Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 25.08.2006 o 12:03, Selv napisał:

Skoro gw:n da mozliwosc zapisywania bulidow aby szybko mozna było je przełanczac to znaczy
ze henhe bedą tez pamietac co się im ustawiło ;)

W KOŃCU?W końcu będzie możliwośc zapisania buildu?Nie robisz mnie w balona?Marze o tym za każdym razem,gdy zmieniam farmienie Stonereapera na Jacqui''a Reavera!!Jednak moje modły zostały wysłuchane :P :P

Piotrek->ja mam do zaliczenia THK teraz moją necro.Ziomek weźmie swoją 12lv mesmerke tam :) Będzie zabawnie.THK nie jest wcale trudne,bo udało mi sie 2 razy zrobić tam bonusa :D Zabicie Shiro jest prostacko łatwe :) Kiedyś jak nie widziałem o tych wszystkich dodatkowych "niebiańskich"umiejętnościach poszliśmy na Shiro bez nich i prawie leszcza zatłukliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapamietywanie buildów miało być już w Factions... Ale cieszmy się, że jest w ogóle :) Miejmy tylko nadzieję, że nie zrobią limitu typu 2 buildy możliwe do zapamiętania ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepsze to niż nic ;) Myśle,że dadza 4 możliwe buildy tak jak to jest z zestawami broni.W końcu będe mógł farmić nie tracąc czasu na zmiane buildów!!I dadzą nowe zielone przedmioty!Jak ja uwielbiam ten kolor w GW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a po co kupowac nightfall tylko dla zapisywania buildów?? przecież jak N wejdzie to taka możliwość będzie róznież w poprzednich rozdziałach. tak samo jak inne opcje które weszły razem z factions itp. tak naprawdę wszystko poza kampanią i nowymi postaciami będzie za friko w updacie. (wiem,wiem, nie będzie nowych skili i złomu na PvP).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 13:43, pitah napisał:

Zapamietywanie buildów miało być już w Factions... Ale cieszmy się, że jest w ogóle :) Miejmy
tylko nadzieję, że nie zrobią limitu typu 2 buildy możliwe do zapamiętania ...


zrobią, zrobią. w koncu coś trzeba sprzedawać w sklepiku w dziale upgrades. już są sloty na postacie, czas na sloty na buildy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 14:27, tymuś napisał:

a po co kupowac nightfall tylko dla zapisywania buildów?? przecież jak N wejdzie to taka możliwość będzie róznież w poprzednich rozdziałach.


Bzdura. Kto Ci powiedział, że to będzie tez w poprzednich rozdziałach? Więcej slotów w storage jest teraz, ale jakoś nie dla posiadaczy pierwszego rozdziału, na ten przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 11:50, Jarzy napisał:

Musisz użyć EXPERT salvage kit,bo zwykły salvage zniszczy rune.Najbardziej przydatne w czasie
gry są:tanned hide squares,iron ingots,steel ingots,bolts of cloth,bones,bolts of linnen i


Wszystko zależy od klasy postaci. Ale najlepiej idą Hide/Cloth/Wood/Iron z podstawowych. Bone są potrzebne z dużych ilościach, ale głównie w pancerzach necro (do tego wypadają całymi kupami z nieumarłych).
Linnen jeszcze ani razu nie użyłem (dopiero przy 15k Monk będe potrzebował), a Silk to już wogóle rzadko używany materiał.

BTW. Zauważyliście, że znikła z gry Clay Brick oraz Brick of Mud? Może wprowadzą w następnych częściach, albo po prostu stworzyli za dużo materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 14:58, Solstheim napisał:

hmm wiem ze glupie pytanie ale do czeog sa saphire i ruby wiem ze to rare craft ale nieiwem
do czyjej i jakiej zbroji

Póki co tylko dużo kosztują.Więcej zastosowań nie mają.Może w GWN będa potrzebne?

Dragon->OCB z tym mud i clay brick?Odkąd gram w życiu takiego materiału nie spotkałem!Widziałem tylko,że kolesie wyrabiający materiały potrzebowli clay brick do czegoś tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko odnośnie dodatku Fractions: Czy jeśli kupie sam, samodzielny dodatek, to będę miał to samo co w wersji podstawowej + nowe bajery w dodatku? Czy może będzie sama postać rytualisty itp.?

Prosze o szybką odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będziesz miał wszystkie klasy postaci+umiejętności z Factions i Core+sprzęt z Factions.Sprzęt i rzeczy dostepne tylko dla Prophecies nie pojawią sie w Factions(umiejętności,zbroje,broń itd.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha, czy ktoś wie czy ten pre release pack będzie można nabyć normalnie w sklepie i ile ma kosztować?? bo nie chce mi się znów czekac na wysyłke itp. i cena nightfalla to standardowo 129 zeta?? i co mam kupic, factions czy nightfall?? bo nie wiem co lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie kupilem gre GW. Nie wiem co robic i co wybrac na poczatek. Co powinienem wiedziec na temat gry? Jak grac? I jakiego bohatera stworzyc (ktory WEDLUG WAS najleprzy). czytalem o polonizacji wiecie cos nowego na ten temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 15:39, marcin1930 napisał:

Wlasnie kupilem gre GW. Nie wiem co robic i co wybrac na poczatek. Co powinienem wiedziec na
temat gry? Jak grac? I jakiego bohatera stworzyc (ktory WEDLUG WAS najleprzy). czytalem o polonizacji
wiecie cos nowego na ten temat??

Niedawno zaczynałem. Najlepiej znaleźć jakiegoś cierpliwego gracza w samej grze i niech Ci podpowie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 15:26, Jarzy napisał:

Będziesz miał wszystkie klasy postaci+umiejętności z Factions i Core+sprzęt z Factions.Sprzęt
i rzeczy dostepne tylko dla Prophecies nie pojawią sie w Factions(umiejętności,zbroje,broń
itd.)

No i przede wszystkim chyba brak pierwszej kampanii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 16:03, marcin1930 napisał:

Pocieszajace... :/


Stary co Ci mamy powiedzieć? Ten watek ma u mnie już 166 stron. Zacznij czytać od początku, bo tam jest najwięcej porad dla nowicjuszy. A jakby co możesz poczytać sobie tą stronę: www.guildwars.pl - tam znajdziesz wszystko co Ci do życia w GW potrzebne. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować