Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 14.09.2006 o 18:00, Piotrek K. napisał:

U mnie plik GW.dat ma 4.37 GB, a i tak jeszcze 5 tysiecy plikow do sciagniecia jeszcze mam
;)


Ponad 4GB?! To ten update musi być olbrzymi, przerwałem ściąganie kiedy do końca zostało ok. 20k plików, a mój gw.dat ma jedynie 2,9 GB. Skąd taka rozbieżność? Bo aż w taką kompresję, nie wierzę, żeby w 400-500MB (czyli tyle ile ma podobno ten update) chowało się blisko 1.5GB. No i przecież dla głupiego eventu chyba nie może być potrzebne aż tyle danych - w końcu całej Elony nam nie dadzą na ten weekend.

Żeby nie było, przy każdym updacie siciągam wszystko z -image, więc nieobecność "starych" plików mi nie grozi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam,że kiedyś coś o tym pisałeś,ale wolałem sie jeszcze raz zapytać ;)\

Siegfried->no ba!Trzeba zbierać hajs i ecto co by pancerzy z FoW kupić ;)

Dragon->testowałem kilka razy i zawsze dostawałem baty po plecach.Wyobrażasz sobie blokowanie plecami?No w sumie w tym wypadku blokuje plecami,ale jakoś odbija mi sie to na HP :P Jacqui The Reaver to jeden z bossów w GWF.Należy od outcastów.

Narzekacie na mały transfer i na to,że przerąbane jest ściaganie iluś tam tysięcy plików?Naprawde przerąbane to jest zjeść fasolke po bretońsku,zapić mlekiem a jakiś czas później zjeśc kilkadziesiąt śliwek i potem lecieć do kibla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 18:47, graczomaniak napisał:

Jaki error (daj screen), może poprostu Cie program nei chce przepuścić bo go firewall blokuje.:)


Nie moge, pisze mi, że jest w niedozwolonym formacie! Ale pisze jakoś tak- Gw.exe A serious error has occurred that prevents the program from continuing to run; however, your help can help prevent this error from occurring in the future by reporting the error to ArenaNet. Please press the send button to report this error. Your assistance in tracking this error is greatly appreciated, and your email address will not be used for any purpose other than.
show details>>> send report to ArenaNet Dont send

Please enter any notes you think might be helpful to sloving this problem.


Część rozumiem, ale nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

omg, jakis czas temu tez to mialem ^^ na szczescie gw.exe nie zostalo uszkodzone :P

BTW.
gralem sobie dzisiaj kulturalnie do godziny 20. Chcialem sie przeniesc do innej lokacji...
(docelowo: dunes of despair) no i sie zaczal problem - code=005.
ciagle sie to powtarza, wiec wszedlem na support gw.com i napisali, ze trzeba sprawdzic czy firewall nie blokuje...
w wyjatkach firewalla wszystko w porzadku, gw jest zaznaczone haczykiem... a i tak lokacja nie chce sie zaladowac.
probowalem innymi postaciami (jedna z GWF) i to samo :|

hm... caly dzien sie ciezko gralo, serwery zlagowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak GW znów się sypie, zaczęło nieźle lagować i ch chwile mam DC. Chciałem sobie spokojnie pójść na AB, a tu lipa do GH nawet nie mogę się dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak myslalem, ze blad trzeba przeczekac...
zrobili duzy update, mieso sie rzucilo na sciaganie danych... :|
no nic... mialem ochote dzisiaj pograc ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 20:21, d7 napisał:

(docelowo: dunes of despair)


A wiesz co jest najlepsze...?
Jak próbowałem się przenieść po tym jak nas Devil poinformował żebyśmy czekali w Dunes, to mojego mnicha przeniosło... Ale już wejść się nie dało ;P. Teraz mam tam zablokowaną postać xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Wam powiem tyle, że dziś się nieźle wkaczyłem...
Po dosyć długiej nieobecności chciałem wejść do gry... Obczaiłem nowe, ładne menu (i muzykę), wszystko elegancko... Wybrałem Creala i rozpoczęła się masakra... 4,5k plików do pobrania i Sferis mówiący, że mi zassie całego Najtfola... Po 15 MB: 0%. Myślałem, że... osiwieję. Ale na szczęście przy 20% nagle coś się ruszyło i po jakichś 30 MB w końcu mogłem ujrzeć znajomy interefejs i krajobraz Lion''s Arch :P . Sferis mówił, że tekstury zbroi zostały poprawione. Ja używam Druid''s Seta zabarwionego na zielono i zmian nie uświadczyłem... Podobno miały być niewielkie, ale ja nie zauważyłem nic :( .

PS Konto ma już "over 12 months"... Creal "over 11 months" ;> . Oby Rurik mi przypadł, ach...! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 21:23, Furrbacca napisał:

> (docelowo: dunes of despair)

A wiesz co jest najlepsze...?
Jak próbowałem się przenieść po tym jak nas Devil poinformował żebyśmy czekali w Dunes, to
mojego mnicha przeniosło... Ale już wejść się nie dało ;P. Teraz mam tam zablokowaną postać
xD.


buehehe :D no wlasnie ja tez, bo jak chcialem tam przejsc z thirsty river i mnie rozlaczalo to moglem z powrotem sie zalogowac do TR, a jak juz sie wlaczylo ladowanie DoD, to juz postac utknela i nic nie moge zrobic :P

do wesela sie mysle uspokoi sytuacja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eh a ja sciagnalem updaty patrze nightfallowe menu ok. Wchodze - wybor postaci, patrze a tu moja Asska ma zwykle ubranko a miala Exotica :/ mam nadzieje ze to tylko jakis bug chwilowy, bo nawet nie moglem przejsc dalej do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gemGreg: bug chwilowy, tez tak mialem jak sie pierwszy raz po updacie zalogowalem, ale jak wszedlem do gry bylo wszystko w porzadku. Przy drugim zalogowaniu zbroja kazdej postaci byla taka jak na poczatku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 22:17, oOreVenOo napisał:

Wiecie co z tym BonusPackiem który miał byc 15 września ? Żadnego info ze strony gram.pl ?
dziwne troche...


a czy jest juz 15 wrzesnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 22:08, d7 napisał:

gemGreg: bug chwilowy, tez tak mialem jak sie pierwszy raz po updacie zalogowalem, ale jak
wszedlem do gry bylo wszystko w porzadku. Przy drugim zalogowaniu zbroja kazdej postaci byla
taka jak na poczatku ;)


to nie bug, po prostu gra wyswietla jedyna zbroja jaka zna (a w tle dociaga pozostale), jak sie sciagnie wlasciwa to poprawi

w zwiazku z duza iloscia danych najlepiej uzyc gw.exe -image znikna problemy z opoznionym doczytywaniem elementow w tle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieki za wyjasnienie :)
nie to zebym na to narzekal ;P tyle, ze pierwsze wrazenie "wtf?!" a dopiero potem sie czlowiek uspokaja...
zreszta nie przeszkadzalo mi to... bo ufam Anet i wiem, ze wiedza co robia :D

nie wyobrazam sobie zeby nagle wszystkim ludziom w gw zbroje poznikaly xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować