystkim regenerację życia +10. Przy czym jeżeli minion miał już degen równy 7, to zamieni mu się to na regenerację +3, przy degenie 15 (faktycznie jest to degeneracja 10, ale następne punkty są liczone podczas obliczania regeneracji) będzie miał degen 5, przy degenie 20 Verata nic nie zdziała. Do tego działa tylko 10 sekund przy recharge 60sec. Przy maksymalnej skuteczności Verata leczy 10regen x 10sek=200hp. Słabo patrząc na długość działania/rechargu oraz ilość leczenia od BotM. Do tego przy degenie 11 i większym skuteczność spada (przy degen 15 "leczy" (niweluje degen) już tyko 100hp). A grając samym BotM można spokojnie utrzymywać całą armię 10 minionów z maksymalnym degenem na chodzie (czasem sobie tylko 1 padnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 13:52, pitah napisał:

Ale to graliśmy już dawno... Kilka dni temu. Od tego czasu chyba już ani razu nikt na mna GvG
nie dsotał d/c.


To chyba u was. U nas jest średnio 1 d/c na jedno gvg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem odnośnie gry przed chwila gdy wchodzilem do miasta to przy ladowaniu pisalo conect i caly czas tak więc wyłączylem i włączylem GW i teraz jak sie loguje to mi ciągle pisze conect i nic nawet nie ma tej tabelki gdzie sa informacje co mam zrobić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jarzy ma rację.
Idź pograć w coś innego, a później wróć do GW i sprawdź czy mu "przeszło".
Nic innego w takim wypadku zrobić się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 17:30, Bambusek napisał:

A Nightfall ma wyjść 27 października. Ciekawe jak będzie u nas.

Pewnie tak samo, polski wydawca spoźnił się (o ile można tak powiedzieć) jedynie z Guild Wars: Prophecies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha!To już sobie nie pogram w GWN w te wakacje! :/ Niech sie chociaż nie spóźnią z tym 27,bo pogram sobie w takim wypadku podczas Wszystkich Świętych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chce jeszcze dodać do mojego posta o łączeniu że jak włączam menu i nie ma anie newsów ani się łączyć nie chce to się ściągaja ciągle upgrate w tle przy tym żółtym zygzaku czy to oznacza że klijent jest uszkodzony ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cięzko z ostatnią misją, ale R mają sposoby na przetrwanie :)
Na screenie regen of the year, a tak btw to 20 minut potem z powodu leaverów misja sie nie udała :/


**spoiler**

czy zabicie Rurika jest obowiązkowe w hells? Bo nie chcę opuścić jego elitka ^^

**spoiler**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować