Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Bez żadnych głupich wstępów piszę ;D. Zamawiam GW:F Edycja Kolekcjonerska. Kiedy musiałbym zamówić grę, żeby dotarła do mnie na 31 sierpnia ??? Bardzo mi na tym zależy, gdyż wtedy nie będzie rdziców w domu (zabronili mi kupować edycje kolekcjonerskie ;(). Tak więc proszę was Forumowicze o szybką odpowiedź :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy w Polsce w ogole da sie tak wymierzyc. A nie wolisz porozmawiac jeszcze raz z rodzicami? Moze tak byloby lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh,no to nieźle!W sumie sie nie dziwie Twoim Rodzicom,bo to troche kosztuje ;) Nie jestem pewny,ale w sklepie Gram.Pl jest chyba opcja zamówienia na konkretną date.Jeśli nie to spróbuj zamówić ze 3 dni wcześniej.Ale i tak zostajesz na łasce "dostarczyciela",więc pewnie nie uda Ci sie dostać paczki akurat 31 ;) Ale powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Mam pytanie, na gw.pl jest informacja, że elit Grenth''s Balance jest do zdobycia we Frozen Forest, jednak 3 razy tam po niego byłem i bossa nie znalazłem. Nie chce mi sie robić Dragon''s Lair, dlatego napiszcie jak możecie czy to jest aktualne, czy zostaje mi misja z Glint :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 14:42, tymuś napisał:

ee jakto zabronili ci kupować edycje kolekcjonerskie?? z powodu ceny czy czego bo nie bardzo
rozumiem??


Głównie z powodu kasy ("Po co będziesz wydawał te 70 PLN więcej ??? Kup sobie zwykłą edycje" - gadanie rodziców).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Insightful Spiritbinder i Dragon Fangs były jakoś limitowane ilością postaci czy czasowo? Próbowałem ostatnio stworzyć rytualistę i nie dostawałem tych przedmiotów (również po wpisaniu "/preorder"), a wcześniej nie miałem z tym problemów, stąd pomysł, że może to działało dla określonej liczby postaci albo przez pewien czas. Co prawda ostatnio przeinstalowywałem GW na inny dysk, ale to chyba nie powinno mieć wpływu, zwłaszcza, że w Manage Access Keys te przedmioty są wypisane jako odblokowane. Może ktoś spotkał się z czymś takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 15:30, Fitz napisał:

Czy Insightful Spiritbinder i Dragon Fangs były jakoś limitowane ilością postaci czy czasowo?
Próbowałem ostatnio stworzyć rytualistę i nie dostawałem tych przedmiotów (również po wpisaniu
"/preorder"), a wcześniej nie miałem z tym problemów, stąd pomysł, że może to działało dla
określonej liczby postaci albo przez pewien czas. Co prawda ostatnio przeinstalowywałem GW
na inny dysk, ale to chyba nie powinno mieć wpływu, zwłaszcza, że w Manage Access Keys te przedmioty
są wypisane jako odblokowane. Może ktoś spotkał się z czymś takim?


Pamiętaj, że ta komenda działa tylko w mieście ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 15:33, Konrad512 napisał:

Pamiętaj, że ta komenda działa tylko w mieście ;]


A, faktycznie :D Dzięki :) Po prostu wcześniej te przedmioty pojawiały mi się zaraz po utworzeniu nowej postaci, w Monastery Overlook i się pogubiłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 15:24, Lex napisał:

> ee jakto zabronili ci kupować edycje kolekcjonerskie?? z powodu ceny czy czego bo nie
bardzo
> rozumiem??

Głównie z powodu kasy ("Po co będziesz wydawał te 70 PLN więcej ??? Kup sobie zwykłą edycje"
- gadanie rodziców).

hehe to i tak masz fajnie bo moi żadnych gier nie tolerują, nawet tych za 50 zł. takie życie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budo, ile Ty czasu robiłes tą ostatnią misję? Kurcze, ja dziś pierwsze podejście i z palcem w nosie poszło w godzinę równą. W dodatku z bonusem i łapaniem skilli. :-) Trafił mi sie dobry lider - dwa henche nawet wziął, bo mu się nie chiało szukać monków. :-)
Zaczynam polować na skille. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 14:57, Budo napisał:

Mam pytanie, na gw.pl jest informacja, że elit Grenth''s Balance jest do zdobycia we Frozen
Forest, jednak 3 razy tam po niego byłem i bossa nie znalazłem. Nie chce mi sie robić Dragon''s
Lair, dlatego napiszcie jak możecie czy to jest aktualne, czy zostaje mi misja z Glint :/


Nie zostało widzocznie to uwzględnione w opise, ale można go wziąść jedynie podczas robienia questu na 15AP, to właśnie końcowy boss ma ten skill. Ew. poszukaj w Canthcie (bo to zdolność Core).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 14:57, Budo napisał:


Mam pytanie, na gw.pl jest informacja, że elit Grenth''s Balance jest do zdobycia we Frozen
Forest, jednak 3 razy tam po niego byłem i bossa nie znalazłem. Nie chce mi sie robić Dragon''s
Lair, dlatego napiszcie jak możecie czy to jest aktualne, czy zostaje mi misja z Glint :/

GH jest też w Naphui Quarter w Factions ;)
http://www.xennon.co.uk/eliteskills/Mraggah.JPG
Tu masz link do miejsca,gdzie można znaleźć ten skill.Jest też dopisek do tej mapki,że ma go koleś który jest tylko w queście Heroes Path.To jest ten co sie robi bodajże dla panienki w Droknar-quest za 20dodatkowych AP.Nie daje gwarancji.Panienka zwie sie chyba Vanyi.

Dragon->GH ma ten głupi żółw w Naphui Quarter.Zwie sie jakoś na K,ale za Chiny nie moge sobie teraz przypomnieć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 16:13, tymuś napisał:

> > ee jakto zabronili ci kupować edycje kolekcjonerskie?? z powodu ceny czy czego bo
nie
> bardzo
> > rozumiem??
>
> Głównie z powodu kasy ("Po co będziesz wydawał te 70 PLN więcej ??? Kup sobie zwykłą edycje"

> - gadanie rodziców).
hehe to i tak masz fajnie bo moi żadnych gier nie tolerują, nawet tych za 50 zł. takie życie:P


Może i tak, ale wkurzają mnie bo żądzą się nie swoimi pieniędzmi (nie biorę od nich kasy na gry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kwestia dogadania sie ;) Albo zrób rewolucje domową i rzuć Veratas Aura i w ciągu tych 120sekund odbierz paczke,zapłać a potem uwolnij rodziców spod działania czaru :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za pomoc. Sprawa załatwiona (ale nie dogadałem się z rodzicami ;D). Paczkę powinienem zamówić (chyba) po południu 29. sierpnia (prawdopodobnie wysyłka 30. rano, ewentualnie 30. z samego rana, aby paczka została spakowana i wysłana tego samego dnia (choć to mało prawdopodobne). Tak przy okazji. Zauważyliście, że CDP zmienił kuriera ??? Już nie ma Masterlinka, za to jest GLS :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 13:06, Jarzy napisał:

Chłopcze,co mnie to tak naprawde obchodzi czego dokonałeś w GW?Po co mi sie tłumaczysz skoro
mnie to lata


Pierwsze sie nie tlumacze a drugie wkurza mnie i to dosc mocno jak ktos mowi ze gram 20 godzin dziennie , bo ja nie stety Koreaniec zeby marnowac zycie dla gier.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Heh, ja przez 7 miesiecy przegrałem ok 360 godzin. Maniakiem chyba nie jestem (już), więc nie jest źle. Niedługo za to dostane minipeta, wszystko tylko nie Rurik, ani Bone Dragon :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować