Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 24.08.2006 o 21:29, Krejt napisał:

Jakie dwa kontynety? Przecież ten drugi screen to jest zoom mapy na wysepkę na południowym
zachodzie.

Taa moja pomyłka :P. Byłem chyba zbyt optymistycznie nastawiony oglądając te screeny, że na poczatku nie zauważyłem tego "drobnego" przybliżenia. Dopiero teraz patrze i paktycznie są tam drogi przemierzane przez gracza i odkrywana mapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpuściłem sobie edycję kolekcjonerską Factions. Ale chyba skuszę się na kolekcjonerskiego Nightfalla.
Miło że dorzucą do pudełka skillpiny. Mała rzecz, a cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 23:07, Krejt napisał:

Odpuściłem sobie edycję kolekcjonerską Factions. Ale chyba skuszę się na kolekcjonerskiego
Nightfalla.
Miło że dorzucą do pudełka skillpiny. Mała rzecz, a cieszy.


Mnie tez te skillpiny zaskoczyly, i teraz nie moge zdecydowac czy lykac EK GW:N czy Gothica 3 :/ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Wpadłem na mały pomysł w związku z hells i ogólnie walką z tytanami. Otóż pożyczyłem sobie od imć Valetudo Rubora Greater Conflagration i zauważyłem że w połączeniu z Winter zamienia on wszystkie obrażenia wręcz i od żywiołów w obrażenia od lodu. Przydatne to, bo tytany zgarniają 40-70 obrażeń bez skilla :)
Tylko czym ja zastapię Resilience ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 23:47, Selv napisał:

frenzy! ;d


Żebyś wiedział, że dzisiaj trafiłem na woja z Frenzy w Hells :O
fajny komentarz był kogoś a gildii
"ej jakiś wojak na Frenzy jedzie w hells"
"no to pojedzie"
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 23:56, Selv napisał:

wooo :o
Po mind burnie odeszlaby mi chec a dalsza gre :o


Kolo musiał mieć specjalnego monka tylko dla siebie :D
No, ale dzisiaj x prób a misja ciągle nie zrobiona... najdalej jak doszedłem to do połowy, tam gdzie capnałem conflagration ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie wygląda nowy kontynent na połączenie South Shiverpeaks+wyspa nobów z Factions.Tak szczerze powiedziawszy to niespecjalnie wyglądają te screeny.N jednym screenie panienka wygląda troche jak Evennia.Niezła ta derwiszka na obrazku :)
Musze sie pochwalić,że dziś miałem pierwszy DC!!Error=007.Cant coś tam coś tam :)
Budo->nie okdryłeś Ameryki!GC +winter równa wszystko z ziemią w tej misji,bo większa częśc wrogów jest zrobiona z ognia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jacy tam ortodoxi.Po prostu utarł sie już guild warsowy slang,którego wszyscy sie nauczyli :) Pograsz,poczytasz,nauczysz sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grac to ja gram xD
ale malo czytam forow i takich tam ;] po prostu nie chce mi sie xD
i tak nie jest najgorzej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 01:46, d7 napisał:

grac to ja gram xD
ale malo czytam forow i takich tam ;] po prostu nie chce mi sie xD
i tak nie jest najgorzej ;]

Co tam paru skrótów nie znasz??!! Ale co na przykład jest dla cibie nie zrozumiałe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to obowiązek.Zupełnie nie kapuje o co Ci chodzi.Pograsz to siłą rzeczy zapoznasz sie ze wszystkim.Chyba,że chcesz wiedzieć o co idzie,żeby być trendy ;) Wszyscy tutaj na pewno bez problemu wytłumaczą Ci różne rzeczy językiem bardziej przystępnym jak będziesz chciał sie czegoś dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba się jednak skusze na GW:N. Druga część sobie odpuszczę już, moze kiedyś jeszcze kupię. Ale screeny z Nightfall bardzo mi się podobają, szczególnie wnętrza budowli i tereny sawanny. Super po prostu.

P.S. Ma ktoś upgrade Icy do Łuku? bo się szykuję na ostatnią misję i przydałoby się zadawać obrażenia od zimna dodatkowo. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj strzeliłem missiona po Przełęczy Jaków (tego z latarniami i smokiem lodowym):) Przyjemnie, bo bez zgonu:). I popróbowałem Areny - i nawet razem z teamem wygrałem ze 3 razy. Przyjemnie.
Dochodzę do wniosku, że niepotrzebnie wstawiono giermków do gry. Ludzie zamiast się zbierać w drużyny wpadaja do miast, łapią giermków i w nogi - no chyba, że grupki sprinterskie się zbierają.
Pytanko: Zbieram materiały siłą rzeczy ale nie wiem tak naprawdę, które z nich będą przydatne w późniejszej części gry. Czy jest gdzieś dostępny spis broni/zbroi możliwych do wytworzenia u kowali razem ze składnikami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za 2 post ale am pytanie dot. ulepszeń. Znalazłem coś wczoraj fioletowego i pojawiła sie informacja, ze jakąś runę odblokowałem. Jak sie korzysta z takich przedmiotów? Domyślam się, że w jakiś sposób trzeba je "wetknąć" do ekwipunku, tylko jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 08:34, flymar napisał:

Sorry za 2 post ale am pytanie dot. ulepszeń. Znalazłem coś wczoraj fioletowego i pojawiła
sie informacja, ze jakąś runę odblokowałem. Jak sie korzysta z takich przedmiotów? Domyślam
się, że w jakiś sposób trzeba je "wetknąć" do ekwipunku, tylko jak?


Salvage Kit - klikasz na tym dwa razy, zamiast standardowego kursora pojawi Ci się młoteczek, klikasz na fioletowy przedmiot i wyciągasz z niego runę/ulepszenie/etc. Jeśli chcesz użyć ulepszenia jest podobna śpiewka, klikasz 2 razy na runę/ulepszenie a potem raz na przedmiot w który chcesz ją wsadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować