Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 15.09.2006 o 15:57, pitah napisał:

> Wysłałem maila do Media Markt w Bydgoszczy i w odpowiedzi dostałem:


A ja czekam na odpowiedź od MM na ostrobramskiej i w Markach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może mi ktoś pomóc? Pisze jakoś tak- Gw.exe A serious error has occurred that prevents the program from continuing to run; however, your help can help prevent this error from occurring in the future by reporting the error to ArenaNet. Please press the send button to report this error. Your assistance in tracking this error is greatly appreciated, and your email address will not be used for any purpose other than.
show details>>> send report to ArenaNet Dont send

Please enter any notes you think might be helpful to sloving this problem.


Część rozumiem, ale nie wszystko.


Jeśli to wina firewalla, to proszę o napisanie jak firewalla znieść. Dodam, że zrobiłem formatowanie dysku, wcześniej było ok, a teraz właśnie jest ten komunikat. BŁAGAM O POMOC!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 16:27, Full Wypas napisał:

To może mi ktoś pomóc? Pisze jakoś tak- Gw.exe A serious error has occurred that prevents
the program from continuing to run; however, your help can help prevent this error from occurring
in the future by reporting the error to ArenaNet. Please press the send button to report this
error. Your assistance in tracking this error is greatly appreciated, and your email address
will not be used for any purpose other than.
show details>>> send report to ArenaNet Dont send

Please enter any notes you think might be helpful to sloving this problem.


Część rozumiem, ale nie wszystko.


Jeśli to wina firewalla, to proszę o napisanie jak firewalla znieść. Dodam, że zrobiłem formatowanie
dysku, wcześniej było ok, a teraz właśnie jest ten komunikat. BŁAGAM O POMOC!!!!

zajrzałeś do pomocy technicznej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O lol wiecie ze nowy patch ktory byl jest hcyba jakis zepsuty :P. Caly czas lagii. Gram a tu jescze zanim rozwalam potworka to juz widac ze wypadnie z jego zloto albo jakas postac z mojej druzyny umiera ale pomimo braku życia ta postać żyje :). olol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 16:27, Full Wypas napisał:

To może mi ktoś pomóc? Pisze jakoś tak-

Tlumaczenie:
Wystapil powazny blad, ktory uniemozliwil kontunuowanie tego programu (gry). Jednakze Twoja pomoc - poprzez wyslanie informacji o bledzie - moze pomoc w zapobieganiu jego wystapieniu w przyszlosci. Prosze, nacisnij na przycisk ''wyslij raport'' by zglosic ten blad. Twoja pomoc w wytropieniu tego bledu jest nad wyraz doceniana, a Twoj adres e-mail nie zostanie wykorzystany do innych celow.
pokaz szczegoly >> Wyslij raport do ArenyNet / Nie wysylaj

Dnia 15.09.2006 o 16:27, Full Wypas napisał:

Please enter any notes you think might be helpful to sloving this problem.

Umiesc prosze wszystkie informacje, ktore, Twoim zdaniem, moga pomoc w rozwiazaniu tego problemu...


Nie wiem jak Ci pomoc - nadal nie ma obrazka bldu, czy czegos ;). Pozostaje jedynie co chwile wysylac raproty lub napisac do pomocy technicznej ANet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie patch jest "zepsuty", tylko serwery są obciążone, bo multum ludzi ściąga te 400-500 MB danych. Spokojnie, niedługo sytuacja się unormuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten motyw a -image mnie wykończy :/ Wszystko sie ładnie ściągało.Zostawiłem kompa na pare godzin.Wracam,patrze a tu przy 4,5k plików "disc full"!A na dysku zostało ponad 4gb!Wznowiłem ściąganie od 9k plików :/ Po prostu super :/ W dodatku kupiłem sobie Age Of Pirates DVD a nie mam czytnika DVD :/ Chyba trzeba będzie kupić,bo GWN też wyjdzie na DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 17:17, Jarzy napisał:

Chyba trzeba będzie kupić,bo GWN też wyjdzie na DVD.


poco? dodasz tylko kolejny klucz i gotowe (a nightfalla to juz w wiekszosci masz na dysku :P)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie gw zajmuje juz tylko 2,6GB :]

wykonac gw.exe -image
skopiowac pierwsza plytke factions na dysk,
zastapic istniejacy tam plik gw.dat plikiem gw.dat ktory macie w katalogu z gra,

zmodyfikowac plik cdrom.ini
[CDROM]
Program=Guild Wars
Chapter=2
Disc=1

odinstalowac gre

uruchomic instalke setup.exe w katalogu do ktorego skopiowalismy zawartosc plytki

po skonczonej instalacji bedzie tylko 2,6GB :]:]:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze kupić nagrywarke DVD,więc nie niszcz moich powodów :P Coś mi image nawala,bo przy 4k plikó pokazuje sie,że "disc full" i niech ktoś psróbuje mu coś powiedzieć :/ 5GB wolnych na dysku stoi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje czy Nighfall wprowadził nowe bajery graficzne? Popatrzcie na ogień z bliska, to już nie jest to samo co np. w "beackonach". Sama jaskinia też wygląda, jakby wprowadzili bumpmapping/shadery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 17:43, Jarzy napisał:

Musze kupić nagrywarke DVD,więc nie niszcz moich powodów :P Coś mi image nawala,bo przy 4k
plikó pokazuje sie,że "disc full" i niech ktoś psróbuje mu coś powiedzieć :/ 5GB wolnych na
dysku stoi!


Sam mam ten problem, ale po tym komunikacia gra nadal się ściąga, więc chyba najlepiej zignorować :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja robie inaczej.Poczekam aż będzie ok.4,9k plików i wyłącze ściąganie.Potem znowu włącze i będzie lecieć od 4,5k.Zobaczymy czy nadal problem bedzie sie pojawial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tak jestem ciekaw, ale o to chyba bede musial napisac do ANet.... czy wpisanie wiecej niz 1 klucza z GWN Bonus Pack uaktywni dodatkowe sloty, czy tez na jedno konto bedzie dzialac tylko 1 klucz? Prawdopodobnie opcja 2.... ale jezeli nie to chyba wygrzebie jakies 100zło (20x5) i se sponsoruje 5 slocikow ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opca 2 byłaby troche bez sensu.Pomyśl-bonus pack=hajs!Więc czemu by nie zastosować opcji 1?Każdy kupiony bonus to w końcu dodatkowy hajs dla nich.Zastanawia mnie czemu ludzie kupują po kilka kont do GW :/
Zostalo mi 1,2k plików do ściągnięcia przez image.Dobry motyw jest,bo gw.dat cały czas zmniejza sie :D Bardzo mnie to cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie czaje za bardzo o co chodzi Wam z tym image. Ja ściągnąłem image''m wszystko (absolutnie wszystko) i mi gw.dat zajmuje jedynie 3,35 GB a tu ktoś śpiewa o 7-9 GB...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 20:43, Jarzy napisał:

Opca 2 byłaby troche bez sensu.Pomyśl-bonus pack=hajs!Więc czemu by nie zastosować opcji 1?Każdy
kupiony bonus to w końcu dodatkowy hajs dla nich.Zastanawia mnie czemu ludzie kupują po kilka
kont do GW :/


A czy aby bonus pack nie jest tańszy niż sloty ze sklepu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 20:50, Bambusek napisał:

A czy aby bonus pack nie jest tańszy niż sloty ze sklepu?

Jest, ale możesz dodać tylko jeden kod z Pre-Release Packa i slot nie pojawi się dopóki nie dodasz kodu z Nightfall.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować