Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 25.08.2006 o 09:03, Galileo napisał:

> Sorry za 2 post ale am pytanie dot. ulepszeń. Znalazłem coś wczoraj fioletowego i pojawiła

> sie informacja, ze jakąś runę odblokowałem. Jak sie korzysta z takich przedmiotów? Domyślam

> się, że w jakiś sposób trzeba je "wetknąć" do ekwipunku, tylko jak?

Salvage Kit - klikasz na tym dwa razy, zamiast standardowego kursora pojawi Ci się młoteczek,
klikasz na fioletowy przedmiot i wyciągasz z niego runę/ulepszenie/etc. Jeśli chcesz użyć ulepszenia
jest podobna śpiewka, klikasz 2 razy na runę/ulepszenie a potem raz na przedmiot w który chcesz
ją wsadzić.

No tak myślałem i zsalvageowałem [zsalwedżowałem] ale chyba żadna runa mi sie nie pojawiła - normalnie jeko przedmiot w ekwipunku powinna się pojawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 19:37, HumanGhost napisał:

Gdzie znaleźć spis misji z opisami i mapkami? Bo coś gwonline.pl juz nie działa. :-/

Ja korzystam tylko z tej strony -->> http://www.gamefaqs.com/computer/doswin/game/914653.html
Jeszcze nigdy mnie nie zawiodla ;)

Co do screenow z Nightfalla zaprezentowanych wczesniej to nic nie powiem, bo mi szczeka opadla i probuje ja znalezc na podlodze! Bedzie super! A ekran wyboru/tworzenia postaci jest najlepszym jaki sie pojawil do tej pory i watpie, by cos moglo to przebic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo run i ulepszen nie wyjmuje sie zwyklym Salvage Kit tylko Expert Salvage Kit. Niestety, runka w rozgrywce PvE przepadla - mozesz z niej obecnie (do znalezienia drugiej takiej samej :)) korzystac w rozgrywce PvP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Najpierw dostajesz jakiś ciuch, który wypadł od moba. Potem go identyfikujesz i już wiesz jaka runa tam siedzi. POtem używasz salvage kita i kawałek ubioru zostaje zastąpiony runą- to taki kawałek jakby papieru z symbolem. Można też najpierw użyć salvage kit, dostaniesz wtedy niezidentyfikowaną runę, którą nastepnie identyfikujesz.

Humanghost----> olej icy up, tylko bierz winter, a jak masz to też greater conflagration, naprawdę działa. To misja, w której trzeba sobie po prostu przebudować skillbar, bo standardowe nie działają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.08.2006 o 08:33, flymar napisał:

Pytanko: Zbieram materiały siłą rzeczy ale nie wiem tak naprawdę, które z nich będą przydatne
w późniejszej części gry. Czy jest gdzieś dostępny spis broni/zbroi możliwych do wytworzenia
u kowali razem ze składnikami?


Spis zbroi wraz z koniecznymi materiałamia znajdziesz na www.guildwars.pl jeśli chodzi o bronie, to nie bardzo sie orientuję, bo chodzę z gotowcami zielonymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 09:44, Piotrek K. napisał:

Bo run i ulepszen nie wyjmuje sie zwyklym Salvage Kit tylko Expert Salvage Kit.

Zgodnie z info gdzieś w grze Expert różni się tylko ilością użyć.

>Niestety,

Dnia 25.08.2006 o 09:44, Piotrek K. napisał:

runka w rozgrywce PvE przepadla - mozesz z niej obecnie (do znalezienia drugiej takiej samej
:)) korzystac w rozgrywce PvP...

Nie rozumiem co napisałeś wyżej, mógłbys jaśniej? Nie mam tej runy, jeśli ją przeoczyłem to pewnie poszła na sprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 09:58, flymar napisał:

Zgodnie z info gdzieś w grze Expert różni się tylko ilością użyć.

Nigdy w zyciu. Przeczytaj sobie ten -->> http://www.guildwars.pl/?art=28 artykul. Wyjasni zapewne wszystkie niejasnosci ;).

Dnia 25.08.2006 o 09:58, flymar napisał:

Nie rozumiem co napisałeś wyżej, mógłbys jaśniej?

Zobacz. W grze GW masz dwa tryby rozgrywki: PvE (Player vs Environment, czyli gracz kontra otoczenie ;)) oraz PvP (Player vs Player). W PvE grasz sobie spokojnie, odkrywasz mape, wykonujesz misje i takie tam ;). Kiedy jednak znudzi Ci sie ten tryb, tworzysz sobie postac do trybu PvP. Przy tworzeniu postaci masz dostep do wszystkich upgrade''ow broni, runek , ktore udalo Ci sie odblokowac w trybie PvE (dlatego pojawila Ci sie informacja Item Unlocked: [i tutaj nazwa]). Nie mozesz wybrac rzeczy, ktorej nie odblokowales. Mysle, ze jak dla przykladu zaczniesz robic postac PvP to zrozumiesz :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 09:46, Budo napisał:

Humanghost----> olej icy up, tylko bierz winter, a jak masz to też greater conflagration, naprawdę działa. To misja, w której trzeba sobie po prostu przebudować skillbar, bo standardowe nie działają...


Wiesz, Winter to swoją droga. Ale Icy się przyda, bo będę z łuku zadawał większe obrażenia, jesli dodatkowo wezmę jakies preparation zwiększajace dmg. Zobaczę jak to pójdzie. Za pierwszym razem i tak pewnie nie zrobie, ale zobacze z czym to się je chociaż. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie pomocy! :( pare dni temu kupiłem sobie gw i nie moge go zainstalować. sytuacja wygląda tak: Podczas instalacji widze komunikat "conecting to arena.net", potem wskazuje miejsce gdzie ma być zainstalowana gra i wyskakuje napis dowloading... U kumpla sprawdzałem płytki, pojawił się paseczek, przeleciał w pare sekund i zaczęła się instalacja, u mnie tego paseczka nie ma a "downloading" pisało sobie przez 3 godizny i dalej nic. Myslałem że format pomoże. Odpaliłem instalator na świeżutkim windowsie (żadnych firewall''i itp.) i dalej to samo ;( jedyna opcja jest taka, że te zakłócenia powoduje router, ktoś mi napisał żebym odblokował porty (80 i bodajże 6612)... odblokowałem te porty i dalej nic... czy ktoś miał podobny problem z guild warsem ??? czy ktoś miał problem guild wars vs. router?? help plz...


p.s. mam router link-sys''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 11:04, ligabb napisał:

ludzie pomocy! :( pare dni temu kupiłem sobie gw i nie moge go zainstalować. sytuacja wygląda
tak: Podczas instalacji widze komunikat "conecting to arena.net",...

Na pewno ktoś zgłaszał na forum identyczny problem, ale nie pamiętam gdzie i kiedy - zastosuj wyszukiwarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawie na pewno to wina zablokowanych portów na ruterze.
Pogrzeb w instrukcji i na stronie producenta, żeby zobaczyć czy da się coś z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz użyć EXPERT salvage kit,bo zwykły salvage zniszczy rune.Najbardziej przydatne w czasie gry są:tanned hide squares,iron ingots,steel ingots,bolts of cloth,bones,bolts of linnen i slik.Reszta to już jak sie trafi,ale te są podstawowe.

Piotek->mnie sie jeszcze PvE nie znudziło :) Mam za sobą Prophevies i Factions wojaczką i łuczniczką,połowe factions necruską,assa i rit i 3/4prophecies necruską :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 11:50, Jarzy napisał:

wojaczką
i łuczniczką,połowe factions necruską,assa i rit i 3/4prophecies necruską :D

Same kobiety... ehem, czy jest psycholog na sali?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mnie sie wydaje,że historyjka w GWN kroi sie naprawde tandetnie?Powstrzymywanie jakiegoś frajera przed przyzwaniem złego boga?Ilu złych bogów jest bogów w GW? :/
Obrazkiwyglądają ładnie.Zobaczymy jak sama gra sie zaprezentuje.OBy tylko wymagania sprzętwoe nie podskoczyły zbyt znacznie!Z tymi w pełni konfigugrowalnymi henchami to coś podejrzanego jest.Żeby sie nie okazało,że trzeba im odblokowac umiejętności i ,że trzeba będzie im ustawiać skille przy każdym "wyjściu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 11:54, flymar napisał:

> wojaczką
> i łuczniczką,połowe factions necruską,assa i rit i 3/4prophecies necruską :D
Same kobiety... ehem, czy jest psycholog na sali?;)

Coś nie pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie zli bogowie sa nieznani jeszcze ;)
Znamy tylko czconych obecnie.
Oby tylko fabuła miala pare wątków jak w gw:p i będzie wszystko super.
Skoro gw:n da mozliwosc zapisywania bulidow aby szybko mozna było je przełanczac to znaczy ze henhe bedą tez pamietac co się im ustawiło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 11:50, Jarzy napisał:

Piotek->mnie sie jeszcze PvE nie znudziło :)

Mi tez nie, a gram od premiery w Polsce ;). Przy czym ja nawet nie mam zadnej fabuly skonczonej :/. W Prophecies utknalem na Thunderhead Keep, a w Factions na misji zabicia Shiro - brak motywacji, by probowac ciagle i ciagle. Na razie robie sobie tytuly z odkrywaniem mapki w Tyrii - choc ja mam Me/E, wiec niektorych lokacji pewnie nie odkryje, bo za duzo potworkow by probowac ;-). No i troszke farmie, ale tylko troszke Me/Mo 55hp ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz to zauwazylem, wiec wybaczcie za dwa posty pod rzad :/

Dnia 25.08.2006 o 12:03, Selv napisał:

Skoro gw:n da mozliwosc zapisywania bulidow aby szybko mozna było je przełanczac

To potwierdzona informacja? Bo jesli tak to jestem w tym momencie wniebowziety! To jest cos o czym marzylem od jakichs kilku tygodni Hurra :). Dzieki za info :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 11:10, Krejt napisał:

Prawie na pewno to wina zablokowanych portów na ruterze.
Pogrzeb w instrukcji i na stronie producenta, żeby zobaczyć czy da się coś z tym zrobić.


no w tym problem że porty mam juz odblokowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować