Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 16.12.2005 o 19:30, Fran napisał:

Wydaje mi się, że sprawa ras dostępnych dla graczy jest raczej jasna; nie będzie . Profesje
są zbalansowane, dodanie do tego teraz bonusów dla ras zmieniło by cały układ. A rasy bez wad
i zalet to jedynie kosmetyka.
A co do nowych przeciwników, nie ma przeszkód.
Szczerze powiedziawszy te doniesienia o dodatku sa jakies mętne, niby dodatek a w sumie samodzielna
gra, nie do końca wiadomo jak to sie będzie łaczyło z podstawką ... pozyjemy, zobaczymy.


No właśnie :P
Też zauważyłem, że tak napisali w tym niusie, że wszystko fajnie, ale o co chodzi? xD
Ty tak w ogóle grasz w GW, czy tylko tak się mądrzysz? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 19:40, Budo napisał:

Ty tak w ogóle grasz w GW, czy tylko tak się mądrzysz? :>


Mądrze się. :)
Budo, czy ktoś Ci kiedys już dokopał czy ja będę miała zaszczyt być pierwsza? Oczywiście, gdy już zakupisz sobie grę, wyjdziesz z prologu i pojawisz sie na którejs z aren? Przekonamy sie jak Ci ten ranger będzie leżał ... a że będzie to masz na bank. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 19:44, Fran napisał:

> Ty tak w ogóle grasz w GW, czy tylko tak się mądrzysz? :> >
Mądrze się. :)
Budo, czy ktoś Ci kiedys już dokopał czy ja będę miała zaszczyt być pierwsza? Oczywiście,
gdy już zakupisz sobie grę, wyjdziesz z prologu i pojawisz sie na którejs z aren? Przekonamy
sie jak Ci ten ranger będzie leżał ... a że będzie to masz na bank. :)


Kurcze dla Ciebie normalnie wszystko :P
Teorię z Loży wprowadzimy z zupełnie nowy wymiar na arenie...
Tylko że GW dopiero na gwiazdkę, a trzeba będzie se postać podszkolić i w ogóle połapać co i jak ;]
Ale jestem na tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.12.2005 o 19:48, Fran napisał:

Jesteśmy umówieni. Ide trenować. :)


Nie ma sprawy, będziesz miała fory, bo ja zaczynam w święta dopiero ;)
Ale co tam niech stracę :)
PS zapraszam do forumowej gildii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 18:56, Budo napisał:


Tak przeglądam se umiejętności rangera i wydaje mi się że najlepsze połączenie to beast mastery
i wilderness survival- pierwsza wiadomo, a druga jest bardzo uniwersalna (i leczenie i lepsze
strzały i duchy i pułapki). No i jeszcze expertise. Marksmanship pozwala tylko dopakować strzały
i nic więcej.


Tak siezapytam - a czym masz zamiar atakować? Najlepsze łuki wymagają od 9 do 12 Marksmanship. Inaczej mozna ich używać, ale zadają jakiś tragiczny dmg zamiast maksymalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.12.2005 o 22:30, Bambusek napisał:

Tak siezapytam - a czym masz zamiar atakować? Najlepsze łuki wymagają od 9 do 12 Marksmanship.
Inaczej mozna ich używać, ale zadają jakiś tragiczny dmg zamiast maksymalnego.


Eee, tu mnie masz. Misiek będzie sie prał, a ja będę rzucał błotem :P <throw dirt>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 22:39, pitah napisał:

Które lepsze? W/N czy N/W?


Na logikę, to drugie jest kiepskie. Nie będziesz mógł nosić zbroi wojownika, więc do walki wręcz będziesz słaby. W efekcie zmarnowana profecha. A tak bedziesz mógł się prać normalnie i jeszcze się wspomagać na przykład szkieletami czy cuś :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 22:30, Bambusek napisał:

Tak siezapytam - a czym masz zamiar atakować? Najlepsze łuki wymagają od 9 do 12 Marksmanship.
Inaczej mozna ich używać, ale zadają jakiś tragiczny dmg zamiast maksymalnego.


A bo widzisz Ra, to nie tylko łuk. To może być traper, który wręcz gania z kosturem dla większej ilości energii lub taki łowca co to ze zwierzakiem biega. Sam tak grałem i też nie używałem łuku. Jest skuteczny, ale nie wiem czy gdzieś poza CA. Na TA różnie się sprawdzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na PvP jasne. Ale zawuaż, ze kolega chce takim grać PvE. Jakos nie wyobrażam sobie grać PvE bez łuku na samym zwierzaku - wtedy misje pokroju Thunderhead, Ring of Fire czy Hell to byłaby mordęga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze Ci powiem, że ja sobie to nawet bardziej wyobrażam niż PvP, a to dlatego, że komputer atakuje zwierza jak zwykłego gracza. Zacząłem grać R na PvE i takie właśnie mam wnioski. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 09:28, Norbi.7 napisał:

mam pyanie estem W/Mo i czy moge miec runy Monka ??


Niestety runy dla drugiej klasy postaci nie działają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewne pytanko...dotychczas grałem E/Mo i całkiem mi sie podoba.
Ale chciałbym stworzyć Necrusa...moglby mi ktoś doradzić jak najlepiej rozwinąć Nekromante i jaka profesja dodatkowa jest dla niego najlepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam warriora rangera graelm moze 2 tygodnie, znudzilaaaa mi sie ta gra ja k neiwem teraz dziennie grma 3 minuty zeby zobaczysc co sie dzije w guildi nie hce sie lvl naijac a wieice co WOLE wow na prywatncyh serwarach od tej gry, niewiem moze jeszcze sei zdysyplinuje i zaczne znowu grac, czas pokaze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wyjaśnić jakim cudem te Bony Horrory są takie wielkie? Zawsze jak tworzą się to były znacznie mniejsze, a teraz to są nawet większe od postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sie że wielkoć miniona zależy od poziomu Death Magic.

Artur13 - twoja sprawa. Jak wolisz zabugowany syf syf bez większości questów to droga wolna. (zanim ktoś wyskoczy - "a wcale że nie, prywatne serwery są super" - mój brat grał na kilku z nich i doskonale widziałem, co się tam dzieje.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować